Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#251 19-09-13 14:51:14

Sean Hemsworth

Gość

Re: Car's Cafe

< Wszedł, usiadł przy oknie i zamówił sobie kawę.>

 

#252 19-09-13 16:45:58

Sean Hemsworth

Gość

Re: Car's Cafe

< Wyszedł.>

 

#253 02-10-13 19:48:22

Lucy Shoots

Gość

Re: Car's Cafe

*wchodzi, rozgląda się i rozwiązuje szal z szyi. Idzie do lady, zamawia cappucino włoskie i siada. Zdejmuje kurtkę, odkłada ją na krzesło obok jak szal, podkurcza nogi opierając je na siedzeniu i gdy dostaje kawę chwyta ją w dłonie i popija w zamyśleniu spoglądając przez okno*

 

#254 02-10-13 20:11:19

Lucy Shoots

Gość

Re: Car's Cafe

*podnosi wzrok na Caro i uśmiecha się szeroko* Jasne, siadaj. *bierze swoje rzeczy z wolnego miejsca i przewiesza swoją kurtkę przez oparcie krzesła* Co słychać? *przygląda jej się unosząc kąciki ust*

 

#255 02-10-13 20:23:35

Lucy Shoots

Gość

Re: Car's Cafe

Żartujesz. *kręci głową unosząc brwi* Skąd wiesz? Rozmawialiście? Jak było? Rany, musisz mi wszystko opowiedzieć. *przygryza wargę* Od ostatniego spotkania.. wydarzyło się więcej niż w ciągu całego roku. *uśmiecha się krzywo* No wiesz. *zakłada włosy na bok ukazując dwie okrągłe rany po ugryzieniu wampira.* To, plus.. *podciąga rękaw bluzki pokazując głębokie nacięcie na ręce* i to. Czyli atak, potem mnie uprowadzili, własny przyjaciel zmienił się prawie w wilkołaka w miejscu publicznym i mnie zjadł.. *kiwa głową* To chyba wszystko. Więc opowiadaj co tam z Tylerem *uśmiecha się zachęcająco*

 

#256 02-10-13 20:38:06

Lucy Shoots

Gość

Re: Car's Cafe

Mam.. *pokazuje jej dłoń* Tutaj. Jakiś wynalazek mojego taty. To coś jak.. jakbym sama była werbeną. *kręci głową* Dziwne. *cofa dłoń i pociera ją* Nie wiem kto. Jakieś dwie suki, jedna miała czerwony płaszczyk, obie w maskach. *wzdycha z rozdrażnieniem i milczy chwilę* wierzysz w to? *unosi brew* Ja chyba bym nie uwierzyła, to jakaś tania gadka, żeby przele.. *urywa widząc jej minę i przygryza wargę* wybacz, zapędziłam się. *chrząka* znaleźliście czarownicę?

 

#257 02-10-13 20:50:57

Lucy Shoots

Gość

Re: Car's Cafe

Był łowcą, ja też miałam być, ale zrezygnowałam. *przewraca oczami* Nie, po prostu jakiś palant go zmienił i zostawił na pastwę losu, a on rzucił się na mnie zanim zdażyłam się obejrzeć. *wzdycha, upija trochę kawy* Znam Medium, liczy się? Tylko niestety nie mam jego numeru. *krzywi się lekko*

 

#258 02-10-13 21:09:33

Lucy Shoots

Gość

Re: Car's Cafe

Tak, hm.. Niestety.. akurat przestałam praktykować po jego śmierci i z jej powodu *zapatruje się na chwilę i powraca do niej wzrokiem* No tak, ale co za palant zostawił go w takim stanie? *kręci głową* Otrząsnął się w porę. Już się wykrwawiałam, straciłam przytomność, ale przyjaciel zdążył mnie uratować. *przygryza wargę w zamyśleniu* Okej, jeśli go spotkam to jakoś was zgadam. *uśmiecha się lekko*

 

#259 02-10-13 21:21:05

Lucy Shoots

Gość

Re: Car's Cafe

Nie ma sprawy. *uśmiecha się lekko i kiwa głową* Zdecydowanie. Poszczęściło mi się.. chyba podwójnie, bo po tym jak ochrona Red Coat wyrzuciła mnie na ulicę nieprzytomną, to akurat też on mnie znalazł.. *wzdycha*

 

#260 02-10-13 21:30:20

Lucy Shoots

Gość

Re: Car's Cafe

Niestety mam pecha do facetów. *uśmiecha się szeroko* Tak, Red Coat. Nie mam pojęcia jak wygląda poza całym tym płaszczem i maską. *kręci głową*

 

#261 02-10-13 21:39:07

Lucy Shoots

Gość

Re: Car's Cafe

*przewraca oczami* jest wilkołakiem. *mruczy pod nosem* Wcale nie jest inny, bo wszyscy są tacy sami, a jeden gorszy od drugiego. *wzdycha* skomplikowane życie miłosne, zdecydowanie. *uśmiecha się słabo* Właściwie to.. rozmawiałam z Seanem w parku, nagle go uderzyła, chciałam.. się jakoś obronić, ale była bardzo silna, wpakowała mnie do samochodu, dała dawkę czegoś na sen i.. *wzrusza ramionami* obudziłam się zamknięta w klatce, w jakiejś piwnicy chyba. Obok mnie była wampirzyca. *kręci głową*

 

#262 02-10-13 21:52:12

Lucy Shoots

Gość

Re: Car's Cafe

Niby nie, ale.. mam jakieś, hm.. *spogląda na nią niepewnie* mam krew łowcy, nie przepadam za tymi wszystkimi.. nadprzyrodzonymi. Nie mówię tu o tobie. *uśmiecha się delikatnie* Rose. Miała na imię Rose. I zamknęły nas w małej klatce, gdzie musiałam mieć podkurczone nogi. *wzdycha* Mi zrobiła to na ręce, a do Rose strzelała SIG-sauerem z drewnianymi kulami i wbijała w nią kołki.

 

#263 02-10-13 22:12:45

Lucy Shoots

Gość

Re: Car's Cafe

Dlatego liczę tu na solidny ochronny mur. *puszcza jej oczko* Było okropne. Nigdy więcej nie chciałabym tego przeżyć. *kręci głową i spogląda na zegarek* Kurczę, muszę już lecieć. *uśmiecha się przepraszająco, wstaje i płaci za obie kawy* Ja stawiam. Trzymaj się, Caro. *całuje ją w policzek i wychodzi*

 

#264 07-11-13 13:10:42

Faye Marshall

Gość

Re: Car's Cafe

<Weszłam do lokalu, usiadłam przy stoliku i zamówiłam sobie kawę. Uśmiechnęłam się do kelnera kiedy przyniósł mi zamówienie. Podziękowałam mu po czym wyjrzałam przez okno i zaczęłam myśleć.>

 

#265 07-11-13 16:50:03

Faye Marshall

Gość

Re: Car's Cafe

< Wypiłam do końca kawę, zostawiłam pieniądze na stole i wyszłam.>

 

#266 27-11-13 21:17:39

Colton Haynes

Gość

Re: Car's Cafe

*Przyszedł pod budynek, przez okno zauważył nalepione na ścianach samochody* O samochodziki * Podekscytowany powiedział to głosem pięciolatka. Wszedł do środka i zajął miejsce pod ścianą która zaczął gładzić dłonią.* Też chce takie * Powiedział sam do siebie po czym zamówił whisky z lodem*

 

#267 27-11-13 22:25:09

Colton Haynes

Gość

Re: Car's Cafe

* Wypił całą zawartość szklanki po czym zerwał szybko plakat z samochodem i wybiegł z baru nie płacąc przy tym za alkohol.*

 

#268 28-01-14 08:13:13

Diego Torees

Gość

Re: Car's Cafe

*Wszedł do środka, usiadł przy toliku i zamówił sobie kawę. W między czasie napisał do Erin SMSa.*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.camorra.pun.pl www.ohayo-nostale.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.djsadam.pun.pl www.smoczaoaza.pun.pl