Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 03-06-13 17:26:19

QuinnMuller

Gość

Re: Dom Quinn Muller

TylerHoechlin napisał:

A co, nie jest tak? *pyta cicho, znowu zaczyna ją całować*

Sama nie wiem... <przeciąga, odsuwając się od niego, jednak ich twarze nadal były bliskie> Jak na razie słabo się starasz, mój drogi... <uśmiechnęła się uwodzicielsko>

 

#52 03-06-13 17:29:27

TylerHoechlin

Gość

Re: Dom Quinn Muller

*śmieje się cicho* Oj, nie, nie. *dotyka palcem jej policzka, całuje ją lekko w czoło, w nos, następnie w usta*

 

#53 03-06-13 17:35:54

QuinnMuller

Gość

Re: Dom Quinn Muller

TylerHoechlin napisał:

*śmieje się cicho* Oj, nie, nie. *dotyka palcem jej policzka, całuje ją lekko w czoło, w nos, następnie w usta*

<wydęła dolną wargę, spoglądając na niego wesoło> Trochę lepiej... <powiedziała, uśmiechając się złośliwiej>

 

#54 03-06-13 17:38:42

TylerHoechlin

Gość

Re: Dom Quinn Muller

*śmieje się cicho, ponownie całuje ją, tym razem jeszcze delikatniej* A teraz? *szepcze jej do ucha*

 

#55 03-06-13 17:45:13

QuinnMuller

Gość

Re: Dom Quinn Muller

TylerHoechlin napisał:

*śmieje się cicho, ponownie całuje ją, tym razem jeszcze delikatniej* A teraz? *szepcze jej do ucha*

<położyła się na plecach, oplatając dlonie na jego karku i pociągnęła go delikatnie, zmuszając go by też się połozył. uśmechnęła sie delikatnie> Idéal. <wyszeptała, całując go>

(Loooooool, ne wiedziałam jak to napisać xD mam nadzieję, że wiesz o co chodzi)

 

#56 03-06-13 17:50:36

TylerHoechlin

Gość

Re: Dom Quinn Muller

(haha xD ok)

*uśmiecha się pod nosem, obraca sięna drugą stronę i kładzie Quinn na sobie* Coś ty, zgniótłbym Cię *śmieje się cicho, całuje ją*

 

#57 03-06-13 17:53:00

QuinnMuller

Gość

Re: Dom Quinn Muller

TylerHoechlin napisał:

(haha xD ok)

*uśmiecha się pod nosem, obraca sięna drugą stronę i kładzie Quinn na sobie* Coś ty, zgniótłbym Cię *śmieje się cicho, całuje ją*

Nie jestem słabą dziewczynką, jeśli tak myślisz. <pokazała mu język> Przywiozłeś mi coś? <spytała po krótkiej chwili, przestając go całować>

 

#58 03-06-13 17:57:24

TylerHoechlin

Gość

Re: Dom Quinn Muller

Siebie *mówi rozbawiony*

 

#59 03-06-13 17:58:23

QuinnMuller

Gość

Re: Dom Quinn Muller

TylerHoechlin napisał:

Siebie *mówi rozbawiony*

Och, daj spokój! <dźgnęła go palcem w żebra> Jestem dziewczyną, czyli materialistką i mne to nie zadowala ani trochę. <spojrzała na niego poważnie>

 

#60 03-06-13 18:04:39

TylerHoechlin

Gość

Re: Dom Quinn Muller

*robi obrażoną minę* Ja jestem bezcenny!

 

#61 03-06-13 18:05:44

QuinnMuller

Gość

Re: Dom Quinn Muller

TylerHoechlin napisał:

*robi obrażoną minę* Ja jestem bezcenny!

Dokładnie! BEZ CENY. <zaakcentowała ostatnie dwa słowa i założyła ręce pod piersiami>

 

#62 03-06-13 18:06:54

TylerHoechlin

Gość

Re: Dom Quinn Muller

No cóż.. W takim przypadku rzeczy, które przywiozłem Tobie są także bez ceny, bo są moje *wzrusza ramionami*

 

#63 03-06-13 18:07:52

QuinnMuller

Gość

Re: Dom Quinn Muller

TylerHoechlin napisał:

No cóż.. W takim przypadku rzeczy, które przywiozłem Tobie są także bez ceny, bo są moje *wzrusza ramionami*

Pozwól mi to ocenić. <spojrzała na niego z zaciekawieniem>

 

#64 03-06-13 18:18:48

TylerHoechlin

Gość

Re: Dom Quinn Muller

Niee, nie ma takiej potrzeby *wzrusza ramionami, stara się nie wybuchnąć śmiechem*

 

#65 03-06-13 18:19:42

QuinnMuller

Gość

Re: Dom Quinn Muller

TylerHoechlin napisał:

Niee, nie ma takiej potrzeby *wzrusza ramionami, stara się nie wybuchnąć śmiechem*

Co to ma znaczyć? <zmrużyła oczy, po czym dodała niecierpliwie> Możesz sie ze mną nie droczyć?

 

#66 03-06-13 18:21:52

TylerHoechlin

Gość

Re: Dom Quinn Muller

Nie mogę *kręci głową rozbawiony*

 

#67 03-06-13 18:23:43

QuinnMuller

Gość

Re: Dom Quinn Muller

TylerHoechlin napisał:

Nie mogę *kręci głową rozbawiony*

Tyler! <wydęła dolną wargę> No proszę... <powiedziała, uśmiechając się słodko>

 

#68 03-06-13 18:24:48

TylerHoechlin

Gość

Re: Dom Quinn Muller

No dobra, dobra *śmieje się cicho, wstaje i idzie na górę, schodzi na dół z ogromną torbą ubrań, kosmetyków i rożnych pamiątek*

 

#69 03-06-13 18:26:43

QuinnMuller

Gość

Re: Dom Quinn Muller

TylerHoechlin napisał:

No dobra, dobra *śmieje się cicho, wstaje i idzie na górę, schodzi na dół z ogromną torbą ubrań, kosmetyków i rożnych pamiątek*

<pisnęła z podekscytowania, przeglądając rzeczy. po chwili rzuciła mu się na szyje i obcałowała go po całej twarzy. po chwili jednak się wyprostowała> A gdzie perścionek zaręczynowy? <unosi prawą brew do góry, próbując zachować powagę>

 

#70 03-06-13 18:28:00

TylerHoechlin

Gość

Re: Dom Quinn Muller

*śmieje się głośno* Spokojnie, i na to przyjdzie pora *puszcza jej oczko, krzywi się lekko i łapie się za bok* Muszę się chyba położyć. Zostaniesz ze mną czy musisz isc?

 

#71 03-06-13 18:29:08

QuinnMuller

Gość

Re: Dom Quinn Muller

TylerHoechlin napisał:

*śmieje się głośno* Spokojnie, i na to przyjdzie pora *puszcza jej oczko, krzywi się lekko i łapie się za bok* Muszę się chyba położyć. Zostaniesz ze mną czy musisz isc?

<uśmiechnęła się do niego delikatnie i pokiwała głową> Zostanę.

 

#72 03-06-13 18:34:56

TylerHoechlin

Gość

Re: Dom Quinn Muller

*Całuje ją delikatnie,idą na górę, kładą się, Tyler momentalnie zasypia*

 

#73 03-06-13 18:36:18

QuinnMuller

Gość

Re: Dom Quinn Muller

TylerHoechlin napisał:

*Całuje ją delikatnie,idą na górę, kładą się, Tyler momentalnie zasypia*

<przytula sie do niego, zamykając oczy. uśmecha się do siebie, jednak nie zasypia>

 

#74 03-06-13 19:28:37

TylerHoechlin

Gość

Re: Dom Quinn Muller

*budzi się, czuje przy sobie Quinn, uśmiecha się pod nosem, głaszcze ją po plecach, leżą*

 

#75 03-06-13 20:55:54

TylerHoechlin

Gość

Re: Dom Quinn Muller

*wkrótce oboje idą zjeść kolację, Quinn bierze prysznic i ubiera się w jedną z koszulek Tylera, kładą się i oboje zasypiają wtuleni w siebie*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aktywnidziennikarze.pun.pl www.servers.pun.pl www.ntns.pun.pl www.rusinow.pun.pl www.im5.pun.pl