Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 31-03-14 00:09:29

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

W tej nie będę cię rozpraszać. Aż tak.. *uśmiechneła się wzruszajac niewinnie ramonami. Wysłuchała tego o czym mówił i zmarszczyła skonfudowana brwi. Zanim coś odpowiedziała, Alexander pociągnął ją na swoje kolana. Zaśmiałą sie cicho i lądując na jego kolanach. Zaplotła ręce na jego szyi i spojrzała mu w oczy.* Jeśli wyrwałeś mu serce.. Czy on umarł czy nadal zyje? Po drugie, mówiłam, że ona znów cię zrani. Raz za razem, jak w telenoweli *przytakneła* No i po trzecie.. Też dostałam wiadomość. *pokazała ja Alexowi.* Teraz juz moge przejsć do działania. *uśmiechneła sie nachylajac sie do ust chłopaka.*

 

#52 31-03-14 00:13:03

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Ma się dobrze, a to wielka szkoda. <przewraca oczami nieco rozbawiony przez działanie alkoholu> Owszem, miałaś rację. Myślę, że tak naprawdę.. przez cały czas o tym wiedziałem, ale nie chciałem się do tego przyznać. <unosi słabo kącik ust i opuszkami palców dotyka jej uda patrząc na swoje ruchy. Po chwili spogląda na wiadomość i zaczyna się śmiać> Nie wierzę.. To intryga. Wiedziałaś, że to sie stanie. Znowu. <kręci rozbawiony głową i unosi ją spoglądając w jej oczy. Kiedy się zbliża, przymyka powieki i najpierw dotyka jej warg powoli swoimi, ale po chwili nieco pogłębia pocałunek> Nieźle ci idzie jak na początek. <mruczy kąśliwie nie odrywając się od jej warg i uśmiecha się lekko z wciąż zamkniętymi oczami>

 

#53 31-03-14 00:27:13

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

Jak to mówią.. Złego diabli nie biorą. *zażartowała gładząc paznokciami kark Alexandra.* Sama też mam problem żeby uwierzyc. Ale powiedz mi, czy ty potrafisz niepakować się w żadne kłopoty, skandale czy intrygi? Niektórzy nie potrafią się bez tego obejść. *stwierdziła zsuwajac prawą dłoń na jego szyję. Kiedy ja pocałował, odwzajemniła gest.* Nieźle? *zapytała rozbawiona. Pogłebiła pocałunek jeszcze bardziej. Nagle w ułamku sekundy przygryzła chłopakowi wargę i zaprzestała pocałunków schodząc z Alexandra i siadajac koło niego.* Uważaj bo zaraz nie będziesz tu spac. *zaśmiała sie i spojrzała na niego*

 

#54 31-03-14 00:30:56

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Okay, to prawda. Albo mnie ktoś zabija, ratuje, albo ktoś ciągle chce mnie zabić, czy zniszczyć moje życie, jak RC, czy sama Miranda. <zaciska wargi i wzdycha cicho> Nieźle.. Bardzo nieźle. <odwzajemnia pocałunek, a kiedy przygryza jego wargę, uśmiecha się szeroko i po chwili uchyla powieki> Oczywiście, że będę. Zależy tylko które miejsce dla mnie zarezerwowałaś - kanapa, czy łóżko? Bo naprawdę już padam. <śmieje się cicho i układa głowę na jej kolanach przymykając powieki>

 

#55 31-03-14 00:39:35

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

Dokłądnie o tym mówię. *kiwnęła głową i poprawiła szlafrok obserwujac Alexa.* Dzisajsudem sie załapiesz na łóżko. Nie lubie spać sama, a pluszaka jeszcze nie mam. *nachyliła sie do niego i pocałowała go krótko. Złapała go za rękę i znaleźli sie na łóżku Char.*

 

#56 31-03-14 00:41:58

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Jeszcze? Masz mnie.. Jestem jak pluszak chyba, nie? <śmieje się krótko i odwzajemnia całusa. Kiedy znajdują się w sypialni, odpina powoli guziki koszuli i zrzuca ją z siebie, tak samo jak i dolną część ubioru, pozostając jedynie w białych bokserkach Calvina Klaina. Po chwili podąża za nią wzrokiem i układa się na swojej połowie łóżka wyciągając ręce w jej stronę, aby się przytuliła> Jestem miękki jak pluszak, obiecuję. <uśmiecha się szeroko>

 

#57 31-03-14 00:47:13

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

No nie wiem.. *droczyła sie z nim przez moemnt. Obserwowała z zadowoleniem, jak chłopak sie rozbierał.* Ja zostaję w szlafroku. *poinformowała go układajac sie koło niego. Wtuliła sie w Alexandra jednocześnie okrywajac ich kołdrą.* Troche ci brakuje do pluszaka, Kahn. Ale to dobrze. *stwierdziła gładząc dłonią jego tors*

 

#58 31-03-14 00:55:33

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Świetnie. Łatwo go zdjąć, albo chociaż dostać się pod spód. Nie mogę narzekać, ściślej mówiąc. <uśmiecha się szeroko i przytula ją do siebie przymykając powieki> Też nie chciałbym mieć oponki. Dlatego odpowiednio spalam kalorię. <unosi leniwie kącik ust, układa dłoń na jej udzie i unosi jej nogę tak, że opiera ją zgiętą na jego nogach. Chwilę opuszkami palców mierzwi jej skórę w tamtym miejscu i przymyka powieki>
You calm the storms and you give me rest
You hold me in your hands
You won't let me fall
You steal my heart, and you take my breath away
Would you take me in take me deeper now?
<mruczy cicho słowa piosenki, uśmiecha się zmęczony i zasypia nieświadomie>

 

#59 31-03-14 01:00:28

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

Nawet gdy spię mozesz dostać po rękach. *ostrzega gorozbawionym tonem czujac zmeczenie. Z truden stłumiła ziewniecie i spojrzała na Alecandra. Przymkneła na momet powieki i wsłuchała się w piosenke. Jednak mimowolnie usneła słuchajac słów i rytmicznego bicia serca Kahna.*

 

#60 31-03-14 07:32:56

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

<budzi sie powoli i mruga kilka razy. Czujac jak laskocza go wylosy Char, usmiecha sie pod nosem i caluje ja w czolo. Wyswobadza sie z jej objec i ubiera sie. Poprawia jej okrycie, odgarnia wlosy z twarzy i znika,>

 

#61 31-03-14 15:52:11

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

*C. obudziła się koło 12 i rozejrzała dookoła. Alexa nie było - jak zawsze. Wstała więc z łóżka, ubrała się i postanowia wysprzątać lioft na błysk. Kiedy skończyła, wzieła prysznic, przebrała sie i wyszła z domu.*

 

#62 31-03-14 19:25:45

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

*Pojawiła się w swoim mieszkaniu, zaraz koło łóżka. Odsuneła listwę zasłaniajacą pok łóżka i wyciągneła spod niego płaską skrzynię z ciemnego drewna. Otwórzyła ją i popatrzyła na swoje ulubione zabawki: Kilka noży i sztyletów, broń palna krótka, jedna snajperka (no z czegoś trzeba było żyć, a nie tylko z napadów które były w końcu nudne), flakoniki z werbeną, tojadem itp. Prawie jak ekwipunek łowcy. No ale kto zabroni na wpół upadłej anielicy mieć mały arsenał? Raczej nikt. Po chwili odczepiła skórzane paski i wyjeła ze skrzyni dwa sztylety i ukryła je w cholewie butów. Zamkneła wieko, wsuneła pudło pod łóżko i zasuneła przestrzeń listwą. W łazienkce poprawiła fryzurę i wyszła z loftu.*

 

#63 01-04-14 09:43:17

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

*Charlotte wróciła w środku nocy do domu i połozyła sie spać, wcześniej chowajac sztylty pod poduszkę. Rano wstała, poszła pod prysznic, a później ubrała sie i rozłożyła sie na kanapie ogladając TV*

 

#64 01-04-14 14:51:26

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

*W końcu wyłaczyła TV, wstała z łóżka i przebrała się. Wzieła spod poduszki sztylety i schowała je. Zeszła do kuchni i zrobiła sobie kawę. Wypiła ciepły napój, wzieła z miski na parapecie jabłko i wyszła z mieszkania.*

 

#65 01-04-14 16:23:50

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

<pojawia się w domu i rozgląda> Char? <woła i wzdycha cicho. Rozgląda się przez moment po pomieszczeniu, aż wyhacza barek. Nalewa sobie wódki z lodem, siada na parapecie i czeka popijając w zamyśleniu>

 

#66 01-04-14 17:00:13

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

<dopija drugą szklankę i kręci się po lofcie. Ogląda niektóre rzeczy, które są postawione na komodzie i dolewa sobie wódki. Spogląda na zegarek i wzdycha cicho, aż wysyła smsa i siada przy stole stukając w niego palcami odpowiedni rytm.>

 

#67 01-04-14 17:17:51

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

*Charlotte pojawiła sie tuż przed Alexandrem.* Hej. *uśmiechnęła się delikatnie. Spuściła na moment wzrok, przez co zaważyła na jego ramieniu...* Tatuaż? *uniosła brwi i spojrzała z powrotem na niego.*

 

#68 01-04-14 17:22:05

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

<unosi wzrok do jej oczu i uśmiecha się lekko> Ja też za tobą tęskniłem, Charlotte. <upija trochę wódki i odsuwa od siebie pustą szklankę opierając się wygodnie> Długo cię nie było.

 

#69 01-04-14 17:40:50

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

Jakieś... dwie i pół godziny. *stwierdziła spoglądając na naścienny zegar. Wróciła wzrokiem do hybrydy i usiadła na krześle po przeciwnej stronie stołu.*

 

#70 01-04-14 17:47:32

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

<śledzi ją wzrokiem i po chwili marszczy nieznacznie brwi> Coś się stało? Siedzisz jakieś 5 metrów ode mnie. Sądziłem raczej, że będziesz wpychać się na moje kolana. <unosi niepewnie kącik ust przyglądając się jej>

 

#71 01-04-14 17:55:22

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

*westchnęła cicho i wzruszyła ramionami.* Nie chce wyjść na jakąś zazdrośnicę, tylko.. *wyjęła komórkę z kieszeni i odszukała MMSa którego dostała poprzedniego dnia. Przesunęła komórkę po blacie w stronę Alexandra.* Chcę potwierdzenia, że to nic nie znaczy. Że to tylko czyjaś intryga.

 

#72 01-04-14 18:00:59

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Zazdrośnicę? <spogląda na telefon i chwyta go w dłonie> Myślałem, że nią jesteś. <kręci głową i po chwili ogląda drugie zdjęcie> Ufasz mi? <odkłada urządzenie i przenosi wzrok na jej oczy> Kobiety mogą robić różne rzeczy w moim kierunku. Niektóre posyłają mi uwodzące spojrzenia, inne całują mnie, a jeszcze inne planują sobie ze mną rodzinę. Chodzi o to, czy mi ufasz. <przygląda się jej tęczówkom>

 

#73 01-04-14 18:05:24

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

*wywróciła oczami* w takim razie poprawka: na zaborczą zazdrośnicę, która nie pozwala ci rozmawiać z innymi kobietami. *zaśmiała się pod nosem kręcąc głową  odchyliła się na krześle.* Tak, ufam. *spojrzała na niego i pokiwała głową.* Ufam.

 

#74 01-04-14 18:09:19

Alexander Kahn

Gość

Re: Loft C. Hall

Nie pozwala? Takich warunków jeszcze nie miałem. <uśmiecha się szeroko> W porządku. <wstaje powoli i zmierza w jej kierunku> Bo ja ufam tobie. I nie chcę tego stracić między nami, chociażby nie wiem co. <kuca przy niej, chwyta jej dłoń i muska jej wierzch wargami>

 

#75 01-04-14 18:16:58

Charlotte Hall

Gość

Re: Loft C. Hall

Możesz. Tylko wolałabym o tym wiedzieć. Wiesz, to jest trochę bardziej fair. *obserwowała ruchy chłopaka nie spuszczając z niego wzroku. uśmiechnęła się ciepło, kiedy kucnął koło niej.* Też nie chcę tego stracić. *powiedziała i podniosła się z krzesła zmuszając Alexa do tego samego.* Więc moze teraz opowiesz mi skąd masz ten tatuaż? *zapytała wodząc palcami po atramentowych wzorach.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumea.pun.pl www.power-league.pun.pl www.wms4.pun.pl www.gm81a.pun.pl www.himavanti.pun.pl