Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 28-11-13 17:06:02

Kol Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

<lekko się uśmiechnął> Oświeć mnie

 

#52 28-11-13 17:13:30

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

*wzdycha i unosi kącik ust* Jestem dosyć brutalna, pewnie.. zdążyłeś zauważyć, co? *uśmiecha się szerzej* Ja bym mu nie odpuściła. Ostatnio zrobiłeś się potulny jak baranek.. Więc ja to załatwię. *wstaje, wsuwa szpilki na stopy, odgarnia włosy do tyłu i wychodzi z gracją.*

 

#53 28-11-13 17:16:41

Kol Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

<odprowadza ją wzrokiem i też wychodzi>

 

#54 28-11-13 20:28:07

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS DO REBEKAH:
Nowy Jork. Sexy? 'Niewinna' tęskni czy mi się wydaje?

 

#55 28-11-13 20:53:29

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS DO REBEKAH:
Jestem u rodziców. Niebawem wrócę do miasta. Co u ciebie? Nie ma tam obok jakiegoś seksownego tyłeczka?

 

#56 28-11-13 21:07:14

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS DO REBEKAH:
Niebawem czyli jutro lub pojutrze. W twoim łóżku? Dostanę... zaproszenie?

 

#57 28-11-13 21:14:08

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS DO REBEKAH:
Prawdziwy ze mnie gentelman jeśli o to chodzi Więc... czekasz. Rozpalona. Kuszące. Czuję, że będę miał dobre sny dzisiaj. A jak twoje?

 

#58 28-11-13 21:45:33

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS DO REBEKAH:
Przeprowadziłaś się? Jeszcze jakieś zmiany? Mam receptę. Siebie. Ale jestem za daleko. Jak się układa z braćmi? Wszystko okay, tak?

 

#59 28-11-13 21:53:17

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS DO REBEKAH:
Dosyć ostro, ale burza już chyba zażegnana. A nie chciałabyś mieć mnie teraz obok? To dobrze. Przynajmniej się nie wkurzasz. Wypij także za mnie

 

#60 28-11-13 22:00:54

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS DO REBEKAH:
Mieszkanie już opiłaś? Łóżko? :> Wrócę jak najszybciej się da. Tym samym... trochę cię jeszcze podręczę rozpaleniem.

 

#61 28-11-13 22:05:39

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS DO REBEKAH:
Przyjaciel na baterie? Czuję się zazdrosny.

 

#62 28-11-13 22:09:03

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

*wchodzi do domu i zatrzaskuje za sobą drzwi. Idzie na piętro i bierze kąpiel. Ubiera tylko zwiewną, dłuższą koszulkę i kładzie się w łóżku. Wpatruje się chwilę w niebo za oknem i wzdycha w zamyśleniu.*

 

#63 28-11-13 22:11:30

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS DO REBEKAH:
Za mną, za mną czy za mną czyli... seksem ze mną? W sumie jedno nie wyklucza drugiego.

 

#64 28-11-13 22:18:40

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS DO REBEKAH:
Ja też tęsknie. Za tobą. I dodatkiem do ciebie też, ale głównie za tobą ;*

 

#65 28-11-13 22:25:41

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

*przygryza wargę w uśmiechu, odpisuje i wsuwa telefon pod poduszkę, po czym zasypia*

 

#66 28-11-13 22:31:09

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS DO REBEKAH:
Śpij dobrze

 

#67 29-11-13 20:50:16

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

*budzi się rano i wstaje. Szykuje się, bierze prysznic, blabla inne rzeczy, a teraz wychodzi*

 

#68 30-11-13 00:58:44

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS DO REBEKAH:
Jak tam twoje temperamentne myśli na mój temat? Rozpalam w dalszym ciągu? Wróciłem do domu i od jutra jestem cały twój.

 

#69 30-11-13 12:16:32

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS DO REBEKAH:
Zapomnienie? Poproszę zatem o przepis na tę metodę. Skorzystam z zaproszenia; może szybciej niż ci się wydaje? :>

 

#70 30-11-13 19:20:49

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

Wczoraj wieczorem: *wraca do domu i kładzie się wygodnie do łóżka, po czym zasypia.*

Teraz: *budzi się po całym przespanym dniu i bierze oddech. Mruga kilka razy, rozgląda się i powoli wstaje. Idzie pod prysznic, kiedy wychodzi przebiera się w bluzkę i spódniczkę. Wygładza ją, wsuwa szpilki na stopy i spogląda na telefon. odczytuje wiadomość, uśmiecha się lekko* Czekam. *mruczy do siebie pod nosem, schodzi na dół i siada przy stole w kuchni. Rozpuszcza włosy i rozczesuje je, po czym nakłada makijaż przed lusterkiem.*

 

#71 30-11-13 19:22:13

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

<Podchodzi pod drzwi, upewniając się jeszcze raz czy jest to właściwy adres i puka; opiera się o framugę drzwi>

 

#72 30-11-13 19:24:49

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

*odwraca głowę w kierunku drzwi i lekko uchyla wargi. Pociąga ostatni raz tuszem do rzęs kończąc makijaż, chowa go i wstaje. Zmierza do drzwi, otwiera je i przygryza wargę starając się nie uśmiechnąć.* Dobry wieczór. Poczta? *unosi lekko brwi i wbija paznokcie w dłoń starając się go nie dotknąć.*

 

#73 30-11-13 19:26:07

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

Dobry wieczór <kiwa głową z uśmiechem i unosi rękę z butelką whisky; patrzy na nią i następnie przenosi wzrok na dziewczynę> Można tak powiedzieć. Zamawiałaś... whisky? <unosi brew>

 

#74 30-11-13 19:28:35

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

Niekoniecznie, ale.. skoro samo do mnie przyszło, to chętnie odbiorę zamówienie. Widzę, że Sexy Mięsko gratis, tak? To jakieś nowe ulgi tej firmy? *unosi kącik ust zadziornie i przesuwa się, żeby mógł wejść.* Powinnam częściej z niej korzystać.

 

#75 30-11-13 19:30:23

James Meyers

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

<Wchodzi do środka, nie odrywając od niej wzroku> Czyli zamawiałaś... coś innego? <uśmiecha się i zamyka za sobą drzwi> Specjalizuję się w dostarczaniu przesyłek. Ale to dopiero pierwszy dzień, więc... może coś pomyliłem. <unosi kąciki ust wyżej> Tęskniłaś... za swoim dostarczycielem? <śmieje się>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.punk-rock.pun.pl www.bakuganbitwa.pun.pl www.szostaf.pun.pl www.naruto-arena.pun.pl www.lrrp.pun.pl