Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 20-12-13 23:33:36

Katelynn Blake

Gość

Choinka z prezentami

*Wychodząc z budynku zauważyłam wielką choinkę, jedna kelnerka powiedziała nam, że dla wszystkich czekają tam prezenty, podeszliśmy pod choinkę i wyszukałam prezent z moim imieniem, a następnie podałam Kol'owi jego paczuszkę* Może otworzymy je już w domu? *spytałam uśmiechając się lekko*

 

#2 20-12-13 23:34:46

Kol Mikaelson

Gość

Re: Choinka z prezentami

<uśmiechnął się> A może lepiej w motelu?

 

#3 20-12-13 23:37:42

Katelynn Blake

Gość

Re: Choinka z prezentami

Planujesz jakąś dziką noc? *spytałam starając się nie roześmiać, poruszałam zabawnie brwiami* Z tobą pójdę nawet na koniec świat... *szepnęłam i spojrzałam na swoje buty* ...ale nie w tych szpilach *puściłam mu oczko* No to prowadź mój królewiczu

 

#4 20-12-13 23:44:30

Kol Mikaelson

Gość

Re: Choinka z prezentami

<uśmiechnął się> Dziką noc? Niee... Idziemy w motelu od razu spać <powiedział z rozbawieniem, podał jej swój prezent i wziął ją na ręce> Pomogę ci <zaniósł ją pod samochód i postawił ją po czym otworzył jej drzwi <zapraszam>

Ostatnio edytowany przez Kol Mikaelson (20-12-13 23:45:04)

 

#5 20-12-13 23:51:18

Katelynn Blake

Gość

Re: Choinka z prezentami

Jesteś najlepszy *powiedziałam kręcąc rozbawiona głową, wsiadłam do samochodu i odjechaliśmy*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nbk.pun.pl www.predatorsshaiya.pun.pl www.gsm-java.pun.pl www.rani-preity.pun.pl www.se-graffiti.pun.pl