Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 28-08-13 13:52:32

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Patrzy ze smutkiem na ciało Amandy. Pochyla się i zabiera z jej kieszeni telefon, i przegląda kilka wiadomości. Słyszy dźwięk swojego telefonu więc wyjmuje telefon i czyta wiadomość. Z jego ust wydobywa się syk i chowa oba telefony. Bierze ciało Amandy na ręce z łatwością i idzie na tył domu. Tam wykopuje dół i chowa ciało Amandy. Potem wraca do domu, bierze szybki prysznic, przebiera się szybko, opatruje ranę na udzie i wychodzi z domu>

Ostatnio edytowany przez Jace Wayland (28-08-13 13:53:24)

 

#27 29-08-13 09:01:22

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

WCZORAJ: <Wraca do domu, kładzie się spać>
TERAZ: <Budzi się, ubiera, itp. Potem wychodzi>

 

#28 30-08-13 09:18:33

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

WCZORAJ: <Wrócił do domu, poszedł spać>
DZISIAJ: <Budzi się, ubiera i wychodzi>

 

#29 30-08-13 16:22:33

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Wraca do domu, sfrustrowany siada na kanapie i bierze gitarę. Zaczyna cicho grać a potem śpiewać>

 

#30 30-08-13 20:31:35

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

SMS od Megan: Jace. Przepraszam za dziś. Jeśli chcesz to wytłumaczę się. Czekam w Blue Night.

 

#31 30-08-13 22:21:03

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

*Podeszla pod same drzwi. Zapukala gdy nikt nie odpowiadal, usiadla na ziemi opierając się o sciane domu*

 

#32 31-08-13 08:24:48

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

WCZORAJ: <Grał do ok. 22, potem umył się i poszedł spać.>
DZISIAJ: <Wstał ubrał się, zobaczył że dostał SMS'a, przeczytał i zmarszczył brwi. Wyszedł z domu i od razu zobaczył Megan. Usiadł obok niej> Co tu robisz?

 

#33 31-08-13 09:54:18

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

WCZORAJ: *usnela pod drzwiami*
DZISIAJ: *obudzila sie. Wstała spod drzwi. Gdy juz miala iść w drzwiach stanął Jace* przyszlam ci wytlumaczyc moje wczorajsze zachowanie. Jesli chcesz tego słuchać możesz dać mi wejść, albo zamknij drzwi i pójdę, więcej mnie nie tu zobaczysz.

 

#34 31-08-13 10:01:26

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Zawahał się i otworzył szerzej drzwi. Cofnął się i wskazał głową żeby weszła>

 

#35 31-08-13 10:02:40

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

Dziekuje. *weszla do środka.*

 

#36 31-08-13 10:06:11

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Wszedł za nią i zamknął drzwi. Odwrócił się do niej i spojrzał na Megan pytająco>

 

#37 31-08-13 10:12:36

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

*Westchnęła.* Jeśli chcę, to przez dotyk potrafię zajrzeć do czyjegoś umysłu. W ten sposób dowiedziałam się, że jesteś łowcą, gdzie mieszkasz, jaki jest twój numer telefonu... To wszystko było w twoich wspomnieniach. Nie sięgałam daleko. Może pół roku wstecz. Znalałam tam też pewne twoje przekonanie dotyczące miłości.. *zawiesiła głos* Starałam się je odrzucać w restauracji, ale w końcu nie dałam rady i wyszłam, chcąc uniknąć później odrzucenia.

 

#38 31-08-13 10:15:14

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

Kochać to niszczyć, a być kochanym to zostać zniszczonym... <szepnął beznamiętnie przyglądając się jej.>

 

#39 31-08-13 10:19:09

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

Dokładnie... *popatrzyła mu oczy, we własnych czując łzy. szybko wytarła je dłonią* Skoro, żyjesz zgodnie z tym, to odrzucasz pewnie każdą dziewczynę, której na tobie zależy.. Ja chciałam oszczędzić tego sobie i tobie. I jestem tu tylko dlatego, bo mam nadzieje, że będzie inaczej! *Po jej policzkach spłynęły kolejne łzy*

 

#40 31-08-13 10:25:40

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Cofnął się o krok, usilnie myśląc nad jej słowami> Ja... ja się nie zakochuję <oświadczył beznamiętnie> Nigdy. <zacisnął szczękę.> Ojciec mnie tego nauczył. Miłość oznacza destrukcję. Łatwo ją wykorzystać. Tam gdzie jest miłość występuje nierównowaga sił. <Zamknął na chwilę oczy, przypominając sobie ojca. Potem otworzył oczy i spojrzał na Megan. Pokręcił lekko głową> Miłość oznacza destrukcję <powtórzył ciszej.>

 

#41 31-08-13 10:28:20

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

Tego się bałam. *Przeszła koło niego, położyła dłoń na klamce  odwróciła się do niego.* Będe mogła chociaż liczyć na jakiś trening?

 

#42 31-08-13 10:29:51

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Kiwnął głową> Kiedy będziesz chciała.

 

#43 31-08-13 10:31:11

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

*Kiwnęła głową i wyszła*

 

#44 31-08-13 10:32:09

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Przez chwilę stał w miejscu, po czym sam wyszedł>

 

#45 31-08-13 12:46:49

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Wraca do domu, zataczając się coraz bardziej, otwiera drzwi, i od razu kładzie się na kanapie. Po paru chwilach zasypia>

 

#46 31-08-13 19:54:35

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

*Weszła na posesję. Jeszcze na bruku upuściła papierosa i zgasiła go butem. Podeszła do drzwi i zapukała*

 

#47 31-08-13 21:23:31

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

*Odchodzi do siebie* chyba dzisiaj nici z treningu. *pod drzwiami wsuwa kartke z wiadomoscią i idzie*

Kartka:
Przyszlam na trening, ale ciebie chyba nie było. Trudno
M.

 

#48 02-09-13 13:38:52

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Dopiero teraz się obudził, wstaje, ubiera się, je śniadanie i już ma wychodzić, gdy zauważa kartkę. Czyta ją szybko i chowa do kieszeni. Potem wychodzi>

 

#49 04-09-13 14:23:38

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

WCZORAJ: <Wraca do domu, myje się i idzie spać>
DZISIAJ: <Budzi się, ubiera, szybko je śniadanie, bierze trochę kołków, granatów z werbeną i trochę innej broni>

 

#50 04-09-13 18:15:18

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

SMS od Megan: Jak będziesz miał czas na trening o daj znać. M.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szostaf.pun.pl www.lrrp.pun.pl www.bakuganbitwa.pun.pl www.naruto-arena.pun.pl www.bleachheroes.pun.pl