Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 17-05-14 18:06:56

Sophie Grant

Gość

Salon *Centrum Imprezy*

PARTY HARD

https://lovelace-media.s3.amazonaws.com/uploads/269/a76269d0-a327-0131-59d7-4a12c070fd17.gif?AWSAccessKeyId=AKIAIV2GBF52KUKP672A&Expires=1712596124&Signature=H0D96x53oM36oiM%2B28xy4mmXVoM%3D

* Striptizerzy

http://data3.whicdn.com/images/41466712/tumblr_mc5n87HQI31r61qsao1_500_large.gif

* Striptizerki

http://image.hotdog.hu/user/Bernicca/profil/tumblr_lornqjk4oc1qa82u8o1_500.gif

*Scena dla zespołów

http://24.media.tumblr.com/360fa73d8cdfdeabe6b59a81911e7692/tumblr_mh0c8nCAlT1qbta3wo1_500.gif

*DJ

http://24.media.tumblr.com/80ca080a22e43db2a5844a4edac0bf21/tumblr_n42xsmho9h1qgjsnzo1_500.gif

*Najlepszy Alkohol

 

#2 17-05-14 19:56:02

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

< Przyszedł z Caroline pod rezydencję stanęli pod drzwiami ponieważ Klaus postanowił chwilę poczekać.> Gotowa? < Spytał a gdy dziewczyna pokiwała głową otworzył drzwi i odsunął sie zeby Caroline mogła zobaczyć wszystko.> Niespodzianka < Pogładził się dłonią po karku> To będzie nie zapomniana noc

 

#3 17-05-14 19:56:29

Alan Ashbay

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

*Wszedł do rezydencji, oczywiście nic poza alkoholem go nie obchodziło, więc podszedł do stołu i wziął kieliszek, od razu zrobił łyka, bardzo mu zasmakowało, więc wziął jeszcze jeden kieliszek i poszedł usiąść w kąt, ciągle popijając drinka, a narkotyki działały*

 

#4 17-05-14 20:01:11

Sam Overstreet

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

<Sam zobaczył w internecie ogłoszenie o imprezie w jego okolicy, więc nie mógł przepuścić takiej okazji i przyszedł do rezydencji. Wszedł do środka. Było na razie mało osób. Wziął drinka i zaczął pić opierając się przy stole i czekał aż impreza nabierze zabawy*

 

#5 17-05-14 20:02:08

Leticia Grant

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

*Wchodząc na górę zmieniła swoje ubranie na kremową sukienkę do połowy ud z półprzezroczystego materiału przypominającego mgiełkę. Zlustrowała wzrokiem pomieszczenie z przebiegłym uśmieszkiem na ustach.*

 

#6 17-05-14 20:02:53

Logan Ashford

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

< Przyjechał pod rezydencję motorem zaparkował pod bramą po czym zlazł z pojazdu. Wszedł do środka, stanął przy scenie na której były striptizerki. Gdy kelner przyniósł mu szklankę z alkoholem upił łyka i zaczął czarować prawie gołe panie.>

 

#7 17-05-14 20:05:43

Jeremaine Hendrickson

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

<przyjechał na imprezę, wszedł i od razu jego uwagę przykuły striptizerki, usiadł obok nich i obserwował ruchy pięknych dziewczyn>

 

#8 17-05-14 20:06:29

Sophie Grant

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

Leticia Grant napisał:

*Wchodząc na górę zmieniła swoje ubranie na kremową sukienkę do połowy ud z półprzezroczystego materiału przypominającego mgiełkę. Zlustrowała wzrokiem pomieszczenie z przebiegłym uśmieszkiem na ustach.*

* Znalazłam się obok siostry miałam na sobie kurewsko czerwoną sukienkę z rozcięciem na udzie i czarne bardzo wysokie szpilki. Uśmiechnęłam sie do Letici* A wiec zabawę czas zacząć?

 

#9 17-05-14 20:10:15

Matthew Grant

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

.:Wyszedł z piwnicy i w drodze do siostrzyczek jego ubranie zmieniło się w garnitur kurewsko czarny, podszedł do sióstr wstąpił w środek i złapał je pod ramię i powoli zaczęli stąpać w dół na imprezę:. Dokładnie siostrzyczko, imprezę czas zacząć .:Uśmiechnął się do przechodzących gości:.

 

#10 17-05-14 20:10:30

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

Caroline Forbes napisał:

Klaus Mikaelson napisał:

< Przyszedł z Caroline pod rezydencję stanęli pod drzwiami ponieważ Klaus postanowił chwilę poczekać.> Gotowa? < Spytał a gdy dziewczyna pokiwała głową otworzył drzwi i odsunął sie zeby Caroline mogła zobaczyć wszystko.> Niespodzianka < Pogładził się dłonią po karku> To będzie nie zapomniana noc

*widząc wszystko co przygotował dla niej hybryda musiała przyznać, że była na prawdę zaskoczona i nie spodziewała się takiego czegoś* Muszę przyznać, że przeszedłeś samego siebie *powiedziała kiedy już wyszła z szoku i obróciła się do Klaus'a przodem* Jeszcze trochę, a będziesz tak dobry jak ja w organizowaniu dobrych imprez *uśmiechnęła się zadziornie i złożyła na jego ustach czuły pocałunek*

< uśmiechnął się szeroko, a gdy dziewczyna go pocałowała odwzajemnił pocałunek.> Dla mojej księżniczki wszystko co najlepsze. < Splótł palce ich dłoni i weszli do środka.>  Mam dla ciebie dzisiaj wiele niespodzianek i kilka z nich musi się udać  < Szepnął jej na ucho.>

 

#11 17-05-14 20:11:49

Ophelié Lefébure

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

*Weszła do rezydencji ubrana w krwistoczerwoną sukienkę i czarne buty na wysokich obcasach, wzięła sobie kieliszek i oparła się o ścianę niedaleko baru obserwując.*

 

#12 17-05-14 20:16:46

Sam Overstreet

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

<zauważył przez okno jakąś ładną dziewczynę, wziął drugi kieliszek i poszedł do niej>

 

#13 17-05-14 20:18:32

Ginger Howell

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

*Przyszła na imprezę z uśmiechem, zobaczyła striptizerów i podeszła do nich zapytać o prywatny pokaz.*

 

#14 17-05-14 20:20:15

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

Caroline Forbes napisał:

Klaus Mikaelson napisał:

Caroline Forbes napisał:


*widząc wszystko co przygotował dla niej hybryda musiała przyznać, że była na prawdę zaskoczona i nie spodziewała się takiego czegoś* Muszę przyznać, że przeszedłeś samego siebie *powiedziała kiedy już wyszła z szoku i obróciła się do Klaus'a przodem* Jeszcze trochę, a będziesz tak dobry jak ja w organizowaniu dobrych imprez *uśmiechnęła się zadziornie i złożyła na jego ustach czuły pocałunek*

< uśmiechnął się szeroko, a gdy dziewczyna go pocałowała odwzajemnił pocałunek.> Dla mojej księżniczki wszystko co najlepsze. < Splótł palce ich dłoni i weszli do środka.>  Mam dla ciebie dzisiaj wiele niespodzianek i kilka z nich musi się udać  < Szepnął jej na ucho.>

Zatem liczę na jakieś interesujące szczegóły *powiedziała zmysłowym tonem głosu wpatrując się w jego oczy* Może usiądziemy? *zaproponowała po chwili wskazując gestem głowy na bar*

Nic ci nie powiem impreza najpierw musi się rozkręcić nieprawdaż < Pokiwał głową i udali się do baru gdzie zajeli miejsca na hokerach. Gdy zauważył Phelię puścił do niej oczko po czym skupił wzrok na ukochanej.> Co chcesz do picia? < spytał.>

 

#15 17-05-14 20:25:47

Mira Adams-Torees

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

*Wpadła na imprezę i od razu kiedy zobaczyła alkohol w jej oczach zapaliły się małe butelki i wpadła na genialny pomysł, żeby się upić.*

 

#16 17-05-14 20:31:47

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

Caroline Forbes napisał:

Klaus Mikaelson napisał:

Caroline Forbes napisał:


Zatem liczę na jakieś interesujące szczegóły *powiedziała zmysłowym tonem głosu wpatrując się w jego oczy* Może usiądziemy? *zaproponowała po chwili wskazując gestem głowy na bar*

Nic ci nie powiem impreza najpierw musi się rozkręcić nieprawdaż < Pokiwał głową i udali się do baru gdzie zajeli miejsca na hokerach. Gdy zauważył Phelię puścił do niej oczko po czym skupił wzrok na ukochanej.> Co chcesz do picia? < spytał.>

*z uśmiechem na ustach Caroline zajęła miejsce na hokerze obok chłopaka* W sumie może być.. whisky *odpowiedział po dość długiej chwili zastanowienia* Jednak owlę odrobinę przystopować z alkoholem zważając na ostatnie wydarzenia *puściła do niego oczko*

< Przekrzywił lekko głowę>> Własnie miałem zaproponować, ze nie pijemy dzisiaj alkoholu lecz jeden drink ci nie zaszkodzi. < Podał jej szklankę i nalał whisky które nie miało żadnego ekstra dodatku.> A więc Twoje zdrowie < Uniósł swoją szklankę po czym upił kilka łyków.>

 

#17 17-05-14 20:34:02

Oliver Twist

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

*Przyszedł, zobaczył co się dzieje, wychylił jeden kieliszek, później drugi i później kilka kolejnych, wszedł na pustą jeszcze scenę, krzycząc.*Ludzie, robię support!*Wziął mikrofon i zaczął śpiewać*

Ostatnio edytowany przez Oliver Twist (17-05-14 20:50:05)

 

#18 17-05-14 20:36:55

Clarisse Woodley

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

<jakiś czas temu wyjechała na trochę z Falls, ale teraz wróciła i od razu rzuciła jej się w oczy w internecie jakaś impreza więc tam się skierowała. Zaparkowała niedaleko, wysiadła z samochodu i weszła na salę, stanęła gdzieś z boku.>

 

#19 17-05-14 20:41:06

Charlotte Hall

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

*Charlotte zatrzymała się na żwirowym podjeździe przed rezydencją i zeszła z motoru, na którym przyjechała. Poprawiła na sobie sukienkę i ruszyła w kierunku budynku. Gdy tylko weszła uśmiechnęła się. Rozejrzała się za barem i gdy go spostrzegła zamówiła sobie drinka. Z kieliszkiem w dłoni ruszyła w kierunku striptizerów i przystanęła przyglądajac się im z uśmiechem.*

 

#20 17-05-14 20:45:21

Alan Ashbay

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

Charlotte Hall napisał:

*Charlotte zatrzymała się na żwirowym podjeździe przed rezydencją i zeszła z motoru, na którym przyjechała. Poprawiła na sobie sukienkę i ruszyła w kierunku budynku. Gdy tylko weszła uśmiechnęła się. Rozejrzała się za barem i gdy go spostrzegła zamówiła sobie drinka. Z kieliszkiem w dłoni ruszyła w kierunku striptizerów i przystanęła przyglądajac się im z uśmiechem.*

* Rozejrzał się uważnie po wnętrzu. Ludzi coraz więcej przybywało podobało mu się to. Lubił wielkie imprezy mógł sie na nich totalnie schlać. Gdy zauważył jakąś dziewczynę która dopiero co weszła i już zaczęła gapić się na striptizerów pokręcił oczami i podszedł do niej.* Hej piękna, ja mogę dla ciebie zrobić lepszy pokaz niż ten * Powiedział*

 

#21 17-05-14 20:48:53

Leticia Grant

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

Logan Ashford napisał:

< Przyjechał pod rezydencję motorem zaparkował pod bramą po czym zlazł z pojazdu. Wszedł do środka, stanął przy scenie na której były striptizerki. Gdy kelner przyniósł mu szklankę z alkoholem upił łyka i zaczął czarować prawie gołe panie.>

Czas zacząć.*Mruknęła do siostry wypatrując ofiary.*Przepraszam.*Powiedziała z uśmiechem dostrzegając mężczyznę i oddaliła się w jego stronę.*Witam w rezydencji Mikaelsonów.*Uśmiechnęła się do niego słodko i od raz przytuliła zaskoczonego Logana, a w tym czasie w jej dłoni pojawił się zakrzywiony nóż, który wbiła w jego plecy szepcząc zaklęcie. Zanim stracił przytomność zarzuciła sobie jego ramiona na szyję i odciągnęła go na bok, tak, że wyglądało to jakby dawno się nie widzieli i szli gdzieś wymienić czułości.*

Ostatnio edytowany przez Leticia Grant (17-05-14 21:21:35)

 

#22 17-05-14 20:50:43

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

Caroline Forbes napisał:

Klaus Mikaelson napisał:

Caroline Forbes napisał:


*z uśmiechem na ustach Caroline zajęła miejsce na hokerze obok chłopaka* W sumie może być.. whisky *odpowiedział po dość długiej chwili zastanowienia* Jednak owlę odrobinę przystopować z alkoholem zważając na ostatnie wydarzenia *puściła do niego oczko*

< Przekrzywił lekko głowę>> Własnie miałem zaproponować, ze nie pijemy dzisiaj alkoholu lecz jeden drink ci nie zaszkodzi. < Podał jej szklankę i nalał whisky które nie miało żadnego ekstra dodatku.> A więc Twoje zdrowie < Uniósł swoją szklankę po czym upił kilka łyków.>

*wzięła do ręki szklankę z alkoholem i po chwili upiła łyk szkockiej* Skąd wiedziałeś, że dziś są moje urodziny? *zapytała unosząc delikatnie brwi ku górze i spojrzała w stronę sceny na której zaczynał właśnie śpiewać nieznajomy jej chłopak* Ma całkiem niezły głos *stwierdziła przefryzając lekko dolną wargę*

Wiem o tobie wszystko Caroline. W końcu jesteś moją żoną, ale na wet wcześniej zadbałem o parę informacji < Wzruszył ramionami i opróżnił cała szklankę.> Już od dawna w głowie układałem plan jak urządzić tą imprezę.  < Skierował wzrok na chłopaka.> No jest całkiem dobry. Ale zapewniłem tez o kilka twoich ulubionych zespołów. < Poruszył brwiami.>

 

#23 17-05-14 20:51:25

Charlotte Hall

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

Alan Ashbay napisał:

Charlotte Hall napisał:

*Charlotte zatrzymała się na żwirowym podjeździe przed rezydencją i zeszła z motoru, na którym przyjechała. Poprawiła na sobie sukienkę i ruszyła w kierunku budynku. Gdy tylko weszła uśmiechnęła się. Rozejrzała się za barem i gdy go spostrzegła zamówiła sobie drinka. Z kieliszkiem w dłoni ruszyła w kierunku striptizerów i przystanęła przyglądajac się im z uśmiechem.*

* Rozejrzał się uważnie po wnętrzu. Ludzi coraz więcej przybywało podobało mu się to. Lubił wielkie imprezy mógł sie na nich totalnie schlać. Gdy zauważył jakąś dziewczynę która dopiero co weszła i już zaczęła gapić się na striptizerów pokręcił oczami i podszedł do niej.* Hej piękna, ja mogę dla ciebie zrobić lepszy pokaz niż ten * Powiedział*

*Gdy ktoś do niej podszedł - chłopak jak się okazało - zmierzyła go wzrokiem. Naah.. Zdecydowanie nie jej typ. Przynajmniej próbował. Upijając z kieliszka ponownie spojrzała na striptizerów i uśmiechnęła się lekko.* Mógłbyś próbować, ale i tak nigdy nie przebijesz tego co już niedawno widziałam. *odpowiedziała (aha, kilkudniowy pobyt na Florydzie był naprawdę ciekawy i pamiętała z niego naprawdę mało). Może zbyt chłodnym tonem. W każdym razie posłała chłopakowi nieszczery uśmiech i przeszła kawałek dalej. Będzie próbował jeszcze raz czy odpuści?*

 

#24 17-05-14 20:53:51

Oliver Twist

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

*Kiedy skończył ukłonił się i nachylił do jakiegoś faceta.*To impreza dla Caroline, prawda?*Zapytał po cichu. Kiedy ten skinął głową wyprostował się i powiedział głośno do mikrofonu.*Następną piosenkę dedykuję uroczej Caroline, dla której jest dzisiejsza impreza.*Kontynuował ŚPIEWANIE*

Ostatnio edytowany przez Oliver Twist (17-05-14 20:55:06)

 

#25 17-05-14 20:54:50

Beverly Penn

Gość

Re: Salon *Centrum Imprezy*

<Wchodzę na imprezę i rozglądam się po zgromadzonych ludziach.>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumgraonaruto.pun.pl www.skp.pun.pl www.agroekonomia.pun.pl www.asg.pun.pl www.grupa2212.pun.pl