Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 11-07-13 00:24:03

Diann Midnight

Gość

Re: Brooklyn

Diann Midnight napisał:

<przychodzi, siada po turecku na murku, podziwia widok na miasto>

<po jakimś czasie odchodzi>

 

#27 24-07-13 11:21:40

DeanWest

Gość

Re: Brooklyn

*idzie Brooklynem, wchodzi w jedną z uliczek, zauważa jakąś samotną brunetkę, widząc, że nikogo oprócz niej nie ma w pobliżu, hipnotyzuje ją, wbija się w jej szyje i pije jej krew*
*czując, że dziewczyna słabnie, zahipnotyzował ją, aby o wszystkim zapomniała, wierzchem dłoni starł krew z ust, uciekł*

 

#28 07-11-13 19:03:29

Elizabeth Evans

Gość

Re: Brooklyn

*Chodząc po Brooklynie z butelką piwa i z łaknieniem przygody z kimkolwiek więc postanowiła wstąpić do baru w okolicy * Ojjj przygodo mniami *Zauważyłam 2 mężczyzn którzy wyglądali przepysznie * Hej chłopcy *Powiedziałam * No hej *I zanurzyłam w nich moje zęby. Obydwoje jękneli z bólu. *Przewróciłam oczami * Dobra *Przegryzłam sobie rękę żeby się odświeżyli * Proszę.

 

#29 07-05-14 18:55:54

Isaac Lahey

Gość

Re: Brooklyn

*przylatuje samolotem na Brooklyn i idzie do swojego starego mieszkania, gdzie spotyka byłego współlokatora Jake'a rozmawia z nim, a ten pozwala mu sie zatrzymać na kilka dni w zamian za pomoc w warsztacie*

 

#30 22-05-14 20:34:03

Isaac Lahey

Gość

Re: Brooklyn

*wraca do MF*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkots.pun.pl www.koszalinhh.pun.pl www.ktnewsfansubs.pun.pl www.kultura.pun.pl www.gossip-girl.pun.pl