Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 19-12-13 19:42:16

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

Pan Kahn napisał:

Chętnie ci pokażę.

 

#27 19-12-13 20:07:17

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

Alexander napisał:

Masz na myśli bieliznę, którą jutro założysz? Koronkowa, prześwitująca, czarna. Sukienka według twojego uznania ;>

 

#28 19-12-13 20:22:25

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

bóg seksu napisał:

Podoba mi się ten pomysł, nawet lepszy niż mój. Nie przywiązuj się zbytnio do sukienki, bo mam ochotę ją z ciebie zedrzeć.

 

#29 19-12-13 20:36:52

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

sms; Ach tak? A co jeśli właśnie taki miałem zamiar?

 

#30 19-12-13 20:45:43

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

SMS; Chyba będziesz musiała mnie trzymać blisko siebie. Nie masz pojęcia ile rekinów chce mnie pożreć. Chyba, że poddasz się bez walki.. ale to nie w twoim stylu.

 

#31 19-12-13 20:57:58

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

sms; Nie pozwolę na to pod żadnym pozorem. Nie lubię się dzielić.

 

#32 19-12-13 21:09:47

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

Sms: seks się nie zalicza do rezerwacji. Więc zależy jakie masz zamiary wobec mnie.

 

#33 19-12-13 21:17:24

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

Sms; i to na tyle? Jestem zawiedziony. Przyślij adres, wpadnę po ciebie krótko przed imprezą. Buziaki, A. Kahn

 

#34 19-12-13 21:37:43

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

< Miranda weszła do domu. Zrzuciła ubrania, wzieła ciepła kąpiel i ubrała ciepłą piżamę. Połozyła się do łóżka i odrazu zasnęła >

 

#35 20-12-13 13:06:29

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

< Miranda obudziła się około południa. Leniwie zjadła tosty i jajecznicę popijając czarną kawą z karmelem. Poświczyła razem z Mel B i przeczytała kawałek książki. Wzieła prysznic i ubrała się w https://24.media.tumblr.com/d6b8e7683e62a81169cbd03f8720c2b2/tumblr_mxuygzp3Lx1ru601to1_500.jpg i wyszła z domu aby załatwić parę spraw >

 

#36 20-12-13 13:14:34

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

Alexander napisał:

Nie dajesz mi zapomnieć, właśnie ćwiczę mięśnie w razie jakbym musiał się bronić ;> Wpadnę o 18.

 

#37 20-12-13 17:47:32

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

< Mira weszła spokojnie do domu i zapaliła światło. Rozebrała się do naga i poszła wziąć relaksacyjną kąpiel. Następnie wysmarowała ciała waniliowym balsamem, a we włosy wtarła jedwab. Następnie je wysuszyła i zostawiła w naturlnym stanie. Załozyła bieliznę - delikatne koronkowe stringi i stanik przyklejany jedynie na jej jędrny biust. Nałożyła na twarz trochę pudru rozświetlającego oraz trochę brzoskwiniowego różu do policzków. Oczy podkreśliła cienką kreską eyelinera, a na rzęsy nałożyła tusz który podkręcił je do nieba. Usta pomalowała czerwoną szminką. Włosy ułożyła tak http://fryzuranadzis.pl/magazyn/wp-content/uploads/2013/03/fryzury-upiecia-8-300x336.jpg. Podeszła do szafy i założyła sukienkę z Mediolanu https://24.media.tumblr.com/eaba32d6c602eb62e6dc3a8cd38d36f6/tumblr_mxz6kiT5d21sias2go1_400.jpg długa do ziemi, w złote cekiny, sprzodu ma delikatny dekolt w łódkę. Usiadła w salonie i napisała sms >

 

#38 20-12-13 18:02:09

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

*podjeżdża pod dom swoim pięknym A.Romeo i wysiada. Poprawia marynarkę i spogląda na odwiązaną muchę. Kręci lekko głową, podchodzi pod drzwi i puka; opiera się dłonią o framugę i spuszcza lekko głowę mierząc się badawczym wzrokiem*

 

#39 20-12-13 18:05:52

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

< Miranda słysząc pukanie założyła na siebie klasyczny czarny płaszcz Coco Chanel. Wzięła do ręki matową złotą kopertówkę, a na nogi założyła szpilki od Louboutina w kolorze nude. Otworzyła drzwi i z uśmiechem przywitała swojego partnera > Witaj Aleksandrze

 

#40 20-12-13 18:09:30

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

*opuszcza dłoń i powoli podnosi wzrok; http://24.media.tumblr.com/47eceaad53e1a0d64a3358bc41271687/tumblr_mx35lkOQJA1qjrwjso1_r1_500.gif i milknie. Uchyla lekko wargi i mierzy ją wzrokiem, po czym zamyka usta i uśmiecha się zadziornie* Nie mogłem sobie wyobrazić piękniejszej partnerki. *przesuwa opuszkiem kciuka po swojej dolnej wardze i spogląda na siebie* Miałem nadzieję, że pomożesz mi z tą muszką.. *chwyta za kawałek materiału i spogląda jej w oczy* Wiem, że wyglądam jakbym dopiero wstał, ale właśnie tak było. *unosi kącik ust w uroczym uśmiechu*

 

#41 20-12-13 18:15:21

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

< zaśmiała się perliście i zamknęła za sobą drzwi > Och Aleksandrze, coś ty robił cały dzień, żeś musiał się wyspać przed imprezą ? < uśmiechnąła się zadziornie i podeszła do chłopaka. Spojrzała mu głęboko w oczy a następnie sprawnie zawiązała muszkę. Ponownie podniosła na niego wzrok. > Wyglądasz tak samo pociągnająco jak zawsze... < powąchała go i uśmiechnęła się pod nosem. zapach sprawiał, ze jeszcze bardziej ją kręcił. Przejechała dłonią po talii > Będziemy tu tak marznąć?

 

#42 20-12-13 18:21:17

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

Byłem.. na siłowni. Nawet nie wiem kiedy zasnąłem. Dobrze, że obudziłaś mnie wiadomością. *unosi powoli kącik ust, odwzajemnia spojrzenie i cały czas jej się przygląda, kiedy wiąże mu muszkę* Liczyłem na to, że dzisiaj jestem bardziej sexy, no ale.. *cmoka i udając zawiedzionego odwraca wzrok, aż parska ochrypłym i seksownym śmiechem* Nie, jasne, że nie. Chodźmy. Jestem samochodem. *unosi lekko łokieć, a kiedy dziewczyna go obejmuje, idą w kierunku auta* A to.. jest moja miłość. Poznajcie się. *uśmiecha się promiennie i otwiera jej drzwi pasażera* Zapraszam.

 

#43 20-12-13 18:25:34

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

< Dziewczynie zaświeciły się oczy gdy zobaczyła samochód Alexa. Klasneła w dłonie i wydała z siebie pisk zachwytu. Pogładziła maszynę po karoserii > Masz wspaniałą miłość... Kocham samochody, a jeszcze bardziej sexownych facetów siedządzych za kółkiem < Wsiadła z gracją posyłając mu uśmiech pełen zachwytu. Wygładziła sukienkę na kolanach i przygryzła wargę. Spojrzała na niego ponętnie i położyła rękę na kolanie > Nie wiem gdzie jest cel naszej podrózy, ale nie obrażę się gdy złamiemy przepisy drogowe co do prędkości... < szepnęła mu na ucho >

 

#44 20-12-13 18:30:12

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

*śmieje się i kręci głową rozbawiony* Więc punktuję, tak? *w hybrydzim tempie znajduje się po drugiej stronie, otwiera sobie drzwi i wsiada zamykając je, po czym przygryza wargę patrząc przed siebie, gdy dziewczyna szepcze mu na ucho i unosi kącik ust* Cel jest niedaleko. Obawiam się, że mogę nie zdążyć się rozpędzić, ale.. siedzenia można przeznaczyć też do innego użytku. *uśmiecha się zadziornie patrząc jej przeciągle w oczy, układa dłonie na kierownicy* Zapnij pasy. *naciska gaz i ruszają w zawrotnym tempie.* (możesz dać posta już gdzieś na imprezie ;3)

 

#45 21-12-13 00:08:03

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

< pojawiła się na środku pokoju i pierwsze co to krzyknęła z całej siły. wypiła 3 setki wódki po czym rozebrała się do naga i poszła położyć się spać. zasneła >

 

#46 21-12-13 11:19:26

Miranda McGuinness

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

< Miranda obudziła się z dużym bólem głowy. Otępiała podeszła do kuchni i wypiła kubek mocnej czarnej kawy. Wzięła dodatkowo zimny prysznic ale to również nie obudziło jej dostatecznie. Ubrała się w https://24.media.tumblr.com/tumblr_m1b336dtWW1r1jx9wo1_500.jpg i wyszła czym prędzej z domu >

 

#47 21-12-13 16:30:44

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

Kahn napisał:

Mam ci je oddać na rzecz nowego chłopaka? Przy okazji, na razie zabawcie się czymś innym.

 

#48 21-12-13 16:35:50

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

Kahn napisał:

Widziałem wszystko. Może powinienem ustawić się w kolejce? Nie chcę dobrać się do twojej bielizny, nie o to w tym chodzi.

 

#49 21-12-13 16:44:21

Alexander Kahn

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

SMS: Owszem, nie jesteś moją własnością. Przyjdź jak chcesz, tylko bez chłopaka.

 

#50 21-12-13 23:21:43

Dean Winchester

Gość

Re: Dom Mirandy McGuinness

SMS od Nieznany Numer: Tu Dean W. Masz już mój numer, gdyby coś się działo, daj znać

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vspolmiedztrans.pun.pl www.cannabis-squad.pun.pl www.nadzieja-glejak.pun.pl www.klaps.pun.pl www.ie2008.pun.pl