Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 29-01-14 20:44:06

Sophie Grant

Gość

Re: Dom ZŁEGO RODZEŃSTWA Grant

* Wróciłam do mieszkania, rozejrzałam się po salonie zastanawiając się co teraz powinnam zrobić. Westchnęłam cicho i udałam się do łazienki. Zaczęłam powoli się rozbierać zaczynając od żakietu, a kończąc na stringach; wszystkie moje ciuchy wylądowały w koszu na brudne ubrania. Weszłam pod prysznic, odkręciłam wodę i jak zawszę sięgnęłam po jeden ze swoich ulubionych żeli do ciała o zapachu malinowym. Po tym jak już umyłam włosy i całe ciało wyszłam spod prysznica i wysuszyłam się szybko. Pstryknięciem palcami sprawiłam, ze byłam już przebrana. Uśmiechnęłam się do własnego odbicia w lustrze po czym poszłam do sypialni. Wzięłam swoje spakowane juz walizki i zniknęłam z Falls.*

Ostatnio edytowany przez Sophie Grant (29-01-14 20:45:04)

 

#52 02-02-14 15:02:47

Matthew Grant

Gość

Re: Dom ZŁEGO RODZEŃSTWA Grant

<pojawia się ze swoją siostrą Leticją w domu, umysłem wyszukali Sophi, po namyśle stwierdzili, że też wyjadą, aby odszukać siostrę, spakowali się, rozejrzeli się po domu i wyszli, wsiedli do samochodu i wyjechali gdzie indziej czynić zło>

 

#53 27-04-14 03:43:21

Matthew Grant

Gość

Re: Dom ZŁEGO RODZEŃSTWA Grant

.:Pojawił się przy swoim starym domu, którego przedtem zamieszkiwał i aktualnie też. Pociągnął za klamkę, jednakże drzwi były zamknięte, no ale co to dla niego, jednym ruchem, za po mocą magii otworzył drzwi i wszedł do mieszkania. Rozejrzał się po domu, ale wszystko było nienaruszone. Wypowiedział zaklęcie, aby na jego domu była bariera ochronna i poszedł na górę, wziął prysznic, długi i gorący, założył same bokserki i wszedł do swojego pokoju. Położył się na łóżku, a po chwili zasnął:.

 

#54 27-04-14 11:10:03

Matthew Grant

Gość

Re: Dom ZŁEGO RODZEŃSTWA Grant

.:Obudził się nagle, ponieważ miał dziwny sen, poszedł do kuchni i zjadł miskę płatków, później wziął szybki prysznic, przebrał się i wyszedł z domu:.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.matin.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl www.hamak-ots.pun.pl www.aroundtheworld.pun.pl www.promesito.pun.pl