Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 03-01-14 02:39:35

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

<Po umyciu się wyszedł z łazienki w czystych bokserkach i czarnym t-shirtcie. Wziął ze stolika pistolet> Trzymaj się, blondie <zawołał do Meg, poszedł do swojej sypialni, włożył broń pod poduszkę, ułożył się wygodnie na łóżku i zasnął>

 

#52 03-01-14 02:43:01

Megan Archer

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

*Gdy skończyła, wytarła ręce i założyła płaszcz. Gdy już szła do wyjścia usłyszała wołanie Deana* Mówiłam ci zebyś mnie tak nie nazywał! *odkrzyknęła, po czym wyszła z domu*

 

#53 03-01-14 17:44:40

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

<Rano obudził się, skrzywił się znów czując przeszywający ból; położył dłoń na brzuchu, który był lepki od krwi. Przeklął pod nosem i podniósł się z łóżka. Od razu poszedł do kuchni i polał sobie radę alkoholem krzywiąc się nieznacznie czując pieczenie. Owinął sobie brzuch bandażem, zjadł coś i ubrał się. Włożył za pas pistolet, który zakryła skórzana kurtka, a do wewnętrznej kieszeni włożył swój, już wytarty z krwi wampira, sztylet. Do innej kieszeni schował trochę suszonego tojadu i werbeny. Wyszedł z powoli z domu, wsiadł do samochodu, włączył album Zeppelinów i odjechał>

Ostatnio edytowany przez Dean Winchester (04-01-14 00:18:40)

 

#54 04-01-14 00:19:22

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

SMS od Mirandy

Mam nadzieję że nie przeszkadzam ci w śnie. Dawno cię nie widziałam i zastanawiałam się co u cb słychać.
ps. mogę się umówić z tobą na mały trening?

 

#55 04-01-14 00:25:35

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

SMS od M.

Nie chciałam trafić w drażniący temat. Powrót czegoś złego? Ostatnio poczułam na serio nie miłą energię w pobliżu, ale głupio mi napadac na ludzi : przepraszam, szuka pan/pani zemsty ?

 

#56 04-01-14 00:40:50

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

SMS od M

Przesyłam magiczną energię abyś szybciej się goił !

 

#57 04-01-14 09:47:37

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

SMS od M.

Chciałabym kiedyś wpaść tam gdzie mieszkasz. Czy to wiedza zakazana ?

 

#58 04-01-14 13:50:25

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

SMS od M.

Będę mogła wpaść popołudniu ?

 

#59 04-01-14 14:51:16

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

< Miranda pojawiła się na skraju ulicy wypatrując podanego adresu. Schowała dłonie w kieszenie koszuli i podeszła przed dom Deana. Staneła przed nim i wpatrywała się w niego z uśmiechem na ustach. Zapukała do drzwi, poprawiając sobie włosy za ucho >

 

#60 04-01-14 14:54:12

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

<podjeżdża pod dom, mruży oczy widząc przed drzwiami jakąś dziewczynę, gdy rozpoznaje w niej Mirandę, mimowolnie unosi kącik ust; parkuje samochód, wyłącza muzykę i wychodzi z samochodu> Hej, młoda! <woła idąc w kierunku drzwi>

 

#61 04-01-14 15:00:16

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

< Miranda odwróciła się w stronę chłopaka i uśmiechnęła się szeroko > Cześć, stary ! < pomachała mu i założyła ręce na piersi > Miałeś mały spacer z Impalą ?

 

#62 04-01-14 15:05:23

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

Powiedzmy <odpowiedział i stanął przy drzwiach, obracając się w stronę dziewczyny> Na pewno chcesz tu wchodzić? Mam niecałą butelkę jakiegoś taniego alkoholu i nic do jedzenia <uniósł brwi mierząc ją wzrokiem> Plus na mojej kanapie, jest... plama krwi <uśmiechnął się krzywo>

 

#63 04-01-14 15:10:32

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

< wzruszyła ramionami > Nie jem dużo i tak, chcę wejść < uśmiechnęła się delikatnie i poprawiła włosy > plama krwi? Coś się działo ?

 

#64 04-01-14 15:12:53

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

<westchnął> Mały zabieg. Na mnie <ułożył usta w podkówkę> Nieważne <zamknął temat i otworzył drzwi> Czuj się jak u siebie... Tylko lepiej nie wchodź do mojego pokoju.

 

#65 04-01-14 15:23:13

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

< uśmiechnęła się delikatnie i ściągnęła trampki > Dziękuję, ze zgodziłeś się ze mną spotkać... < spojrzała na chłopaka, a potem rozejrzała się po pomieszczeniu > Kiedy się tu wprowadziłeś?

 

#66 04-01-14 15:27:53

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

Nie musisz... <zaczął gdy zobaczył, że M. ściąga buty; pokręcił głową i odpowiedział na pytanie> Jakiś tydzień temu? <podrapał się po głowie, ściągnął kurtkę i odwiesił ją na haczyk> Miałaś jakiś powód żeby się ze mną spotkać? <ściągnął brwi> Na trening nie licz.

 

#67 04-01-14 15:34:18

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

< wzruszyła ramionami i wróciła wzrokiem do Deana > żaden konkretny. chciałam cię po prostu zobaczyć, pogadać. A co, przeszkadzam? < przeszła się po przedpokoju i pokazała w stronę salonu > Mogę?

 

#68 04-01-14 15:37:29

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

Nie, w sumie to i tak nie mam nic do roboty... <wzruszył ramionami> Już mówiłem; czuj się jak u siebie <odpowiedział na pytanie unosząc kącik ust i wolnym krokiem poszedł za nią; skrzywił się nieznacznie znów czując przeszywający ból>

 

#69 04-01-14 15:48:26

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

< Miranda rozejrzała się po pomieszczeniu i zauważyła zakrwawioną kanapę > straciłeś dużo krwi... < zagryzła wargę i usiadła na podłodze opierając się o kanapę > jak ty to robisz, że trafiają na ciebie take "przygody" ? < zakreśliła w powietrzu codzysłów >

 

#70 04-01-14 15:52:49

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

To moja robota. <poszedł do kuchni, po chwili wrócił z na wpół pustą butelką jakiegoś trunku i usiadł obok Mirandy, znów się krzywiąc; podał jej butelkę> Co prawda nie dostaję żadnej pensji, kolorowo nie jest, ale ktoś to musi robić.

 

#71 04-01-14 15:56:15

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

< uśmiechnęła się pod nosem czując jak chłopak siada obok niej. Spojrzała na niego > Czujesz się dobrze? Mogę ci pomóc dojść do formy < wyprostowała nogi i rozglądnęła się po pokoju >

 

#72 04-01-14 15:58:47

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

<spojrzał na nią ze zdziwieniem i pokręcił szybko głową> Nie, wolę sam wyzdrowieć bez żadnych "supernaturalnych" wspomagaczy <wzniósł oczy ku górze> A tak w ogóle, to co tam u ciebie? Nikt cię na zaatakował, prawda? <uniósł brwi>

 

#73 04-01-14 16:07:39

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

< westchneła i przybliżyła nogi do klatki pierwsiowej > Nie, wręcz na odwrót. Jestem traktowana jak jajko. Alexander zabrania mi się mieszać w sprawy nadnaturalnych, bo się o mnie martwi <przychnęła i spojrzała na Deana > nie lubię siedzieć w miejscu. Lubię ryzyko, ale mam głowę na karku. Chce czuć się użyteczna. Tak długo byłam niezależna, ze nie potrzebuję teraz opieki hybrydy. < przysunęła rękę do butelki i odkręciła nakrętke >

 

#74 04-01-14 16:12:54

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

Jeśli mam być szczery, to mu się nie dziwię <stwierdził spoglądając na nią kątem oka> Nie widział, jak dobrze radzisz sobie z bronią <uniósł kącik ust> Mam z nim pogadać? <poruszył brwiami, jednocześnie zachowując powagę>

 

#75 04-01-14 16:16:45

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Winchesterów i Diany (Spalony)

< usmiechnęła się do chłopaka słysząc jego komplement > z magią też umiem sobie radzić < pokiwała głową i rozpięła koszulę - chcąc niechcąc u Deana było dosyć ciepło > Nie musisz. Jeszcze złapie atak zazdrości i pozabijacie mi się < usmiechnęła się kwaśno i machnęła ręką w powietrzu aby otworzyć okno > nie obrazisz się, że przewietrzę ?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aroundtheworld.pun.pl www.promesito.pun.pl www.horyzontzdarzen.pun.pl www.matin.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl