Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 26-08-13 10:50:54

Jace Wayland

Gość

Dom Jace'a Waylanda

http://www.tooba.pl/i/p/27/Dom-przy-Sielskiej-2-dt_big.jpg

Ostatnio edytowany przez Jace Wayland (02-11-13 08:37:55)

 

#2 26-08-13 11:01:04

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Wchodzi do domu, rozpakowuje się szybko. Bierze trochę broni, po czym wychodzi>

 

#3 27-08-13 08:42:45

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

WCZORAJ: <Wraca i od razu kładzie się spać>
DZISIAJ: <Budzi się, przejeżdża ręką po włosach i idzie do łazienki. Czesze się, ubiera itp. Potem wychodzi>

 

#4 27-08-13 09:39:26

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Wraca na chwilę do domu, bierze swoją gitarę i szybko wychodzi>

 

#5 27-08-13 10:07:52

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Wraca do domu i odkłada swoją gitarę. Przez chwilę patrzy na pianino w kącie, ale szybko odwraca wzrok i wychodzi>

 

#6 27-08-13 11:02:00

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Wraca do domu, przebiera się w coś luźniejszego i siada przy pianinie. Zaczyna grać trochę po amatorsku, ale z niezaprzeczalnym talentem>
http://i1.ytimg.com/vi/R654YFI2tp4/sddefault.jpg

 

#7 27-08-13 11:05:24

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Gra przez chwilę, ale w końcu myli nuty i zaczyna uderzać rękami w klawisze. Oddycha głęboko i odchodzi od pianina. Wychodzi>
http://24.media.tumblr.com/9d7a8d933790ffb10af4a28e054d0097/tumblr_ms0t1uDXqZ1qkw6wmo1_500.gif

 

#8 27-08-13 15:27:45

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Wraca do domu, bierze pokrowiec z gitarą na ramię i wychodzi>

 

#9 27-08-13 20:44:57

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Wraca do domu, odkłada gitarę, przeczesuje palcami włosy i znów wychodzi>

 

#10 28-08-13 10:19:59

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Wraca do domu. Przez chwilę stoi w progu, po czym bierze do ręki gitarę i stroi ją. Potem zaczyna grać>

 

#11 28-08-13 10:24:30

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Przestaje grać i odkłada gitarę. Wychodzi z domu>

 

#12 28-08-13 13:05:53

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Przyszedł po dom z Amandą> Jesteśmy <uśmiechnął się do niej>

 

#13 28-08-13 13:07:39

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

*Rozejrzała się* Ładny masz dom. *Spojrzała na Jace'a* To co mi zagrasz?

 

#14 28-08-13 13:08:57

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

Dziękuję <uśmiechnął się kątem ust.> Chodź <rzekł nie odpowiadając na jej pytanie. Weszli do domu, zaprowadził Amandę do salonu i sięgnął po gitarę. Usiadł obok niej na kanapie i uśmiechnął się> A co byś chciała żebym zagrał?

 

#15 28-08-13 13:12:05

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

Coś twojego. Jestem pewna że coś kiedyś napisałeś. *Powiedziała gładząc palcem linię jego szczęki*

 

#16 28-08-13 13:16:59

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Uśmiecha się mimowolnie.> Piosenkę której jeszcze nikt nie słyszał <uśmiechnął się tajemniczo i zaczął grać, a potem śpiewać>
http://twihs.tumblr.com/post/5933192435 … l-everyone

 

#17 28-08-13 13:20:16

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

Jace Wayland napisał:

<Uśmiecha się mimowolnie.> Piosenkę której jeszcze nikt nie słyszał <uśmiechnął się tajemniczo i zaczął grać, a potem śpiewać>
http://twihs.tumblr.com/post/5933192435 … l-everyone

*Przymknęła oczy i wsłuchała się w piosenkę.  Gdy skończył, była pod wrażeniem* Masz talent. Ja jak zawsze nie mam się czym pochwalić.

 

#18 28-08-13 13:22:13

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Uśmiechnął się i odłożył gitarę> Gdzie tam znowu talent. Uczyłem się od dziecka grać <spojrzał na nią>

 

#19 28-08-13 13:23:38

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

Jace Wayland napisał:

<Uśmiechnął się i odłożył gitarę> Gdzie tam znowu talent. Uczyłem się od dziecka grać <spojrzał na nią>

*nie odezwała sie. Poprostu patrzyła na niego.*

 

#20 28-08-13 13:24:51

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Pod wpływem chwili dotknął jej twarzy, pochylił się i pocałował ją delikatnie>

 

#21 28-08-13 13:28:18

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

*odsunęła się na moment. Popatrzyła mu w oczy. Pokręciła głową i odwzajemniła pocałunek.*

 

#22 28-08-13 13:29:22

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

<Uśmiechnął się i szybkim ruchem wyciągnął kołek z torby leżącej niedaleko. Błyskawicznym ruchem wbił go dziewczynie w brzuch>

(nie pozwolisz mi jej zabić, co? xD)

 

#23 28-08-13 13:35:21

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

Jace Wayland napisał:

<Uśmiechnął się i szybkim ruchem wyciągnął kołek z torby leżącej niedaleko. Błyskawicznym ruchem wbił go dziewczynie w brzuch>

(nie pozwolisz mi jej zabić, co? xD)

*Zgięła się z bólu w pół* ty... *wycharczała i w wampirzym tempie resztkami sił znalazła się na drugim końcu pokoju. wyciągnęła kołek z brzucha. Zza paska wyjęła berettę i strzeliła w kierunku chłopaka, trafiła w udo.*

(hmm.. właściwie to czemu nie? Mam jeszcze Megan. a ta postac jest troche nijaka. nie rozwiązana sprawa z byłym. teraz miała by się ukrywa przed łowcą. rób co chcesz. i tak chciałam się pozbyć Amandy)

 

#24 28-08-13 13:38:00

Jace Wayland

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

Amanda Collins napisał:

Jace Wayland napisał:

<Uśmiechnął się i szybkim ruchem wyciągnął kołek z torby leżącej niedaleko. Błyskawicznym ruchem wbił go dziewczynie w brzuch>

(nie pozwolisz mi jej zabić, co? xD)

*Zgięła się z bólu w pół* ty... *wycharczała i w wampirzym tempie resztkami sił znalazła się na drugim końcu pokoju. wyciągnęła kołek z brzucha. Zza paska wyjęła berettę i strzeliła w kierunku chłopaka, trafiła w udo.*

(hmm.. właściwie to czemu nie? Mam jeszcze Megan. a ta postac jest troche nijaka. nie rozwiązana sprawa z byłym. teraz miała by się ukrywa przed łowcą. rób co chcesz. i tak chciałam się pozbyć Amandy)

<Syknął i złapał się za udo, ale w błyskawicznym tempie znalazł się przy Amandzie i wbił jej kolejny kołek. Tym razem trafił w serce> Przepraszam. <dotknął jej twarzy> Polubiłem cię.
(Dzięki ^^ RC i GG by mnie żywcem zjadły gdybym nic nie zrobiła xD)

Ostatnio edytowany przez Jace Wayland (28-08-13 13:39:07)

 

#25 28-08-13 13:39:19

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Jace'a Waylanda

Jace Wayland napisał:

Amanda Collins napisał:

Jace Wayland napisał:

<Uśmiechnął się i szybkim ruchem wyciągnął kołek z torby leżącej niedaleko. Błyskawicznym ruchem wbił go dziewczynie w brzuch>

(nie pozwolisz mi jej zabić, co? xD)

*Zgięła się z bólu w pół* ty... *wycharczała i w wampirzym tempie resztkami sił znalazła się na drugim końcu pokoju. wyciągnęła kołek z brzucha. Zza paska wyjęła berettę i strzeliła w kierunku chłopaka, trafiła w udo.*

(hmm.. właściwie to czemu nie? Mam jeszcze Megan. a ta postac jest troche nijaka. nie rozwiązana sprawa z byłym. teraz miała by się ukrywa przed łowcą. rób co chcesz. i tak chciałam się pozbyć Amandy)

<Syknął i złapał się za udo, ale w błyskawicznym tempie znalazł się przy Amandzie i wbił jej kolejny kołek. Tym razem trafił w serce> Przepraszam. <dotknął jej twarzy> Byłabyś dobrą partnerką.

(Dzięki ^^ RC i GG by mnie żywcem zjadły gdybym nic nie zrobiła xD)

*Z kołkiem w sercu martwa po raz drugi osunęła się na podłogę.*

(nie ma problemu )

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-arena.pun.pl www.szostaf.pun.pl www.bleachheroes.pun.pl www.punk-rock.pun.pl www.bakuganbitwa.pun.pl