Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#101 22-02-14 11:46:22

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

Kołek prosto w serce * Zacisnął mocno palce na pościeli tak, że zbielały mu knykcie* Więc proszę jeśli nie chcesz włączyć uczuć i tak na prawdę nic do mnie nie czujesz to mnie zabij * Wstał, wyjął z jej ciała gałęzie i jedną z nich wsadził w jej dłoń. Poluzował trochę linę żeby z łatwością mogła wbić badyla w jego serce* Ściągnął szybko koszulkę i ukląkł przed nią* Byłem zazdrosnym pijanym kretynem ale egoistyczny dupek też pasuje * Wzruszył lekko ramionami*  Nie cofnę czasu więc teraz będę musiał ponieść za to konsekwencje. * Zamkną oczy nie mogąc dłużej patrzeć w oczy Caro* Kochałem Cię wtedy, kocham teraz i zawszę będę. Jeśli mój złotowłosy anioł zginął na zawsze to mnie zabij przecież tego chcesz. * W końcu uniósł powieki i z bólem w oczach spojrzał na gałąź.*

 

#102 22-02-14 17:15:20

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

*Syknął z bólu kiedy dziewczyna wbiła mu gałąź w brzuch. Zacisnął usta, upadł na plecy kiedy Caroline zniknęła i wpatrywał się tępo w niebo. Po jakiej chwili wyciągnął gałąź z brzucha i rzucił ją gdzieś daleko. Wstał w końcu, sięgnął po koszulkę po czym zniknął*

 

#103 26-02-14 19:38:50

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

SMS od M.
Ja nie tęsknię zbyt łatwo...

 

#104 27-02-14 09:11:27

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

SMS od Mirandy

Wstawaj, wstawaj Logan. Nie chciałbyś się zobaczyć?

 

#105 27-02-14 17:55:00

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

*Wszedł do domu od razu udał się do łazienki w której wziął długą kąpiel. Mył się kilka razy ponieważ nie czuł się do końca czysty po spotkaniu z córeczką doktorka. Po tym jak już wyszedł z łazienki poszedł do sypialni. Tam przebrał się w czarne bokserki, niebieskie starte jeansy i jasno niebieską koszulę. Umyty, przebrany i najedzony opuścił dom dobrze go zamykając*

 

#106 01-03-14 10:10:20

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

SMS od Mirandy

Po co to wszystko? Niepotrzebnie zacząłeś go okładać pięściami. Niech ci nigdy nie przyjdzie na myśl po raz kolejny bić kogoś w moim imieniu.

 

#107 01-03-14 15:58:18

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

*Wszedł zmęczony i skacowany do domu. Wziął z kuchni woreczek z krwią i po drodze do łazienki opróżnił go. Wyrzucił woreczek do śmietnika który znajdował się w łazience, rozebrał się po czym wziął prysznic. Po jakimś czasie wyszedł przebrany w dres i białą podkoszulkę. Opadł na łóżko w swojej sypialni i leżał  tak rozmyślając nad wczorajszym dniem:
http://25.media.tumblr.com/5a03a512b9507016aaff6ca3c3b34081/tumblr_mloh0t8ved1sogk8no1_500.gif.*

 

#108 01-03-14 16:20:07

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

SMS od Mirandy

Lubisz mieszać co? Po prostu, jak masz się bić to tylko i wyłącznie we własnym imieniu.
I o co chodzi z Caroline?

 

#109 01-03-14 17:26:58

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

sms od Mirandy
Wyznałeś jej miłość, a potem jak się pojawiłam przybiegłes do mnie. O co chodzi?

 

#110 01-03-14 22:53:01

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

*Po jakimś czasie wstał z łóżka i przebrał się w jeansy, czarną koszulkę i załozył też sweterek. Kiedy był już ubrany wziął kurtkę i wyszedł z domu*

 

#111 08-03-14 00:05:09

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

SMS od Mirandy

Możemy nawet teraz.

 

#112 08-03-14 00:34:47

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

SMS od Mirandy

Wpadnij do mnie - adres fgskdfbv

 

#113 21-03-14 19:16:54

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

*Przyszedł do domu po dłuższej nieobecności, spakował wszystkie swoje ubrania do toreb. W miedzy czasie zadzwonił po taksówkę która stała już pod domem. Drugi telefon wykonał do znajomego żeby przygotował mu odrzutowiec. Kiedy już zrobił wszystko co musiał wziął torby i wyszedł z domu. Wsiadł do taksówki i wyjechał niż z MF*

 

#114 28-04-14 18:09:56

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

< Wszedł do domu i w końcu postawił dziewczynę obok siebie.> A więc... < Mruknął i w hybrydzim tempie przygwoździł Mirandę do ściany.> Co mam z tobą zrobić skarbie? < Szepnął i zaczął całować ją po szyi.>

 

#115 28-04-14 18:12:47

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

< Miranda wplotła palce w jego włosy i zaczęła mówić cicho > Może najpierw mi powiedz, dlaczego taka zła z ciebie hybryda? < oplotła jedną nogę dookoła jego pasa, a oczy wlepiła w niego z uwagą >

 

#116 28-04-14 18:17:17

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

< Uniósł głowę do góry i spojrzał w oczy dziewczyny.> Jestem dobrym kochankiem w tym bardzo romantycznym, lecz marny ze mnie chłopak. Krzywdzę dziewczyny przeważnie blondynki bo w takich najczęściej się zakochuję. < Owinął sobie pojedynczy kosmyk włosów dziewczyny w okół palca.> Na szczęście ty nie jesteś blondynką. < Uśmiechnął sie arogancko i wpił sie w usta Mirandy.>

 

#117 28-04-14 18:21:36

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

Z drugiej strony to arogancki dupek z ciebie, właśnie dałes mi do zrozumienia, ze się we mnie nie zakochasz < uśmiechneła się wrednie i chcąc się z nim po droczyć , pocałowała go krótko lecz zachłannie, a zaraz potem wyrwała i wykręciła się z objęć na drugą stronę pokoju > A moze masz ochotę pozywić się biedną śmiertelniczką < przejechała paznokciem po tętnicy patrząc na niego wyzywająco >

 

#118 28-04-14 18:27:25

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

Arogancki dupek powiadasz < Przekrzywił głowę zdezorientowany.> Będąc przyjaciółmi z przywilejami zakochanie czy zauroczenie nie wchodzi w grę < Wzruszył ramionami po czym gdy dziewczyna znalazła sie po drugiej stronie pokoju przekręcił się tak, żeby dobrze ją widzieć.> Nie zamierzam się tobą pożywić < Powiedział cicho i zaczął powoli iść w jej stronę.>

 

#119 28-04-14 18:31:52

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

Jedno jest w tobie trudne, nie wiem kiedy mogę sobie pozwolić na żarty a kiedy nie < założyła ręce na piersi i uśmiechnęła się do niego zachęcająco > W takim razie dobrze, ze wróciłeś. W MF ostatnio jest moda na dużą ilość sexu, zresztą sam widziałeś jak dziewczyny kleją się do chłopaków < zaczeła podchodzić powoli w jego stronę > Oczywiście ja nie jestem lepsza, nie umiem trzymaś temperamentu na wodzy... < gdy już do niego doszła przejechała palcem po jego torsie zahaczajac o przyrodzenie >

 

#120 28-04-14 18:39:23

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

< Słysząc jej słowa wzruszył tylko ramionami.> Nie zależy mi tylko na seksie chociaż jest to dobra forma spędzania wolnego czasu z piękną dziewczyną oczywiście. < Przejechał dłonią po karku, a gdy dziewczyna się do niego zbliżyła złapał ją w talii i przyciągnął do siebie.> Uważaj bo staniesz się jeszcze nimfomanką  < Uniósł dłoń i opuszkami palców przejechał po jej policzku.> Cóż mam dzisiaj niecne plany wobec ciebie kotku. No chyba, ze ty coś planujesz wobec mnie.

 

#121 28-04-14 18:42:22

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

Na pewno to się nie stanie, znam granicę. W pewnym momencie tak się wyciszę, ze się zdziwsz < zaśmiała się słodko i porkęciła głową > Dzisiaj oddaję się w twoje ramiona, trochę się rozleniwiłam...

 

#122 28-04-14 18:58:16

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

Dla mnie lepiej ale musisz mi zaufać Mirando. żebym mógł zrobić to co planuję z tobą będziesz musiała mi ufać. < Powiedział cicho, pocałował ją namiętnie i po chwili się oderwał od dziewczyny. Podszedł do szafki z której wyjął bezprzewodowe słuchawki i przepaskę na oczy po czym z powrotem stanął przy dziewczynie.> To jak?

 

#123 28-04-14 19:16:15

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

< Miranda przekrzywiła głowę patrząc na to w zdumieniu > Zaciekawiłeś mnie.. masz mój kredyt zaufania i go nie zmarnuj < na jej twarzy pojawił się przelotny uśmieszek i zbliżyła się do niego czekając na rozwój akcji >

 

#124 28-04-14 19:22:50

Logan Ashford

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

Taka odpowiedź mnie zadowala. < Uśmiechnął się, pocałował ją ponownie i w między czasie założył jej przepaskę na oczy i po chwili zasłonił jej oczy.> Nie ruszaj sie na razie, nie chcę żebyś się przewróciła < Poszedł do kuchni i wyjął z lodówki miskę pełną owoców. Wrócił z nią i postawił na stoliku do kawy. Stał na przeciwko Mirandy i uśmiechnięty przyglądał się jej> Bawiłaś sie kiedyś w ciepło zimno? < Spytał i powoli zaczął wsuwał dłonie pod jej bluzkę, a na szyi dziewczyny składał delikatne pocałunki.>

Ostatnio edytowany przez Logan Ashford (28-04-14 19:24:23)

 

#125 28-04-14 19:24:37

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Logana Ashforda

< Chłopak nie mógł już tego zauwazyć, ale w jej oczach tliły się iskierki podekscytowania. Cała zainteresowana czekała na to co się stanie i przygryzła wargę w podnieceniu > Jako mała dzierwczynka grałam... ale nigdy w perwersyjnej wersji < wyszeptała tuż po tym jak poczuła jego dłonie >

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sailor-moon.pun.pl www.ntns.pun.pl www.aktywnidziennikarze.pun.pl www.servers.pun.pl www.rusinow.pun.pl