Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 22-02-14 15:48:43

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Pokój #3


POKÓJ 3.



Zakaz posiadania ostrych przedmiotów,
zagrażających życiu własnemu oraz innych pacjentów a także prywatnego mienia.

Tabletki przyjmowane są w obecności lekarzy.

Drzwi są zawsze zamykane i można je otworzyć tylko od zewnątrz.

Dwa małe okienka z kratami pod sufitem.

Na terenie szpitala osłabiane są moce istot nadnaturalnych
(tzn. anioły i demony nie mogą się teleportowć, wampiry znacznie tracą siłę)

Wyposażenie:
-łóżko jednoosobowe-
-stolik nocny + lampka-
-toaleta w rogu +umywalka-


Offline

 

#2 22-02-14 19:49:26

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój #3

<Po jakimś czasie przebudza się, ściąga brwi i zaczyna szarpać rękami i nogami próbując zerwać pasy> Tris?! <krzyczy, w miarę możliwości rozgląda sie po pomieszczeniu> Tylko nie psychiatryk... <mruknął pod nosem, przestał sie szarpać, wziął głęboki oddech i zaczął obmyslac jakis plan jednoczesnie wodząc wzrokiem po pokoju>>

 

#3 22-02-14 20:09:03

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój #3

<spogląda na blondynkę i uśmiecha sie nikle w miarę możliwości mierząc ją wzrokiem; slucha jej uważnie unosząc brew> Demony nie istnieją, paniusiu. <powiedział jakby to było oczywsite> I sądzę, że te pasy są zbędne. <powiedział z przekonaniem> A co do Tris... Gdzie ona jest?! <podniósł głos>

 

#4 22-02-14 20:43:38

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój #3

Słuchaj, Amy. <zaakcentowal jej imię> Nie mam żadnych problemów psychicznych, Tris także takich nie ma. <przewrócił oczami> Chwila, co to znaczy pokoju wspólnym? Z innymi pacjentami? <uniósł brew patrząc na nią badawczo>

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (22-02-14 20:48:07)

 

#5 22-02-14 20:52:35

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój #3

<podczas, gdy mówiła, ponownie zaczął szarpać rękami, próbując poluzować pasy> Sugerujesz, że przez poczucie winy mam problemy psychiczne? <znów uniósł brew i przestał się szarpać widząc, że to nic nie daje> Co ty wiesz o życiu... <mruknął pod nosem> Świetlica i zajęcia w grupach? Ja pierdziele... <westchnął cicho i przewrócił oczami>

 

#6 22-02-14 21:13:21

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój #3

<uniósł brew śledząc jej ruchy wzrokiem> Nie. <odpowiedział niezgodnie z prawdą> Co o mnie wiesz? <zapytał ściągając brwi>

 

#7 22-02-14 21:34:59

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój #3

<napiął się, gdy zbliżyła dłoń do jego twarzy, jednak szybko się rozluźnił nie spuszczając z niej wzroku> Ta. Wiesz, normalnie, to bym się zgodził, ale mam kogoś. <uśmiechnął się kątem ust> Przykro mi. <zacisnął bezradnie usta>

 

#8 22-02-14 21:47:22

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój #3

<zacisnął mocno zęby> Spróbuj tylko, dziwko... <warknął, ponownie zaczął szarpać się z paskami przypinającymi go do łóżka>

 

#9 23-02-14 23:06:19

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój #3

<Lekarze wprowadzając Deana do pokoju i zamykają go w nim. Kiedy odchodzą, Dean podchodzi do umywalki i przemywa twarz zimną wodą. Następnie kładzie się na łóżko wkładając sobie dłoń pod głowę. Zamyka oczy i mimowolnie myśli o Tris. W końcu zasypia, dopiero nad ranem.>

 

#10 24-02-14 12:36:19

Dean Winchester

Gość

Re: Pokój #3

<obudził się. Zamrugał oczami i rozgladnął się, ze smutkiem stwierdził, że to wszystko stało sie na prawdę. Że Tris wlasnie przechodzi przemianę w wampira, a on nic na to nie może poradzić. W dodatku jest zamkniety w psychiatryku. Westchnął i podniósł  się do pozycji siedzącej, a po chwili wwstał z łóżka. Spojrzał na ranę po wczorajszym ugryzieniu i zaklął pod nosem. Podszedł do drzwi i uderzył w nie pięścią> Hej, ile jeszcze macie zamiar mnie tu trzymać? ! <podniósł głos>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.senninowie.pun.pl www.pokeworld.pun.pl www.metin2forumporadniki.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.thelionkingforum.pun.pl