Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 27-09-13 22:04:56

Lucy Shoots

Gość

PodziemiA dla więźniów

*budzi się powolutku i mruga kilka razy* Sean? *pyta bardzo cicho, kaszle, a jej powieki znowu opadają pod wpływem środków nasennych*

 

#2 27-09-13 22:25:22

Rosalie Delacure

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<zemdlała w klubie, teraz czując niesamowite pieczenie zrywa się na równe nogi i syczy, po chwili rozgląda się i widząc dwie zamaskowane postacie zaczyna szarpać kraty>
Szmaty! Nie macie prawa!
<wrzeszczy>

 

#3 27-09-13 23:05:47

Lucy Shoots

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

*budzi się gwałtownie czując ból i wydaje z siebie okrzyk zaczynając się szamotać* Przestań! Proszę, przestań! *krzyczy i przykłada dłoń do krwawiącej rany przełykając cieknące łzy* Proszę, nie rób tego *mówi płaczliwym głosem i rozgląda się, po czym skula się i patrzy z przerażeniem na postać*

 

#4 27-09-13 23:13:19

Rosalie Delacure

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<spogląda wkurzona na dziewczynę w czerwonym płaszczu>
W tej chwili mnie stąd wypuść!
<wysyczała>

 

#5 27-09-13 23:19:41

Lucy Shoots

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

*otwiera szeroko oczy i patrzy na nią z niedowierzaniem; kręci szybko głową i przełyka ślinę z trudem* O mój Boże, o mój.. *uchyla lekko wargi i bierze spazmatyczne oddechy* Sean. *mówi cicho i zdezorientowana rozgląda się ponownie* Wypuść nas błagam. Nie rób im krzywdy. Co to za psychopatyczne zabawy? *zaciska mocno szczękę i spogląda na Rose*

 

#6 27-09-13 23:23:36

Rosalie Delacure

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<zaskoczona wpatruje się w nią szybko wyciąga scyzoryk ze swojego ramienia  i potrząsa głową>
Jak to padł trupem...
<wyjąkała>
Bawi Cię to? W tej chwili nas wypuść!
<krzyknęła i rzuciła w nią scyzorykiem trafiając w jej brzuch>

 

#7 27-09-13 23:31:15

Rosalie Delacure

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<syknęła z bólu i zaczęła się wić w klatce oddychając szybko, złapała za kraty i starała się je wyrwać jednak bezlitośnie, po chwili czując wbijany kołek warknęła>
Nie jestem suką!
<krzyknęła najgłośniej jak się da i wijąc się z bólu złapała kołek i wyciągnęła go z siebie rzucając go w RC i tym razem trafiając w ramię>

 

#8 27-09-13 23:37:14

Lucy Shoots

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

O boże *zakrywa usta dłonią i bierze głęboki oddech* Zostaw ją! *woła ściskając metalowe kraty w ręku i patrząc na RC* Co wyście zrobiły? *warczy zezłoszczona* Co z Seanem i.. *spogląda pytająco na Rose* co z nimi? *przełyka gulę w gardle, a po policzku spływa jej łza*

 

#9 28-09-13 17:21:52

Lucy Shoots

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

*kręci głową z niedowierzaniem* Mam to gdzieś. *mruczy pod nosem i wyciera mokre policzka*

 

#10 28-09-13 17:28:05

Rosalie Delacure

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<słysząc słowa GG zamarła, poczuła jak coś ją dosłownie paraliżuje od środka, tak potężny ból, ten sam co czuła kiedy znalazła ciała swoich rodziców, wrzasnęła na cały głos i zaczęła się rzucać po klatce czując jak po jej policzkach spływają łzy>
Zabiję Was... Zabiję Was! Zabiję!
<krzyczała, aż w końcu załamana szeptała schowała twarz w dłoniach i potrząsała mocno głową>
To nie może być prawda...
<wyszeptała załamana>

 

#11 28-09-13 17:37:52

Rosalie Delacure

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<przez załzawione oczy spojrzała na wszystko co RC robiła>
Wypuść mnie...
<wyszeptała>
Boże, czego ty w ogóle ode mnie chcesz!
<krzyknęła>
Zabiłaś Dean'a...
<wyjąkała załamana>
Nie wystarczająco mnie zraniłaś?!
<warknęła>

 

#12 28-09-13 20:42:40

Rosalie Delacure

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<spojrzała na nie zszokowana>
Co ja Wam takiego zrobiłam? Jesteście żałosne i to wy umrzecie! Zabije Was rozkoszując się każdą sekundą waszej męki!
<wysyczała>

 

#13 28-09-13 20:49:12

Rosalie Delacure

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<syknęła z bólu wijąc się z powodu strzałów, nic się nie odzywała, opuściła głowę i starała się to przetrwać>

 

#14 28-09-13 21:00:53

Rosalie Delacure

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

Mam ochotę Cię zabić!
<powiedziała jakby to było oczywiste i uśmiechnęła się słodko>

 

#15 04-12-13 17:49:23

Kol Mikaelson

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<powoli otworzył oczy, rozejrzał się masując kark>
<zdał sobie sprawę co się stało i gdzie jest>
<z szybkością wampira znalazł się przy kracie, ale nic nie mógł zrobić, zobaczył RC> Tu suko, jak mogłaś
<mocno uderzył w kratę>

 

#16 04-12-13 18:18:45

Kol Mikaelson

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<popatrzył chwilę na dziewczynę po czym znów na RC> Czego od nasz chcesz? Chcesz mnie przelecieć, czy co?

 

#17 04-12-13 18:35:23

Kol Mikaelson

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<wzruszył ramionami> Nigdy bym cię nie chciał... Kocha tylko Katy i nic tego nie zmieni <znów uderzył w kraty>

Ostatnio edytowany przez Kol Mikaelson (04-12-13 18:46:03)

 

#18 04-12-13 19:00:41

Kol Mikaelson

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<warknął> Nawet nie wspominaj o niej dziwko... Nie jesteś tego warta. Ludzie popełniają błędy ona zadośćuczyniła, bo nie jest tobą <krzyknął ostatnie zdanie>

 

#19 04-12-13 19:10:28

Kol Mikaelson

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<pokręcił głową> Nieważne i jak zauważyłaś miłość do Katy jest nadal... <popatrzył na nią z zaciekawieniem>  Jak zaczęłaś to dokończ

 

#20 04-12-13 19:21:41

Kol Mikaelson

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<osunął się na ziemię> Wiesz, zastanawiam się czy w twoim sercu jest chociaż odrobina miłości <kierował to do RC>

 

#21 06-12-13 19:12:38

Kol Mikaelson

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

No ku*wa długo będziemy tu siedzieć <wykrzyknął>

 

#22 06-12-13 19:22:50

Kol Mikaelson

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<spojrzał na dziewczynę> Jestem Kol <lekko wymusił uśmiech>

 

#23 06-12-13 19:53:25

Kol Mikaelson

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<podniósł się szybko i warknął, lecz jej już nie było>

 

#24 08-12-13 14:32:56

Kol Mikaelson

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

<po jakimś czasie, znudził się RC>
<pozwoliła mu iść, lecz ostrzegła, że ma nie robić nic głupiego, bo ta kto mnie zabije>
<gdy wyszedł z podziemi, światło go mono raził, lecz po chwili się przyzwyczaił i uciekł>

(sorka RC, ale już mi się znudziło P. S. XD )

Ostatnio edytowany przez Kol Mikaelson (08-12-13 14:51:18)

 

#25 25-01-14 14:19:24

Annabelle

Gość

Re: PodziemiA dla więźniów

+Pojawiła się z dziewczynką w podziemiach RC, wrzuciła ją do klatki+ Ta szmata, twoja matka nie wie z kim zadziera +przywiązała jej, rękę do pręta i nacięła jej nadgarstek, tak, że z Luny nadgarstka spływała krew, a sama odsunęła się w cień, bo wiedziała, że gdy przyjdzie tu Kath i Mari, to nigdy stąd nie wyjdą, ponieważ tych podziemi NIKT nie może opuścić, no chyba, że RC tego chce+

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkots.pun.pl www.zzn.pun.pl www.gossip-girl.pun.pl www.koszalinhh.pun.pl www.ktnewsfansubs.pun.pl