Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 02-11-13 23:12:21

Eric White

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

Jasne możesz zostać < Spojrzał na nią, uśmiechnął się lekko.> Na górze jest wolny pokój < Wstał z podłogi, wyciągnął dłoń w stronę dziewczyny chcąc tez pomóc jej wstać.> Jak chcesz mogę ci pożyczyć jakąś bluzkę < Puścił do niej oczko.>  Wiesz, że nie musi być ci przykro przez to co zobaczyłaś. Wszyscy mają jakieś problemy.

Ostatnio edytowany przez Eric White (02-11-13 23:19:25)

 

#27 03-11-13 12:03:52

Heaven Moore

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

<złapała chłopaka za rękę i wstała z jego pomocą> Wiem. Poza tym to były twoje uczucia <wzruszyła lekko ramionami> To co? Pokażesz mi pokój? <przechyliła lekko głowę i uśmiechnęła się delikatnie>

 

#28 03-11-13 12:10:08

Eric White

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

Tak < Pokiwał głową, poszli razem na górę. Chłopak pokazał Heaven pokój gościnny.> Możesz się tu przespać w środku powinny być jakieś moje koszulki więc sobie wybierz jakąś.  < Uniósł kącik ust.> Heaven zanim pójdziesz spać, czemu nie bawisz się w związki. < Przekrzywił lekko głowę.> Złe doświadczenia z przeszłości?

 

#29 03-11-13 12:21:53

Heaven Moore

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

Nie  lubię się angażować <wzruszyła ramionami i podeszła do szafy chłopaka i wyszukała w niej zwykły szary T-shirt> Poza tym spójrz na moją siostrę. Zakochała się w wampirze, a on ją zabił <odwróciła się tyłem do Eric'a i ściągnęła przez głowę swoją bluzkę. Przebrała się w koszulkę i odwróciła z powrotem do chłopaka> Miłość jest do bani <powiedziała i uśmiechnęła się krzywo> O wiele lepsza zabawa jest, gdy nie ma żadnych granic i zobowiązań <przygryzła wargę>

 

#30 03-11-13 12:30:00

Eric White

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

< Wzruszył ramionami, oparł się o framugę drzwi.> Ja tam nie wiem, nie byłem nigdy zakochany < Powiedział pewnie przyglądając się uważnie dziewczynie.> Tylko sex i nic więcej. < Uniósł brwi.> Czyli nie jesteś dziewicą?

 

#31 03-11-13 12:37:56

Heaven Moore

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

Skończyły ci się lepsze pytania? <uniosła brew i usiadła na łóżku> Nie, nie jestem dziewicą, jeśli tak bardzo cię to interesuje <wywróciła oczami i założyła nogę na nogę> Już gdzieś tak od drugiej liceum <wzruszyła ramionami>

 

#32 03-11-13 12:42:44

Eric White

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

Cóż warto pytać o wszystko. < Wszedł do pokoju, usiadł obok niej.> Lubisz szaleć, nie boisz się, że kiedyś zajdziesz? < Spojrzał na nią.>

 

#33 03-11-13 12:48:17

Heaven Moore

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

Na serio nie masz lepszych tematów do rozmowy? <uniosła brew i popatrzyła się na chłopaka> To będzie wtedy moja sprawa, prawda? Moja i domniemanego tatusia <wzruszyła ramionami>

 

#34 03-11-13 12:52:25

Eric White

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

Przepraszam < Westchnął.> Czasem bywam złośliwy i zadaję głupie pytania. < Spojrzał się na sufit.> To przez moją przeszłość.

 

#35 03-11-13 13:04:45

Heaven Moore

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

No to witaj w klubie <zaśmiała się> Ja też nie raz słyszałam, że jestem cyniczna <wywróciła oczami>

 

#36 03-11-13 13:07:59

Eric White

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

Cyniczna? < Pokręcił rozbawiony głową.> Nie możliwe. < Zaśmiał się po chwili jednak się ogarnął.> Masz może przy sobie coś co nas rozluźni? < Spojrzał na nią katem oka.>

 

#37 03-11-13 13:25:53

Heaven Moore

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

Przeciwnik rozwiązywania problemów poprzez narkotyki, prosi o nie teraz? <pokręciła rozbawiona głową i sięgnęła po torebkę> Przy sobie mam tylko coś lekkiego <wyciągnęła swoją papierośnicę ze skrętami z marihuany> Ale w sumie i tak nie dałabym ci niczego mocniejszego.  Nie wyglądasz na kogoś, kto miał wcześniej styczność z narkotykami, więc mógłbyś przesadzić, a ja nie chcę mieć ciebie na sumieniu <wzruszyła ramionami i wyjęła skręta z pudełka, po czym podała je chłopakowi> Częstuj się.

 

#38 03-11-13 13:37:31

Eric White

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

Może i nie wyglądam ale ty nie masz żadnego pojęcia o ćpunach. < Wziął od niej jednego skręta.> Możesz się uważać za ćpunkę ale nią nie jesteś. < Wyjął z kieszeni zapalniczkę.> To co zobaczyłaś to tylko najgorsze urywki mojego życia. < Westchnął, zapalił skręta i zaciągnął się.>

 

#39 03-11-13 13:40:51

Heaven Moore

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

<wywróciła oczami, wzięła od niego zapalniczkę i zapaliła swojego skręta. Zaciągnęła się dymem i wypuściła go w postaci zgrabnego kółeczka> To opowiedz mi o tych najlepszych <poprosiła, oddając mu zapalniczkę>

 

#40 03-11-13 13:44:50

Eric White

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

< Wypuścił dym.> Najlepsze mało pamiętam < Wzruszył ramionami, usiadł bliżej dziewczyny.> Ty mi powiedz o czymś dobrym co ci się przytrafiło. < Szepnął jej na ucho, zaciągnął się ponownie.>

 

#41 03-11-13 13:51:47

Heaven Moore

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

Hmm były dwie takie rzeczy  <zaciągnęła się skrętem> Magia i Jackie <powiedziała, wypuszczając jednocześnie dym> Teraz została mi już tylko magia <zaśmiała się cicho>

 

#42 03-11-13 13:57:47

Eric White

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

Wiesz, że możesz ją przywrócić co nie? < Podrapał sie po głowie.> Mogę ci w tym pomóc.

 

#43 03-11-13 14:15:44

Heaven Moore

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

Myślę, że ona by tego nie chciała <popatrzyła się na Eric'a> Poza tym nie wróciła jako duch, tylko poszła dalej. A z pewnego miejsca nie da się już nikogo zawrócić, bez względu na to, ile mocy się ma <wzruszyła ramionami>

 

#44 03-11-13 14:23:50

Eric White

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

Uwierz nie takie rzeczy robiłem < Wzruszył ramionami.>  Nie muszę jej przecież na zawsze przywrócić. Z pewnością, nie zdążyłaś się z nią pożegnać. Ja mogę to zmienić < Zasugerował.>

 

#45 03-11-13 15:44:00

Heaven Moore

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

Nie wiem, czy jest sens rozdrapywać stare rany <wzruszyła ramionami. Jakiś czas jeszcze rozmawiali, potem Eric poszedł a Heaven przespała się kilka godzin, gdy się obudziła, ubrała się w swoje ubrania, podziękowała chłopakowi i wyszła>

 

#46 03-11-13 20:18:29

Eric White

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

< Po jakimś czasie wyszedł z domu.>

 

#47 05-11-13 17:51:54

Ginger Howell

Gość

Re: Willa Eric'a White'a

*SMS DO ERIC'A OD GINGER*
O ile dobrze pamiętam, to miałam dzisiaj dać się zaprosić na jakąś kolację...
Ginger

Ostatnio edytowany przez Ginger Howell (05-11-13 17:52:08)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aktywnidziennikarze.pun.pl www.servers.pun.pl www.rusinow.pun.pl www.ntns.pun.pl www.im5.pun.pl