Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 20-11-13 18:13:20

Rebekah Mikaelson

Gość

Apartament R. Mikaelson

Apartament Rebeki



http://24.media.tumblr.com/47752e8b1fc824dcd6ebb8544b1f5ebe/tumblr_mvbpbqYAYm1qllutso1_500.jpg

http://31.media.tumblr.com/98a84e0c3ff64ae06ee47f1d473fd41c/tumblr_mox36tCs1h1suri48o1_500.jpg

http://31.media.tumblr.com/tumblr_mb24i4FZao1r6y3u1o1_500.jpg

http://31.media.tumblr.com/292d233377d34c119aaac2f975bec968/tumblr_mwkk8sDzzS1snjre9o1_500.jpg

http://www.timticks.com/wp-content/uploads/bathroom-design-design.jpg

Ostatnio edytowany przez Rebekah Mikaelson (20-11-13 18:13:58)

 

#2 20-11-13 18:18:08

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

*podjeżdża pod wieżowiec i rozgląda się. Wysiada z samochodu, a lokaj wypakowuje jej walizki. Wchodzą do budynku i jadą na piętro. Wchodzą do mieszkania i R. daje napiwek lokajowi, który wychodzi. Ta zamyka za nim drzwi, wzdycha i rozgląda się. Uśmiecha się pod nosem i idzie z pakunkami na piętro. Rozpakowuje się w sypialni, a kiedy kończy, przechodzi do garderoby i robi to samo.*

 

#3 21-11-13 17:18:24

Kol Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS do Rebekah: Hej siostrzyczko, jak tam u ciebie? Dawno się nie widzieliśmy, może się spotkamy? Kol

 

#4 24-11-13 18:20:11

Kol Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS do Bekah: Hej siostrzyczko, nie wiem czemu nie odpisujesz, ale tęsknię. Odpisz. Kol

 

#5 27-11-13 20:36:26

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

Tamtego wieczoru; *kończy się rozpakowywać, ale zostawia jedną walizkę pełną. Zabiera kilka rzeczy, rozgląda się i spogląda na telefon, który leży na blacie, po czym wychodzi z walizką i odjeżdża.*

Teraz; *podjeżdża nowym cabrioletem i wysiada. Wyciąga trzy walizki z bagażnika i wchodzi do domu. Wzdycha ciężko i spogląda na pomieszczenia. Idzie na górę, bierze odświeżającą kąpiel i ubiera się w sukienkę i tradycyjnie wysokie szpilki. Przeczesuje włosy palcami i schodzi na dół. Chwyta telefon, który zostawiła na czas wyjazdu w domu i odczytuje wiadomości. przygryza nerwowo wargę i odpisuje, po czym układa przed sobą lusterko i nakłada makijaż*

 

#6 27-11-13 20:44:09

Kol Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

SMS do Rebekah: Oczywiście, że chce, bardzo tęskniłem, ale za bardzo nie wiem gdzie teraz mieszkasz

 

#7 27-11-13 20:50:58

Kol Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

<podszedł pod wskazany adres, od razu ścisło go w gardle, że w końcu zobaczy swoja siostrę, chwile postał i zadzwonił>

 

#8 27-11-13 20:57:32

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

*podnosi wzrok słysząc kroki i dzwonek. Zamyka tusz do rzęs i chowa go do kosmetyczki, którą razem z lusterkiem odkłada na parapet i idzie do drzwi. Bierze oddech i otwiera je, po czym uśmiecha się niepewnie* Kol. Wejdź *przesuwa się*

 

#9 27-11-13 21:00:39

Kol Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

<na chwile stał nie ruchomo, lecz potem się uśmiechnął i mocno ją przytulił> Bardzo tęskniłem

 

#10 27-11-13 21:10:00

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

*uśmiecha się z ulgą i przytula go mocno przymykając oczy* Ja też. No dalej, wchodź. *odsuwa się niechętnie i chwyta go za koszulkę wciągając go do środka i zamyka drzwi zmierzając do salonu* Co w domu? Co z Henrikiem? A Elijah? Klaus? W porządku?

 

#11 27-11-13 21:15:02

Kol Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

<uśmiechnął się> Pomału, hmm... Henrik dzisiaj się na mnie wściekł, bo mu przeszkodziłem rozpalać córę mojej dziewczyny, która mnie bardzo nie lubi <posmutniał na twarzy>, a w domu rzadko bywam, więc wiem tyle, że Klaus wyjechał, a Elijah nie widziałem od dawna <spojrzał na nią> A u ciebie? Czemu się wyprowadziłaś?

 

#12 27-11-13 21:18:49

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

Czekaj, czekaj. *kręci głową i siadają* Córkę? Od kiedy masz córkę? do tego Cię nie lubi.. *parska śmiechem* Cały Henrik. *przewraca oczami rozbawiona i unosi lekko brwi* Więc tak jakby jesteście w dwóch? *wydyma lekko wargi i wzrusza ramionami* Nie chciałam z wami mieszkać. Za dużo ludzi, musiałam się uwolnić od Klausa.

 

#13 27-11-13 21:23:54

Kol Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

< lekko się uśmiechnął> Wiesz to nie jest moja córka, jej ojciec zginął, a ona od urodzenia praktykowała magię w Nowym Orleanie i dopiero 3 dni temu po nią pojechaliśmy, ale mnie nie polubiła i dzisiaj mnie nabiła na gałąź <nagle z jego twarzy zniknął uśmiech> Wiesz co Bekah ostatnio czuję, że wszyscy się ode mnie odwracają i zdradzają < westchnął po cichy i na chwile zamknął oczy>

 

#14 27-11-13 21:26:14

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

Co ci zrobiła? Dałeś się dziecku? *śmieje się słodko* A to pierwotny. *mruczy pod nosem*  Opowiedz mi co się stało.

 

#15 27-11-13 21:29:51

Kol Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

<westchnął cicho> Wiesz ona mnie zdradziła, ale..... <na chwilę przestał mówić> wybaczyłem jej <powiedział po cichu> wybaczyłem jej, bo ją kocham. Bekah doradź mi czy dobrze zrobiłem <spojrzał na nią smutnym wzrokiem>

 

#16 27-11-13 21:32:57

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

Ja.. *przesuwa językiem po wardze w zamyśleniu i wzdycha* Jeśli ją kochasz, to w porządku. Jeśli to zdarzyło się raz.. to okej. Ale jeśli zdarzy się więcej.. *kręci głową* Wiesz co chcę powiedzieć.

 

#17 27-11-13 21:36:17

Kol Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

Wiem <uśmiechnął się> Kocham cię siostrzyczko. Już się bałem, ze mnie zostawiłaś.

 

#18 27-11-13 21:41:54

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

*przewraca oczami* Nie uciekam od problemów, tylko się z nimi mierzę. *przygryza lekko wargę* Opowiedz mi coś o tej kobiecie. Muszę wiedzieć kogo nie mogę zabić. *uśmiecha się kąśliwie*

 

#19 27-11-13 21:45:54

Kol Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

<lekko się uśmiechnął> Wiesz w sumie tu już ja raz zabiłaś wtedy w łazience, ale ci wybaczyła hmmm... Ma na imię Katelynn Blake od niedawna jest wampirem, no i nie wiem co jeszcze, a może ty mi opowiesz o tym twoim księciu?

 

#20 27-11-13 21:49:31

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

Och. *przygryza lekko opuszek palca* Ups? *śmieje się cicho* No właśnie.. Nie wiem co z nim, nie odzywa się od kilku dni. *przygryza nerwowo wargę*

 

#21 27-11-13 21:54:35

Kol Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

<zaśmiał się> Czuj mój ból ja też się martwiłem o ciebie, ale wiesz tak na serio to na pewno się odezwie... Jesteś wspaniałą kobietą, <spojrzał na nią zadziornie> Tylko jak cię zrani to mu wyrwę serce, no oczywiście wiem, że sobie dasz radę, ale wiesz twój braciszek musi się o ciebie martwić <uśmiechnął się> W końcu coś szczęśliwego w moim życiu.. rozmowa z siostrzyczką

 

#22 27-11-13 22:00:30

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

*śmieje się i unosi brwi* Nie mam pojęcia.. Nie chcę robić mu krzywdy, chcę mieć go. *kręci głową* Skomplikowane. *uśmiecha się lekko* Coś przeskrobałeś, że mi się tak podlizujesz? *mruzy oczy i patrzy na niego podejrzliwie*

 

#23 27-11-13 22:04:15

Kol Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

<uśmiecha się i kręci głową> Nie, ale ty i Henrik zostaliście mi jedną rodziną.. Wiem, że się powtarzam, ale naprawdę się bardzo stęskniłem, bo nie miałem się komu wygadać... A jeśli o tego chłopaka chodzi to jeżeli ty czegoś chcesz to to dostaniesz <zaśmiał się>

 

#24 27-11-13 22:08:02

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

No nie wiem. *kręci głową* Możesz zostać na noc, mam całkiem.. wygodne łóżko w gościnnym. *uśmiecha się lekko*

 

#25 27-11-13 22:10:54

Kol Mikaelson

Gość

Re: Apartament R. Mikaelson

<rozejrzał się po domu> Wow, nawet nie zauważyłem jaką masz chatę <uśmiechnął się> Hmm... jeżeli Katy nie napiszę to mogę, bo wiesz nie chcę psuć im rodziny, a Lily mnie tak na serio nie lubi... Tyko nie wiem dlaczego <westchnął mocno>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakuganbitwa.pun.pl www.lrrp.pun.pl www.punk-rock.pun.pl www.szostaf.pun.pl www.naruto-arena.pun.pl