Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 11-11-13 23:17:43

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Wiadomości


Z dnia 11.11.2013r.



  Na forum nastąpiły małe "czystki". Konta, założone przed 20.10.2013r. z 0,1,2,3 postami zostały usunięte - bo zwyczajnie "zaśmiecały" listę użytkowników.

  Prośba do każdego użytkownika:
1) Niech każdy wejdzie w swoją kartę postaci i sprawdzi czy jest w niej zawarta:
a) informacja o tym, kto udzielił wizerunku
b) zdjęcie postaci
c) imię i nazwisko postaci
d) avatar w waszym profilu
e) wypełnione dodatkowe pola

2) A skoro mowa o avatarach. Prośba, starajcie się ustawiać avatary dobrej jakości gdzie widać waszą postać, żeby łatwiej było wyobrazić sobie jak ktoś, z kim gracie, wygląda
Przypominamy! Avatary muszą mieć rozmiary 160x300. Może to być obrazek jpg, png lub gif.

Zły avatar (słaba jakość lub za mały rozmiar)


http://i.imgur.com/SPwGbsM.jpg http://i.imgur.com/MbScR2k.png



Dobry avatar (poprawny rozmiar, dobra jakość)


http://i.imgur.com/c42KqJW.png



Jeśli ktoś nie wie, nie potrafi znaleźć avatara odpowiedniego albo go zrobić - piszcie śmiało, nie bójcie się, zawsze możecie liczyć na naszą pomoc.



W piątek, jeśli u kogoś nadal będzie brakować powyższych informacji, wyślemy PW jeszcze, a jeśli w ciągu następnego tygodnia się to nie zmieni, to same będziemy uzupełniać informacje... Także prosimy, zróbcie to sami.

  Kolejna sprawa! Jeśli zakładacie 4 czy 5 kont - grajcie nim! Bezsensu tworzyć tysiące postaci, skoro później tak czy siak nimi nie gracie.

  Sygnatury... Ładna sygnatura zawsze przyjemna dla oka, ale przestaje być przyjemna, kiedy zajmuje nam cały monitor, prawda? Dlatego najlepiej  by gify czy obrazki w podpisie miały tylko jeden poziom.

  Może łatwiej by wam było, gdybyście systematycznie dodawali do karty postaci nowe informacje? Później się tego nagromadzi i się zapomina o różnych sprawach. Pomyślcie o tym, ale nikt was nie namawia. Karta postaci jest waszą wizytówką do samego końca.

Niektóre osoby mylą dal jasnowidzenia, z wszechwiedzą. Przedstawię taką sytuację:
X prowadzi postać Z, Y prowadzi postać W. W jest związane z Z. Z jest w niebezpieczeństwie po zaatakował ją/jego wilkołak. Y to czyta i się denerwuje, wobec czego W pojawia się przy Z. NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE, DZIĘKUJEMY! To, że X o tym wie, nie oznacza, że Z również, a dar jasnowidzenia na to nie wpływa. Owszem, jedna, dwie takie sytuacje. Ale nie ciągle, błagamy! Chodzi o to, żeby gra była jak najbardziej realistyczna.

Offline

 

#2 08-03-14 13:52:01

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Re: Wiadomości


Z dnia 08.03.2014r.



  Dotychczasowe zmiany na forum:
1) Limit postaci został przywrócony, ponieważ po zdjęciu go zostało utworzonych wiele kont, na których użytkownicy potem nie grali. Przed założeniem kolejnej postaci, zastanówcie się proszę, czy znajdziecie na nią czas.
2) Nowe rodzaje postaci: anioł, demon, kitsune. Można o nich poczytać tutaj (na razie o wszystkich z wyjątkiem kitsune, ale zmieni się to w najbliższym czasie)

  Kolejna rzecz. Wiem, że ostatnio bardzo często forum się psuje,  nie da się na nie wejść lub zanikają posty. Nie jest to moja wina i nie potrafię temu zaradzić. Myślałam nad przeniesieniem naszego forum na inny serwis, ale nie wiem, czy wszystkim by to odpowiadało no i stworzenie nowego potrwałoby to trochę czasu, a poza tym obawiam się, że nie wszyscy użytkownicy dotarliby na to nowe forum

  Systematycznie odnawiane są pierwsze posty wątków w kategorii Mystic Falls. Te, które już są zrobione zawierają także menu proponowanych drinków, jednak nie będę was ścigać, jeśli nie będziecie chcieli z niego korzystać

  Jeśli zarejestruje się osoba i wykorzysta kartę postaci z poszukiwanych przez Was, nie zapomnijcie zaznaczyć, że karta w wątku "Poszukiwane postacie" jest już nieaktualna. Będą one usuwane. Usunięte zostaną też posty z tamtego wątku, których autorów już dawno nie ma wśród nas. Do tego wątku będziecie mogli też wklejać kp postaci, które chcecie oddać. Muszą być tam uwzględnione losy waszych postaci z pobytu w MF.

  Czasami w zastraszającym tempie zmieniacie nadnaturalność swoich postaci. Nie mam też nic przeciwko tworzeniu ras mieszanych, ale mam wtedy problem co do wybrania tytułu, który ukazuje się nad waszym avatarem, a tworzenie nowych jest dość czasochłonne, bo równa się z tym określanie szeregu przywilejów dla danej grupy. Dlatego od dziś, gdy wejdziecie na swój profil i klikniecie w Menu na "Personalne", będziecie mogli sami wpisać taki, jaki macie w karcie postaci. Gdy zostawicie puste miejsce, tytuł będzie taki, jaki ja wam ustawię

  Co powiecie na utworzenie nowej postaci strażnika piekieł (nazwa do obgadania), do którego każdy użytkownik miałby dostęp? Można by go wykorzystywać wedle życzenia do scen tortur w piekle lub broniłby tego miejsca przed nieproszonymi gośćmi. Wtedy piekło stałoby się bardziej niedostępne dla nie-demonów no i demony miałyby ciekawiej. Piszcie w postach poniżej, co o tym sądzicie i jaką nazwę proponujecie.

Offline

 

#3 08-03-14 18:19:51

Charles Blackwood

Gość

Re: Wiadomości

Jestem jak najbardziej za Strażnikiem Piekieł
Co do nazwy... nie wiem może jakiś Sługa Piekła? Albo Książe? :>

 

#4 08-03-14 19:24:18

Jo Harvelle

Gość

Re: Wiadomości

I ja też

 

#5 16-03-14 13:21:37

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Re: Wiadomości


Z dnia 16.03.2014r.



Padł pomysł od jednej z użytkowniczek na stworzenie osobnego forum, w którym użytkownicy zakładaliby wątki ze swoimi telefonami czy mailami, ponieważ w domach one się najzwyczajniej gubią. Pomysł wydaje mi się dobry i chciałabym się dowiedzieć, co wy na to. Piszcie pod spodem

Jestem otwarta na propozycje, co do rozwiązania sprawy z wizerunkami, jeśli nie odpowiada wam obecny system, w którym, żeby ponownie użyć czyjegoś wizerunku, który był już wcześniej, należy mieć na to zgodę wcześniejszego użytkownika z postacią z tym wizerunkiem. Chodziło o to, żeby postacie nie powtarzały się, ale jak wszystko, ma to słabe strony. Na ten temat też proszę o wypowiadanie się w komentarzach poniżej, bo chodzi o to, żeby wszystkim się dobrze grało, prawda?

Offline

 

#6 16-03-14 13:27:01

Faye Marshall

Gość

Re: Wiadomości

Pomysł z osobnym forum jest dobry wtedy te SMSy ogólnie wszystkie wiadomości byłyby tylko w jednym miejscu. Nie trzeba byłoby szukać ich pod dużą ilością postów.
Co do wizerunków można zrobić tak, że w zajętych postaciach to gracz wstawiałby zdjęcie postaci i przy niej pisał czy można zrobić jej sobowtóra. W sumie to tylko taki mam pomysł xd

 

#7 16-03-14 13:28:20

Alexander Kahn

Gość

Re: Wiadomości

Funkcja z smsami jest na forum PLL.

 

#8 16-03-14 13:32:36

Faye Marshall

Gość

Re: Wiadomości

No jest ale nie musi być taka sama jak na tamtym forum, smsy mogą być w sumie też na tym forum ale oddzielny wątek

 

#9 16-03-14 13:34:10

Charlotte Hall

Gość

Re: Wiadomości

Funkcja z SMSami jest na 90% forów PBF. Ale tak, popieram. Dobrze rozwiązanie.

 

#10 16-03-14 13:34:33

Charles Blackwood

Gość

Re: Wiadomości

Wątek z SMSami był juz na forum jeszcze z Facebooka, jesli dobrze pamietam, wiec to nie bedzie kopiowanie, a pomysł dobry

 

#11 16-03-14 13:36:01

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Re: Wiadomości

Funkcja z smsami była też na naszym forum za czasów facebooka.
Wczoraj nawet specjalnie sprawdzałam, czy jest to na PLL, żeby przy kolejnej "inspekcji" nie było zażaleń, ale nie znalazłam niczego. Ale skoro mówisz, że jest, to pewnie jest, a ja to przeoczyłam

Offline

 

#12 16-03-14 13:47:25

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Re: Wiadomości

No dobrze więc przy postaciach będę zaznaczała, że użytkownik zgadza się na sobowtóra
Mam nadzieję, że ta sprawa jest już rozwiązana?

W takim razie proszę, żeby pisać, kogo wizerunków brakuje <url=http://www.mysticfallsrpg.pun.pl/viewtopic.php?pid=88754#p88754>tu</url> a także jak ktoś zgadza się na tego sobowtóra

I już robię forum z smsami

Offline

 

#13 16-03-14 13:50:46

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Re: Wiadomości

Aha i jeszcze o jednym zapomniałam. Nie wiem, czy widzieliście, ale w wątku "Poszukiwane postacie" dodałam wzmiankę, że jeśli ktoś nie chce już grać, a nie chce też usuwać postaci to może ją oddać, poprzez dodanie tam posta z linkiem do karty postaci. Jeden warunek: w karcie musi być opisana historia w MF i relacje z postaciami

Offline

 

#14 04-08-14 19:10:41

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Re: Wiadomości

Uwaga, jutro (tj. 05.08.2014r.) to forum zostanie wyłączone
a cała rozgrywka przeniesiona na nową witrynę - http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl



Prosimy o jak najszybsze zakończenie wątków na tej stronie i przeniesienie kart postaci, żeby od jutra zacząć grę na nowym forum. Przeczytajcie dokładnie regulamin, ponieważ zmieniają się trochę zasady i zostaje wprowadzona punktacja (w związku z tym, że niektórzy trochę już na tym forum grają, a punkty przyznawane są za posty, proponujemy 1pkt, za każde 50 postów, które tu dodaliście, żebyście nie byli poszkodowani, ale równocześnie od razu nie osiągnęli najwyższego poziomu i nie mogli dalej rozwijać postaci - szczegóły na stronie).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wayofshinobi.pun.pl www.2lo.pun.pl www.awayfromlive.pun.pl www.mastersofpokemon.pun.pl www.powinnoscasg.pun.pl