Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 20-05-13 19:27:48

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Uliczki Wenecji.

http://populartourismplace.com/wp-content/uploads/2011/08/6streets-of-venice-canals-photos.jpg


http://25.media.tumblr.com/b63dfc558e15a8d2046418a938017fbb/tumblr_mn3q8tL6VY1rbxj9ro6_500.jpg

Offline

 

#2 14-06-13 19:39:37

TylerHoechlin

Gość

Re: Uliczki Wenecji.

*wychodzą z hotelu* Signore *poprawia się* Proszę za mną *mówi szarmanckim tonem i uśmiecha się szeroko*

 

#3 14-06-13 19:41:07

QuinnMuller

Gość

Re: Uliczki Wenecji.

TylerHoechlin napisał:

*wychodzą z hotelu* Signore *poprawia się* Proszę za mną *mówi szarmanckim tonem i uśmiecha się szeroko*

<pocałowała go w policzek, idąc> Tutaj jest pięknie. <szepnęła, rozglądając się dookoła> Idealne miejsce do życia.

 

#4 14-06-13 19:42:24

TylerHoechlin

Gość

Re: Uliczki Wenecji.

Możemy tutaj zamieszkać jak pozdajesz wszystkie egzaminy*szczerzy się* Włochy to moje ulubione państwo, wiesz?

 

#5 14-06-13 19:45:01

QuinnMuller

Gość

Re: Uliczki Wenecji.

TylerHoechlin napisał:

Możemy tutaj zamieszkać jak pozdajesz wszystkie egzaminy*szczerzy się* Włochy to moje ulubione państwo, wiesz?

Nie możemy tutaj mieszkać. <pokręciła głową> Wtedy to państwo straci magię. <westchnęła ciężko, po czym dodała> Poza tym już skończyłam studia.

 

#6 14-06-13 19:53:56

TylerHoechlin

Gość

Re: Uliczki Wenecji.

*wzrusza ramionami* A to dlaczego straci? *patrzy na nią uważnie*

 

#7 14-06-13 19:56:27

QuinnMuller

Gość

Re: Uliczki Wenecji.

TylerHoechlin napisał:

*wzrusza ramionami* A to dlaczego straci? *patrzy na nią uważnie*

Pomyśl tylko o tym. <zatrzymała się na chwilę i wskazała ręka na uliczki> To jest piękne i... romantyczne. I kocham to miasto, prawie bardziej od Ciebie. <zachichotała, po chwili jednak znowu stała się poważna> A kiedy będziesz widział to miasto codziennie. Kiedy będziesz widział je, gdy coś pójdzie nie po Twojej myśli, albo gdy będziesz zły, smutny. Wtedy... <przegryzła dolną wargę> Będzie Ci się źle ono kojarzyć. W tym momencie to miasto jest.. Tobą. <powiedziała po chwili zastanowienia>

 

#8 14-06-13 19:58:50

TylerHoechlin

Gość

Re: Uliczki Wenecji.

*zastanawia się nad czymś* Myślę, że to tak nie działa. *rozgląda się* Widzę Cię codziennie, widziałem Cię gdy byłem zły i wkurzony i smutny i Ty też. A jednak... Nadal Cię kocham *unosi brwi*

 

#9 14-06-13 19:59:55

QuinnMuller

Gość

Re: Uliczki Wenecji.

TylerHoechlin napisał:

*zastanawia się nad czymś* Myślę, że to tak nie działa. *rozgląda się* Widzę Cię codziennie, widziałem Cię gdy byłem zły i wkurzony i smutny i Ty też. A jednak... Nadal Cię kocham *unosi brwi*

Hmm <ściągnęła brwi. w jej oku pojawił się błysk> A le kiedy.. <odchrząknęła> zerwiemy. No wiesz. Wtedy będzie inaczej.

 

#10 14-06-13 20:02:29

TylerHoechlin

Gość

Re: Uliczki Wenecji.

Twierdzisz, że jesli zerwiemy to będe żałował tych wszystkich chwil? Że zapomnę o Tobie, że przestanę Cię kochać? Że mi "zbrzydniesz"? *patrzy na nią niepewnie*

 

#11 14-06-13 20:03:12

QuinnMuller

Gość

Re: Uliczki Wenecji.

Tak. <odpowiedziała krótko, nie patrząc mu w oczy> Tak myślę.

 

#12 14-06-13 20:05:49

TylerHoechlin

Gość

Re: Uliczki Wenecji.

*przez chwilę stoi bez ruchu, w końcu podchodzi do niej, delikatnie unosi jej głowę do góry "ciągnąc" za brodę, patrzy jej czule w oczy* Nigdy. Przenigdy. *szepcze i przytula ją delikatnie*

 

#13 14-06-13 20:07:43

QuinnMuller

Gość

Re: Uliczki Wenecji.

<pokiwała ze zrozumieniem głową, ruszyli dalej. po chwili dźgnęła go palcem w żebra> To była zła odpowiedź. <pokazała mu język> Powinieneś powiedzieć, że nigdy ze mną nie zerwiesz. <zaśmiała się melodyjnie>

 

#14 14-06-13 20:09:51

TylerHoechlin

Gość

Re: Uliczki Wenecji.

Nigdy, przenigdy odnosiło się do wszystkiego *śmeije się cicho* Zapominasz o przeznaczeniu *puszcza jej oczko*

 

#15 14-06-13 20:11:53

QuinnMuller

Gość

Re: Uliczki Wenecji.

Jak to mówią... przeznaczenie jest dla frajerów, którzy obawiają się wziąć sprawy w swoje ręce. <powiedziała z przekąsem, po czym pocałowała go delikatnie>
Chciałabym pojechać do Werony. <powiedziała po chwili milczenia> Wspaniała historia wiąże się z tym miejscem.

 

#16 14-06-13 20:14:27

TylerHoechlin

Gość

Re: Uliczki Wenecji.

*rozgląda się, zauważa parking taksówek, ciągnie ją tam i wsiadają do jednej z taksówek* Opowieszmi po drodze *szczerzy się, mówi kierowcy, gdzie ma ich zawieźć, jadą*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.flyff.pun.pl www.42gdh.pun.pl www.bwc.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl