Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 07-12-13 15:33:08

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

*Przechyliła głowę i wydęła usta* Wiesz, powinieneś być wdzięczny. *zmarszczyła nos.* Teraz pozostało tylko pożywienie się. *uśmiechnęła się i zawołała Sebastiana. Ugryzła go w szyję i odsunęła się. Wskazała na ranę.* Proszę. Smacznego.

 

#27 07-12-13 15:39:18

Josh Hutcherson

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

<zobaczył krew, nie mógł się powstrzymać, ale nie zaatakował> Nie, nie zrobię tego <lecz ciągle jego oddech był nie spokojny, a w myślach, wyobrażał sobie rozerwanie jego szyi, to jeszcze bardziej potęgowało jego głód>

 

#28 07-12-13 15:42:03

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

Och, daj spokój *warknęła zirytowana. Puściła służącego i w wampirzym tempie znalazła się przy chłopaku i złapała go za kark. Podprowadziła do Sebastiana i nacisnęła na kark, tak że usta nowego wampira znalazły się bardzo blisko szyi służącego.* Pij. *rozkazała*

 

#29 07-12-13 15:45:52

Josh Hutcherson

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

<jeszcze nigdy dotąd się tak nie czuł, jego głód był tak potężny, że nie mógł wytrzymać>
<gdy był obok jego szyi, nie wytrzymał>
<oczodoły zrobiły mu się czerwone, wysunęły my się kły>
<wbił je w szyję i zaczął pić>
<krew była wspaniała nie mógł się oderwać>

 

#30 07-12-13 15:50:24

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

*Pozwoliła mu się żywić przez dłuższą chwilę po czym odepchnęła go mocno.* Wystarczy *stwierdziła zimno.* Nie chcę, żebyś mi zabił lodówkę. *odwróciła się do służącego i dała mu swojej krwi, żeby go uleczyć. Potem kazała odejść. Odwróciła się do świeżo przemienionego wampira i uniosła brew.* To może teraz powiesz mi jak się nazywasz?

 

#31 07-12-13 15:53:59

Josh Hutcherson

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

<oblizał wargi> Ta krew jest wspaniała.. Jestem Josh <powiedział po czym znikł>

 

#32 07-12-13 15:58:27

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

*Uniosła brwi i pokręciła lekko głową. Kiedy zniknął usiadła do fortepianu i zaczęła grać wolną, smutną melodię. Kiedy skończyła poszła do swojego pokoju gdzie zaczęła pisać kolejny wpis do pamiętnika*

 

#33 07-12-13 16:40:20

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

*Kiedy skończyła pisać, przeciągnęła się i wyszła z domu*

 

#34 08-12-13 17:39:34

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

Wczoraj: *wrocila do domu*

Dzisiaj: *wyszla*

 

#35 10-12-13 15:26:35

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

*Obudziła się, ubrała szybko i zrobiła makijaż. Zapisała jedną stronę w pamiętniku i wyszła z domu*

 

#36 10-12-13 15:49:08

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

*Wróciła do domu i usiadła do fortepianu. Zaczęła grać melodię, którą nuciła jej kiedyś matka*

 

#37 12-12-13 10:46:33

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

*Obudziła się i przeciągnęła z cichym jękiem. Zamrugała kilkakrotnie, światło sączące się przez zasłony raziło ją w oczy. Wstała i zaciągnęła je, ale stwierdziła że nie chce jej się już spać. Otworzyła szafę i ubrała się, po czym wyszła z domu.*

 

#38 14-12-13 11:20:13

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

Kiedyś tam: *Wróciła do domu*

Teraz: *Obudziła się rano i przekręcała się chwilę próbując znowu zasnąć. W końcu z ciężkim westchnieniem zwlokła się z łóżka, ubrała się /klik/, wzięła do tego stroju pasującą torebkę, zrobiła makijaż i wyszła z domu*

 

#39 14-12-13 12:23:41

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

*Pojawiła się w domu z ciałem Kevina na rękach. Położyła go na kanapie w salonie i usiadła naprzeciwko w fotelu, obserwując chwilowo martwą twarz chłopaka*

 

#40 14-12-13 12:26:51

Kevin Clain

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

<po jakimś czasie chłopak zaczął oddychać, jego serce zaczęło bić>
<podniósł się i rozejrzał po czym popatrzył na dziewczynę i powiedział zachrypniętym głosem> I to już wszystko? Jestem wampirem? <zdziwił się, bo czuł się normalnie, tylko kark go lekko bolał>

 

#41 14-12-13 12:29:57

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

*Uniosła kącik ust do góry.* Nie. Ale też nie jesteś człowiekiem. *wzruszyła ramionami.* Jesteś czymś pomiędzy tym a tym. A żeby dokończyć przemianę, potrzebujesz... *pstryknęła palcami a do salonu wszedł służący Tatii z świeżą raną na szyi. Niezbyt głęboką.* ...tego.

 

#42 14-12-13 12:32:13

Kevin Clain

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

<popatrzył na służącego, a później na Tatię> Krwi?

 

#43 14-12-13 12:35:08

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

Dokładnie *uśmiechnęła się z zadowoleniem*

 

#44 14-12-13 12:37:47

Kevin Clain

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

<wstał i podszedł niepewnie do służącego>
<po chwili wpił się w jego szyje>
<krew była wspaniała, znów poczuł przypływ energii>

 

#45 14-12-13 12:42:43

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

*Kiedy uznała że już mu wystarczy znalazła się przy nim i oderwała go od służącego.* Nie zabijaj go *rzuciła i odesłała służącego. Odwróciła się do Kevina* I jak się czujesz? *uniosła kącik ust*

 

#46 14-12-13 12:44:08

Kevin Clain

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

<przetarł usta i spojrzał się na nią> Wspaniale <lekko się uśmiechnął>

 

#47 14-12-13 12:49:01

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

*Uśmiechnęła się z zadowoleniem* To dobrze. *skierowała się do kuchni i wyjęła z lodówki dwie torebki z krwią. Wróciła do salonu i rzuciła jedną Kevinowi* Smacznego *rzuciła i otworzyła swoją*

 

#48 14-12-13 12:51:36

Kevin Clain

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

<popatrzył na torebkę, po chwili ją otworzył i napił się>
<nie było to to samo co z żyły, ale po chwili też mu zasmakowało>
A więc jestem Kevin <uśmiechnął się>

 

#49 14-12-13 12:56:59

Tatia Petrova

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

Tatia. Tatia Petrova, jeśli to ci coś mówi *wzruszyła ramionami i napiła się ze swojej torebki*

 

#50 14-12-13 12:59:42

Kevin Clain

Gość

Re: Dom Tatii Petrovej

<uśmiechnął się> Nie, nic mi nie mówi ja jestem Clain

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ohayo-nostale.pun.pl www.djsadam.pun.pl www.smoczaoaza.pun.pl www.lksdabdabrowa.pun.pl www.ligowcy.pun.pl