Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#151 24-02-14 18:51:57

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<uśmiechnął się triumfalnie do Sama, po czym przeniósł wzrok na Amy> Hej, serio, mogę iść do tego doktora... <po chwili wpadł na pomysł> Jak to było? Zazdrosna blond zołzo? <uniósł brew starając się sprowokować lekarkę>

 

#152 24-02-14 18:54:45

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

* Spojrzał na Mirandę z ulgą iż może opuścić to miejsce* Nie wybieram żadnej * Pokręcił głową*  Radzę Hansowi trzymać rąsie przy sobie, oderwę wam wszystkim łby * Zaśmiał się głośno* Nadgarstek nadal boli? * Spytał uśmiechając się szeroko*

 

#153 24-02-14 19:01:20

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

* Wziął głęboki oddech i spojrzał na dziewczyny* Idzie Kath * Przegryzł mocno dolną wargę*  Nie nazwałbym cię dobrą aktorką tylko szmatą z wielkim ego.

 

#154 24-02-14 19:01:37

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój wspólny

Nie jesteśmy bliźniaczkami *protestuje natychmiast słysząc słowa Amy i zrywa się z krzesła.* Jestem od niej o niebo piękniejsza. *prycha*

 

#155 24-02-14 19:01:39

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

Ekstra. <mruknął sarkastycznie, po czym wstał z miejsca> Hej, przyjemniaczku, jeśli wybierzesz Alice, to cię zastrzelę! <powiedział ostrzegawczo z kamiennym wyrazem twarzy>

 

#156 24-02-14 19:05:30

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój wspólny

Chyba śnisz *rzuca jeszcze do Kath zanim ją wyprowadzają i opada z powrotem na fotel. Zakłada nogę na nogę przyglądając się wszystkim po kolei.*

 

#157 24-02-14 19:10:26

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<odetchnął z ulgą, zmierzył wzrokiem pozostałe w pokoju osoby> I co? Będziesz tutaj siedzieć i się szczerzyć, dziwko? <mruknął z wrogością do Amy>

 

#158 24-02-14 19:14:42

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój wspólny

Nienawidzę blondynek. *oświadcza, odprowadzając wzrokiem Amy.*

 

#159 24-02-14 19:16:49

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<przewrócił oczami, po chwili wskoczył na kanapie rozkładając się na niej wygodnie i wkładając dłonie pod głowę, objął pokój spojrzeniem zatrzymując się na Samie> Więc. Będziesz ojcem, huh? <zapytał beznamiętnie>

 

#160 24-02-14 19:25:01

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój wspólny

*Przygląda się ''pacjentom'' ale w końcu wzrusza ramionami, podnosi się i siada gdzieś w kącie. Chwyta jakąś kartkę i ołówek i zaczyna bazgrać po niej mimowolnie nucąc Dominique. Po chwili jednak zgniata kartkę z wyrazem złości na twarzy i rzuca nią o ścianę. Przestaje nucić i rozsiada się wygodniej w fotelu patrząc beznamiętnie przed siebie*

 

#161 24-02-14 19:28:54

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

Poważnie, Sam? <uniósł brew> To już nawet nie chodzi o to, że to Ruby, ale masz dopiero 24 lata. Już chcesz marnować życie na dziecko i poważne związki? <zapytał z niedowierzeniem> Gdybym znów był w twoim wieku, to... <przejechał końcem języka po swojej górnej wardze z rozmarzeniem> Stary, nawet ci się nie śni, co bym robił.

 

#162 24-02-14 19:42:06

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

Och, no błagam. <przewrócił oczami> Mimo wszystko, mogłeś z tym poczekać jeszcze parę lat. <powiedział mimowolnie pouczająco> Już prawie zaakceptowałem ten twój cały związek z Ruby. Ale dziecko? <odchylił głowę do tyłu przymykając oczy> Z resztą nieważne. Jak to było? Straciłeś mnie na zawsze? Bezpowrotnie? Jakoś tak... <mruknął z nutą sarkazmu>

 

#163 24-02-14 19:58:05

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<już miał otworzyć usta, żeby odpowiedzieć, jednak to wspomnienie wiązało się z Tris; po krótkiej chwili namysłu odpowiedział> Niedawno. <otworzył oczy i przeniósł wzrok na Alice> Jak się trzymasz, wariatko? <uśmiechnął się kątem ust>

 

#164 24-02-14 20:10:02

Miranda McGuinness

Gość

Re: Pokój wspólny

< zostala wyprowadzona ze szpitala >

 

#165 24-02-14 20:51:30

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<wyprostował się do pozycji siedzącej i spojrzał na nią spod uniesionej brwi> Poważnie? Będziesz mi tu teraz prawić kazania? <prychnął pod nosem> Nie poddałem się, a pod skalpel chciałem iść tylko, ze względu na ciebie. <wyrzucił z siebie krzyżując ręce na torsie> Ale ty musiałaś oddać swój głos na mnie. Dobrze wiesz, że nic by mi się tam nie stało. <przewrócił oczami> Nie mam pojęcia, Sam. <powiedział chłodno wciąż nie spuszczając wzroku z Alice>

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (24-02-14 20:52:44)

 

#166 24-02-14 21:11:06

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

Przekonałbym jakoś tą blondie <ułożył usta w podkówkę> I tak nie mam za dużo do stracenia <odchylił się wygodnie na kanapie, a na jego twarzy pojawił się nikły, sarkastyczny uśmieszek>

 

#167 24-02-14 21:27:02

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<złapał podszukę i pokręcił głową z rozbawieniem> Okey <powiedział z naciskiem unosząc brwi> Przepraszam. <wymamrotał pod nosem i włożył sobie podszukę pod głowę, przeniósł wzrok na brata> Sammy, co jest? <ściągnął brwi>

 

#168 24-02-14 21:42:38

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

<szybko podniósł się z kanapy i podszedł do Sama> Hej, Sammy, przecież widzę, że coś jest nie tak. <powiedział chwytając go za ramiona> Halucynacje, prawda? <zapytał unosząc brwi>

 

#169 24-02-14 21:48:41

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

*Zaczął się głośno śmiać po drodze do pokoju wspólnego. Opadł na kanapę nie mogąc przestać się śmiać* W co ja się wpakowałem * Powiedział sam do siebie, schował zdjęcie do kieszeni spodni i prawą ręką zakrył oczy*

 

#170 24-02-14 21:55:24

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

Hej, chłopie?! <podniósł na niego głos, popchnął go na ścianę tak, aby lekarze pilnujący tego nie widzieli> Popatrz na mnie! <powiedział stanowczo patrząc Samowi w twarz> Skup się!

 

#171 24-02-14 21:58:07

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

*Odsłonił twarz i spojrzał na Alice* Jestem szczęśliwy bo jutro stąd wyjdę * Znowu wybuchnął głośnym śmiechem*

 

#172 24-02-14 22:06:53

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

Szlag by to. <przeklął pod nosem, rozglądnął się po pokoju, a gdy upewnił się, że lekarze nie zwracają na niego uwagi, uderzył Sama pięścią w twarz> Wybacz, brah. <mruknął, gdy Sam osunął się po ścianie i cofnął się o krok> Ma halucynacje po tej całej demonicznej krwi. <skrzywił się nieznacznie podnosząc wzrok na Alice>

 

#173 24-02-14 22:09:06

Logan Ashford

Gość

Re: Pokój wspólny

Wszystko niestety ma swoją cenę maleńka. * Pokręcił rozbawiony oczami* Ja mogłem mu przywalić od razu by mu się polepszyło * Uśmiechnął się do nich, po chwili wstał z kanapy i udał się wraz z lekarzem do swojego pokoju*

 

#174 24-02-14 22:13:38

Tatia Petrova

Gość

Re: Pokój wspólny

*Przygląda się ze średnim zainteresowaniem temu co się dzieje w pokoju.*

 

#175 24-02-14 22:19:46

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój wspólny

Mhm. <mruknął potwierdzająco w odpowiedzi i wrócił na swoje miejsce na kanapie> Co widziałeś? <zapytał wkładając sobie poduszkę pod głowę i zamykając oczy>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.styles.pun.pl www.designed.pun.pl www.forumbezimienni.pun.pl www.zakazaneportale.pun.pl www.pamietnikiwampirow.pun.pl