Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 15-09-13 13:15:32

Sam Overstreet

Gość

Re: Kawiarnia "Charlotte"

< Pokiwał głowa, kiedy odjechała odpisał na SMSa. Po chwili wyszedł>

 

#27 17-02-14 19:34:07

Logan Ashford

Gość

Re: Kawiarnia "Charlotte"

Kiedyś można powiedzieć, że je kochałem * Uśmiechnął się lekko*  Ale trochę się pozmieniało, jednakże teraz jesteś tu ze mną* Przegryzł seksownie dolną wargę* Kocham Cię * Szepnął patrząc w jej oczy* I zawszę będę

 

#28 17-02-14 19:55:35

Logan Ashford

Gość

Re: Kawiarnia "Charlotte"

Nie powinno * Odwzajemnił jej czuły pocałunek po czym się oderwał* Gdybym mógł kochałbym się z tobą na tym stoliku * Dotknął nosem jej nosa po czym wyprostował się i upił łyka kawy* Zamawiamy lody? * Spytał patrząc na nią kątem oka* Na wynos * Dodał szybko unosząc przy tym kącik ust*

 

#29 17-02-14 20:06:22

Logan Ashford

Gość

Re: Kawiarnia "Charlotte"

Nie wiem * Wzruszył lekko ramionami* Hmm... cóż będzie trudno ale czekaj ... * Przegryzł seksownie wargę* Postawiłbym na truskawkowe ale waniliowe pewnie też lubisz. * Pogładził ją po policzku* Udało mi się zgadnąć czy jednak nie?

 

#30 17-02-14 20:26:48

Logan Ashford

Gość

Re: Kawiarnia "Charlotte"

Pachniesz wanilią dlatego wiedziałem, ze musisz lubić takie lody * Puścił do niej oczko* A co do truskawkowych to czysty traf * Położył dłoń na jej kolanie* Może i nauczyłem się tego i owego ale nigdy nie przestaję się uczyć * Opuścił wzrok, kiedy przyszła kelnerka zamówił lody i po tym jak odeszła siedział cały czas cicho*

Ostatnio edytowany przez Logan Ashford (17-02-14 20:27:24)

 

#31 17-02-14 22:01:00

Logan Ashford

Gość

Re: Kawiarnia "Charlotte"

*zacisnął usta w cienką linię jeszcze przez chwilę nad czymś myślał po czym w końcu uniósł głowę * Czysty fart i tyle*  Starał się patrzeć przed siebie zamiast na dziewczynę *Nic mi nie jest*  Skłamał wzruszajac ramionami, po chwili w zasięgu jego wzroku mignął mu ktoś znajomy lecz siedział ciągle nieruchomo.*

Ostatnio edytowany przez Logan Ashford (18-02-14 07:14:51)

 

#32 18-02-14 07:34:01

Logan Ashford

Gość

Re: Kawiarnia "Charlotte"

Jeszcze muszę coś tu załatwić * Na jego buzi pojawił się szeroki uśmieszek * Poczekaj tu * Wstał, udał się do kelnerki i pogadał z nią chwilę. Po kilku minutach wrócił do Caroline  z małym pudełeczkiem zawiązanym czerwoną kokardką. Wyciągnął dłoń w stronę dziewczyny* Idziemy złotowłosa? Chcę Cię gdzieś zabrać. * Przegryzł policzek od środka.*

 

#33 18-02-14 18:00:09

Logan Ashford

Gość

Re: Kawiarnia "Charlotte"

*Spojrzał się w oczy Caroline* Zobaczysz * Przejechał kciukiem po jej knykciach po czym opuścili Kawiarnie*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bwc.pun.pl www.s7350.pun.pl www.flyff.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl www.42gdh.pun.pl