Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 27-09-13 13:39:47

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

*Wzięła torebkę i wyszła z domu.*

 

#27 28-09-13 09:58:07

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

*Wczoraj przyszła i poszła spać, a dzisiaj obudziła się, wzięła prysznic, umyła zęby, zaplotła włosy w długiego dobieranego warkoczs na bok, którego delikatnie roztrzepała i kilka ciemnych pasem wypadło że splotu. Ubrała się w czarne legginsy z białymi poprzecznymi napisami "Black Milk" i luźną, cienką, lekko prześwitującą czarną koszulkę. Zrobiła czarne kreski wokół oczu, założyła na nogi zaswuane po zewnętrznej stronie kobaltowe botki sięgające delikatnie za kostkę na wysokim koturnie. Wzięła torebkę i wyszła.*

 

#28 30-09-13 16:50:25

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

*Wczoraj przyszła, wzięła prysznic i poszła spać.*

 

#29 05-10-13 23:12:10

Melanie Fair

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

( Hej Mogę zrobić twojego brata ? Brema ? ;D )

 

#30 09-10-13 21:31:23

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

Bram Evans napisał:

* Nie pewnie zapukał do drzwi. Miał nadzieję że to tu. Że nareszcie ją znalazł*

*Oglądała telewizję, kiedy usłyszała pukanie. Kto może wiedzieć, że tu mieszkam?, pomyślała i wstała z kanapy. Podeszła do drzwi i otworzyła je. Zmarszczyła brwi przyglądając się chłopakowi, który przed nią stał.*

 

#31 09-10-13 21:42:13

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

Bram Evans napisał:

* spojrzał na nią wielkimi oczami* Mystere * powiedział i przytulił ją najmocniej jak umiał*

Ja...*Powiedziała cicho zaskoczona. Po chwili skojarzyła sobie wszystko.*O mój boże, Bram.*Wtuliła się w niego z tęsknotą, jak dziecko.*

 

#32 09-10-13 21:51:07

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

Bram Evans napisał:

Nie wierze że Cię znalazłem. Po tylu latach. Nareszcie. Dlaczego tu jesteś ? Jak się czujesz ? Kto Cię wychowywał ? * Mówił bardzo szybko, jakby chciał nadrobić stracone lata  w kilka minut*

*Patrzyła na niego, jakby niadal nie wierzyła, że stoi tu, przed jej drzwiami. Po chwili dotarło do niej, że jest prawdziwy, a nie wytworem jej wyobraźni. Westchnęła.*Pytasz za szybko. Wejdź, to ci wszystko opowiem.*Uśmiechnęła się szeroko.*

 

#33 09-10-13 21:58:24

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

Bram Evans napisał:

* Uśmiechnął się szeroko i wszedł do mieszkania * Chcę wiedzieć o Tobie wszystko. Może zacznijmy kto cię wychowywał ? * spytał i usiadł w salonie*

Joseph i Séraphine Lacroix, francuzi. Miałam całkiem niezłe życie. A ty?*Usiadła obok niego.*

 

#34 09-10-13 22:07:17

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

*Wzruszyła ramionami.*Mieszkałam w Orleanie, w Nowym Jorku, a teraz padło na Falls. Sama nie wiem czemu. Chyba dlatego, że było małe.*Uśmiechnęła się do niego.*Jak mnie znalazłeś? Szukałam cię przez cały czas, ale raczej nic z tego nie wychodziło.

 

#35 09-10-13 22:14:59

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

Bram Evans napisał:

Zostałem marynarzem. Jeden z moich współpracowników powiedział że poznał ładną dziewczynę- Myster, która szuka brata. Rzuciłem statek i przyjechałem po raz kolejny szukać mojej małej siostrzyczki. Tym razem się udało * powiedział uśmiechając się * Mogę dziś u Ciebie przenocować ?

*Słysząc jego słowa uśmiechnęła się i przytuliła do niego znowu.*Tak bardzo tękniłam.*Spojrzała na niego.*Jasne, możesz się nawet do mnie wprowadzić. Mieszkam sama.

 

#36 09-10-13 22:22:35

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

Jak widać możliwe. Nikt nie docenił jej urody.*Zaśmiała się cicho.*

 

#37 09-10-13 22:37:14

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

Raczej nie.*Pokręciła głową i przygryzła wargę uśmiechając się.*A teraz spać, Bram. Pewnie jesteś zmęczony. Jutro możesz mnie pytać o co tylko chcesz i to nawet przez cały dzień.

 

#38 09-10-13 22:44:51

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

*Kiedy potargał jej włosy pokazała mu język. Poszła do wolnej sypialni i przygotowała łóżko dla Brama, rozejrzała się po pokoju i wróciła do salonu czekając na niego, aż wyjdzie z łazienki.*

 

#39 10-10-13 13:55:21

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

*Wczoraj położyła się spać, a dzisiaj wstała i widząc, że Brama nie ma w domu, sama zjadła śniadanie, wzięła prysznic, zaplotła włosy w długi warkocz, zrobiła czarne kreski na górnych powiekach i ubrała się w białą koszulkę, czarne legginsy i czarną skórzaną kurtkę. Na nogi założyła kremowe lity, wzięła torebkę i wyszła z domu.*

 

#40 12-10-13 11:48:50

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

*Przedwczoraj wróciła i poszła spać, wczoraj siedziała w domu, a dzisiaj wstała, wzięła prysznic, związała włosy w koka, ubrała się w czarne legginsy i niebieską bluzę, usiadła na kanapie i włączyła telewizję.*

 

#41 12-10-13 20:11:04

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

*Przebrała się w fioletową bluzkę, zrobiła makijaż, założyła czarne lity i kurtkę khaki, wzięła torebkę i wyszła z domu.*

 

#42 12-10-13 22:43:37

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

*Weszła do domu i już przeszła obok salonu, kiedy uświadomiła sobie, że siedzi w nim Bram. Wróciła się i oparła o ścianę obok wejścia do salonu.*Cześć, braciszku.*Powiedziała wesoło i zdjęła kurtkę.*

 

#43 12-10-13 22:51:45

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

*Wzruszyła ramionami.*Byłam w Grillu, a ty?*Przeszła przez pokój i usiadła po turecku na kanapie wieszając kurtkę na jej oparciu. Spojrzała na brata i uśmiechnęła się.*Poznałeś już kogoś w tym nudnym mieście?

 

#44 12-10-13 23:30:50

Mystere Lacroix

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

To zależy kiedy.*Puściła mu oczko i zaśmiała się.*Jak ma na imię?*Zapytała odnośnie dziewczyny, którą poznał.*

 

#45 13-10-13 20:21:20

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

SMS DO BRAMA OD ADRIENNE:
Chętnie Co proponujesz?

 

#46 13-10-13 20:25:45

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

SMS DO BRAMA OD ADRIENNE:
Czyżbyś chciał mnie upić?

 

#47 13-10-13 20:30:00

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

SMS DO BRAMA OD ADRIENNE:
No, zobaczymy, bo mam co świętować Zaraz będę

 

#48 13-10-13 22:07:49

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

*Ogląda salon po czym opada na kanapę* Ładnie tu *Mówi na tyle głośno, żeby Bram mógł ją usłyszeć*

 

#49 13-10-13 22:15:03

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

W takim razie przekaż siostrze, że ma dobry gust *Uśmiecha się i bierze od niego drinka* Czyli jednak chcesz mnie upić? *Śmieje się i bierze łyk* Całkiem niezły *Kiwa głową z aprobatą*

 

#50 13-10-13 22:19:11

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Dom Mystere Lacroix i Brama Evans

Aż takie dobre nie są *Wystawia mu język i się śmieje*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lrrp.pun.pl www.bakuganbitwa.pun.pl www.punk-rock.pun.pl www.bleachheroes.pun.pl www.szostaf.pun.pl