Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#326 29-10-13 20:06:06

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

*unosi kącik ust, ściska lekko jej dłoń i wychodzą* (możesz dać posta w zoo )

 

#327 29-10-13 21:11:42

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

< Przyszliśmy weszliśmy do środka, Christoph postawił mnie na ziemi. Zachichotałam uroczo.> Głuptasie nie musiałeś mnie nieść < Pocałowałam go w policzek.>

 

#328 29-10-13 21:51:38

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

Nie chciałem żebyś się zbytnio przemęczała. *uśmiecha się lekko* Chyba pójdę się powoli położyć. Jutro mam zamiar skoczyć na siłownię, a do tego potrzeba się wyspać. To samo mogę powiedzieć o tobie. *kręci głową* Jutro cię odpowiednio nakarmię. *idą na górę*

 

#329 29-10-13 21:56:12

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

< Pokręciłam oczami.> Zanim pójdziesz spać chcę ci jeszcze raz podziękować. < Zbliżyłam się do niego, położyłam dłonie na jego policzkach i pocałowałam namiętnie w usta. Po chwili przerwałam pocałunek i spojrzałam się chłopakowi w oczy.>

 

#330 29-10-13 22:00:37

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

*uśmiecha się lekko, zbliża się do niej i całuje ją przeciągle. Odrywa się, muska wargami jej czoło* Dobranoc. *unosi delikatnie kącik ust, przytula ją na chwilę, po czym idzie do swojej sypialni. Bierze prysznic, przebiera się w coś tam do spania, kładzie się i zasypia spokojnie* (sorki, że tak wcześnie, ale jutro od rana mam basen i muszę zwijać. Dobranoc )

 

#331 29-10-13 22:03:43

Faye Marshall

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

Dobranoc < Szepnęłam, poszłam do łazienki. Umyłam się i przebrałam po czym poszłam do pokoju. Położyłam się na łóżku. Przez jakiś czas nie mogłam zasnąć ale w końcu mi się udało.>

( Spoko, dobranoc jak coś może mnie jutro nie być )

Ostatnio edytowany przez Faye Marshall (29-10-13 22:22:03)

 

#332 30-10-13 07:38:30

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

< Przechodził nie daleko domu kiedy zauważył płomienie. Zmarszczył brwi, podszedł bliżej żeby upewnić się, że nikogo tam nie ma. Po chwili usłyszał mocne bicie serca, a nawet dwa. Zorientował się po chwili, że to Faye. Znalazł się w hybrydzim tempie w pokoju w którym była dziewczyna. Wyłamał kajdanki i wziął Faye na ręcę. Udało mu się opuścić budynek. Zaniósł dziewczynę do szpitala.>

 

#333 30-10-13 09:07:40

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

*dom spalił się doszczętnie razem z ciałem Christoph'a, który zmarł wczorajszego wieczoru.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sailor-moon.pun.pl www.ntns.pun.pl www.aktywnidziennikarze.pun.pl www.rusinow.pun.pl www.servers.pun.pl