Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 10-08-13 21:05:18

Hunter Jones

Gość

Dom Huntera Jacoba Jonesa

http://www.img.pl/medium/fbHc.png


http://www.img.pl/medium/nbHc.png


http://www.img.pl/medium/lbHc.png


           

http://www.img.pl/medium/mbHc.png     http://www.img.pl/medium/hbHc.png       http://www.img.pl/medium/jbHc.png         http://www.img.pl/medium/kbHc.png



Dom posiada :


Kamery,panel alarmu, panel sterowania, i podziemne pokoje 

Ostatnio edytowany przez Hunter Jones (11-09-13 21:37:56)

 

#2 10-08-13 21:25:10

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

< Wszedł do domu, rozejrzał się po wszystkich pomieszczeniach. Położył torby w salonie. > Trzeba się trochę rozejrzeć zanim zacznę działać
< Powiedział do siebie, założył kurtkę po czym wyszedł>

 

#3 11-08-13 00:59:24

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

< Wszedł, położył dziewczynę na kanapie i przykrył ją kocem. Wziął prysznic, w samych bokserkach poszedł spać w swoim pokoju.>

 

#4 11-08-13 10:20:27

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

< Obudził się. Kiedy wyszedł z pokoju usłyszał dźwięk przychodzącego SMSa. Podszedł do śpiącej dziewczyny. Co ja do cholery robię, nie powinienem jej tu przynosić a co jeśli jest... Pokręcił głową żeby odepchnąć tą myśl. Wziął z szafki małą gałązkę tojadu i werbeny i przyłożył ją do reki dziewczyny.>
Dobra wampirem, wilkołakiem i hybrydą nie jesteś. < Powiedział z ulgą, usiadł na fotelu i czekał aż dziewczyna się obudzi.>

Ostatnio edytowany przez Hunter Jones (11-08-13 10:22:11)

 

#5 11-08-13 10:35:10

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

*budzi się, rozgląda się po pomieszczeniu, nie ma pojęcia gdzie jest, wstaje gwałtownie z łóżka* Gdzie ja jestem? *mówi sama do siebie, zauważyła siedzącego na fotelu półnagiego mężczyznę, szybko się od niego odsunęła*

Ostatnio edytowany przez Katelynn Blake (11-08-13 10:35:26)

 

#6 11-08-13 10:39:52

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

Katelynn Blake napisał:

*budzi się, rozgląda się po pomieszczeniu, nie ma pojęcia gdzie jest, wstaje gwałtownie z łóżka* Gdzie ja jestem? *mówi sama do siebie, zauważyła siedzącego na fotelu półnagiego mężczyznę, szybko się od niego odsunęła*

< Spojrzał na dziewczynę.> Spokojnie nic ci nie zrobię. < Wstał i wyjął z szafki spodnie które szybko założył.> Znalazłem cię śpiącą w barze, nie chciałem żebys tam została więc przyniosłem cię tu.

 

#7 11-08-13 10:42:30

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

(wracam za 30 minut)

 

#8 11-08-13 10:44:07

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

( Okej )

 

#9 11-08-13 11:16:09

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

< Usłyszał pukanie do drzwi. > Zaraz wracam < Poszedł otworzyć drzwi, zauważył drewniany kołek i karteczkę. Podniósł ją i przeczytał Wiedziałem, że z tą blondynką jest coś nie tak... Zmarszczył brwi i rozejrzał się. Zamknął drzwi, schował kołek do szafki. Wrócił z powrotem do dziewczyny> To na czym skończyliśmy ?

Ostatnio edytowany przez Hunter Jones (11-08-13 11:17:08)

 

#10 11-08-13 11:39:03

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

Rozumiem, że masz zwyczaj zabierać do domu obce pijane kobiety? *zapytała nerwowo*czy ty? czy ty mnie wczoraj jakoś wykorzystałeś? *kontynuowała, bardzo bolała ją głowa*

 

#11 11-08-13 11:44:01

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

< Uniósł brwi> Nie coś ty. Może i jestem chamski, arogancji i tak dalej ale nie wykorzystałbym pijanej dziewczyny. < Co ja gadam, jestem zdolny do wszystkiego. Pomyśał. >

 

#12 11-08-13 11:45:46

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

Hunter Jones napisał:

< Uniósł brwi> Nie coś ty. Może i jestem chamski, arogancji i tak dalej ale nie wykorzystałbym pijanej dziewczyny. < Co ja gadam, jestem zdolny do wszystkiego. Pomyśał. >

*poczuła ulgę* to dobrze *zmierzyła go wzrokiem* wielkie dzięki za pomoc i tak dalej, nie będę zajmować ci już więcej czasu *ruszyła w stronę drzwi*

 

#13 11-08-13 11:48:11

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

Katelynn Blake napisał:

Hunter Jones napisał:

< Uniósł brwi> Nie coś ty. Może i jestem chamski, arogancji i tak dalej ale nie wykorzystałbym pijanej dziewczyny. < Co ja gadam, jestem zdolny do wszystkiego. Pomyśał. >

*poczuła ulgę* to dobrze *zmierzyła go wzrokiem* wielkie dzięki za pomoc i tak dalej, nie będę zajmować ci już więcej czasu *ruszyła w stronę drzwi*

Spoko < Odprowadził ją wzrokiem i poszedł założyć koszulkę.*

 

#14 11-08-13 11:48:57

Katelynn Blake

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

*wychodzi*

 

#15 11-08-13 12:14:53

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

< Podszedł do szafki i wyjął z niej kołek. Obracał go w dłoni. Pamiętaj po co tu przyjechałeś Mówił w myślach. Po chwili wyszedł.>

 

#16 11-08-13 19:31:01

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

<Wszedł, posadził Lucy na fotelu i poszedł po apteczkę. Po chwili wrócił do dziewczyny. Wyjął wodę utlenioną.> Może trochę szczypać.

 

#17 11-08-13 19:32:41

Lucy Shoots

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

*skinęła lekko głową* Chyba nie będzie tak źle. *uśmiecha się niepewnie i przełyka ślinę z trudem, rozgląda się po pomieszczeniu* Ładnie tutaj. Sam urządzałeś?

 

#18 11-08-13 19:37:00

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

Tak, sam urządzałem. < Przemył jej ranę po czym zabandażował.> Gotowe. < Uśmiechnął się lekko, położył apteczkę na stole po czym usiadł na kanapie.>

 

#19 11-08-13 19:39:32

Lucy Shoots

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

*Zaciska wargi, kiedy chłopak zakłada jej opatrunek. Jak kończy przenosi na niego wzrok i przez chwilę przygląda mu się w milczeniu* Dziękuję, nie musiałeś.  *uśmiecha się słabo* Niezły gust muszę przyznać. *odrywa wzrok i ponownie rozgląda się po pomieszczeniu*

 

#20 11-08-13 19:43:14

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

< Wzruszył ramionami, wstał i poszedł do kuchni. Zaparzył herbatę do której dodał trochę werbeny i tojadu. Kidy herbata była już gotowa podał ją dziewczynie> Masz, napij się. < Spojrzał na nią zaciekawiony.>

 

#21 11-08-13 19:47:30

Lucy Shoots

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

*unosi kącik ust* Dziękuję. *przykłada kubek do warg i wdycha zapach herbaty wyczuwając w niej werbenę i tojad. Upija jej trochę i seksownie oblizuje wargę trzymając kubek w dłoniach* Pyszna. *przenosi na niego wzrok* A więc sprawdzasz mnie, tak? *uśmiecha się lekko i unosi wierzch dłoni wskazując małe wybrzuszenie na skórze* Tutaj mój ojciec zaaplikował mi kiedyś dawkę werbeny. Był łowcą i sprawdzał swoje patenty. *wzrusza lekko ramionami*

 

#22 11-08-13 19:54:21

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

< Uniósł brwi zdziwiony.>  A ty też jesteś łowcą ? < Oparł się wygodnie o kanapę.>

 

#23 11-08-13 19:57:39

Lucy Shoots

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

*przygryza delikatnie dolną wargę w zamyśleniu* Od dziecka byłam uczona tych wszystkich łowczych rzeczy, ale.. Chciałam mieć normalne życie. *przenosi na niego wzrok* Więc nie, nie jestem. Ale jestem wtajemniczona. Potrafię strzelać z łuku, z broni i mam niezłe zmysły. *unosi kącik ust* Jesteś łowcą? *przygląda mu się*

 

#24 11-08-13 20:03:20

Hunter Jones

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

< Skłam.. nie mogę powiedzieć prawdy Karcił się w myślach.> Nie, nie jestem łowcą. Ale wiem dużo o nadnaturalnym świecie.
< Uśmiechnął się sztucznie Uff... udało się >

 

#25 11-08-13 20:05:15

Lucy Shoots

Gość

Re: Dom Huntera Jacoba Jonesa

Opowiesz mi coś? *uśmiecha się delikatnie i opiera się wygodnie o kanapę, patrzy na niego*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lrrp.pun.pl www.punk-rock.pun.pl www.bakuganbitwa.pun.pl www.naruto-arena.pun.pl www.szostaf.pun.pl