Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 14-07-13 00:32:35

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Diann Midnight

*uśmiecha się lekko i kładzie obok, przygląda się jej twarzy, po czym okrywa ją kocem i głaszcze lekko jej policzek* Śpij już, gospodyni. Jestem obok. *mówi cicho* Jutro nadrobimy zaległości. *unosi kącik ust*

 

#27 14-07-13 00:35:47

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Diann Midnight

<uśmiecha się lekko, po chwili zasypia>

 

#28 14-07-13 00:38:13

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Diann Midnight

*przygryza wargę i zgasza lampkę. Przygląda jej się przez prawie całą noc w zamyśleniach; zasypia nad ranem w spokojny sen*

 

#29 14-07-13 09:46:59

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Diann Midnight

<budzi się, widząc, że Christoph śpi, po cichu bierze z szafy rzeczy na przebranie i opuszcza pokój. Idzie do łazienki, bierze prysznic, ubiera się i schodzi do kuchni robić śniadanie>

 

#30 14-07-13 19:51:37

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Diann Midnight

*budzi się i powoli otwiera oczy. Mruga kilka razy i lekko nieprzytomny szuka ręką dziewczyny* Diann? *mówi sennie, po chwili wstaje, bierze prysznic, odświeża się i ubiera wczorajszą białą koszulę i szare spodnie. Z potarganymi włosami schodzi na dół i rozgląda się. Zauważa, że dziewczyna jest w kuchni. Podchodzi bliżej i opiera się barkiem o futrynę, zakłada ręce na piersi i przygląda jej się.* Dzień dobry ranny ptaszku. *uśmiecha się delikatnie*

 

#31 14-07-13 20:28:15

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Diann Midnight

Dzień dobry <uśmiecha się> Mam nadzieję, że lubisz jajecznicę <spojrzała na niego>

 

#32 14-07-13 21:33:52

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Diann Midnight

Lubię wszystko co ma w sobie jajka i ser. Oddzielnie oczywiście. *uśmiecha się lekko i podchodzi bliżej* Pomóc ci?

 

#33 14-07-13 22:21:17

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Diann Midnight

Właściwie to już skończyłam <wyłączyła gaz na kuchence> Ale możesz wyciągnąć talerzyki. Są w szafce obok ciebie <powiedziała wskazując brodą na miejsce obok niego>

 

#34 14-07-13 22:37:10

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Diann Midnight

*przygląda jej się chwilę i otwiera szafkę, wyciąga co trzeba i rozkłada talerze* Jak ci się spało? Strasznie chrapałaś. *uśmiecha się szeroko i spogląda na nią*

 

#35 14-07-13 22:44:19

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Diann Midnight

Ja nie chrapię <uśmiecha się szeroko> Najwyżej mówię przez sen, ale to rzadko <mówi nakładając jedzenie na talerze. Dodatkowo stawia na stole koszyczek z chlebem. Wyjmuje z szuflady sztućce i kładzie je obok talerzy> Smacznego. <mówi i siada na jednym z miejsc>

Ostatnio edytowany przez Diann Midnight (14-07-13 22:45:27)

 

#36 14-07-13 22:46:40

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Diann Midnight

Skąd wiesz, że nie? *unosi brew z uśmiechem, siada i zaczyna jeść powoli* Całkiem dobra z pani kucharka. Może zacznę wpadać częściej? *unosi kącik ust*

 

#37 14-07-13 23:04:08

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Diann Midnight

<zaśmiała się> To tylko jajecznica. Chyba nie ma prostszego dania <wzięła z koszyczka kromkę chleba, urwała kawałek i wzięła do buzi> Ale może pan wpadać, jak często pan chce <powiedziała po przełknięciu>

 

#38 14-07-13 23:06:49

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Diann Midnight

Mogę? *mówi z przekąsem i uśmiecha się szeroko* Wie pani o co prosi? *kręci głową* Nie sądzę.

 

#39 14-07-13 23:21:34

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Diann Midnight

Mówi się trudno <uśmiecha się. Po chwili
przypomina sobie o czymś i wstaje z miejsca>
A właśnie. Chcesz coś do picia? Kawę?
Herbatę?

 

#40 14-07-13 23:23:19

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Diann Midnight

Siadaj, ja zrobię. *wstaje i mruży oczy, po czym otwiera jakąś szafkę i akurat tą co powinien. Uśmiecha się triumfalnie i wyciąga dwa kubki* Na co masz ochotę?

 

#41 14-07-13 23:31:56

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Diann Midnight

Kawę <mówi i siada na miejsce> Czy... ja na prawdę tak strasznie chrapię? <pyta cicho>

 

#42 14-07-13 23:38:49

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Diann Midnight

*wstawia wodę, odwraca się w jej stronę i uśmiecha się szeroko* Nie. Jak śpisz wyglądasz tak.. niewinnie. *przygląda jej się i odwraca się do niej tyłem. Zalewa dwa kubki wrzącą wodą i błądzi gdzieś myślami.*

 

#43 14-07-13 23:44:53

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Diann Midnight

Niewinnie? <unosi brwi> Mogłabym powiedzieć to samo o panu, panie Grey, ale nie chcę urazić pańskiej męskiej dumy <uśmiecha się szeroko. Podchodzi do niego i opiera się plecami o blat, żeby mieć na widoku jego twarz> O czym tak myślisz?

 

#44 14-07-13 23:50:18

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Diann Midnight

*uśmiecha się delikatnie* A to ci nowina.. Nie wiedziałem, że ponad tysiącletnia hybryda może wyglądać.. uroczo. *unosi wzrok i przygląda jej się przez chwilę, po czym podaje jej kubek z kawą* Nie oparz się. *przygryza policzek od środka i opiera się dłońmi o blat przodem do dziewczyny* Po prostu.. zastanawiam się jak ze mną wytrzymujesz. Jest późno i powinienem się zbierać, a jednak.. jednak mi dobrze w twoim towarzystwie. Co jest dziwne, bo jesteś drugą osobą przy której tak się czuję. *wzrusza ramionami i opuszcza na chwilę wzrok* (zw)

 

#45 15-07-13 00:08:53

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Diann Midnight

Pierwszą był twój przyjaciel, mam rację? <uśmiecha się delikatnie. Odstawia kubek na blat. Kładzie swoją dłoń na jego> Mi też jest dobrze w twoim towarzystwie. Czuję się jakoś.. spokojniej. I to bardzo przyjemne uczucie <mówi cały czas na niego zerkając>

 

#46 15-07-13 00:14:39

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Diann Midnight

*przenosi wzrok z niej na ich złączone dłonie, przełyka ślinę z trudem i bierze dłoń z jej uścisku* Mi też jest dobrze w twoim towarzystwie. *patrzy jej w oczy* Ale niedługo wyjeżdżasz i.. *kręci głową mając nadzieję, że dziewczyna zrozumie co chce jej powiedzieć.*

 

#47 15-07-13 00:22:34

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Diann Midnight

Więc to to nie daje ci spokoju? <westchnęła cicho> William nie jest jedynym powodem dla którego tak często zmieniam miejsce zamieszkania. Po prostu nigdzie nie spodobało mi się na tyle, żeby zostać na stałe <uśmiechnęła się lekko> Nigdzie nie spodobało mi się tak, jak tutaj.

 

#48 15-07-13 00:24:22

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Diann Midnight

Co tak bardzo wyjątkowego jest w tym miejscu? *zakłada ręce na piersi i przygląda jej się*

 

#49 15-07-13 00:31:24

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Diann Midnight

Domyśl się <posyła mu szeroki uśmiech, bierze kubek z kawą i siada przy stole>

 

#50 15-07-13 00:35:32

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Diann Midnight

*uśmiecha się szeroko i podąża za nią wzrokiem, siada obok i przygląda jej się badawczo* Dużo osób tu znasz?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.im5.pun.pl www.aktywnidziennikarze.pun.pl www.sailor-moon.pun.pl www.ntns.pun.pl www.rusinow.pun.pl