Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 22-04-14 20:30:23

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Vegas Weddings


VEGAS WEDDINGS



http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/02/23/9f/73/vegas-weddings.jpg

Offline

 

#2 24-04-14 20:08:38

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Vegas Weddings

< Szedł przez cały czas trzymając dziewczynę za rękę nie wiedząc gdzie ona go prowadzi. Gdy się zatrzymali pod budynkiem uniósł głowę i spojrzał na napis który okropnie świecił. Po chwili przeniósł z powrotem wzrok na dziewczynę.> Chcę jeśli ty chcesz być moja na zawsze. < Uśmiechnął się łobuzerko.> Wiesz co jeśli to jedyna okazja by cie mieć to... < Nie dokończył bo w sumie nie wiedział co powiedzieć, wziął dziewczynę na ręce lekko się zakołysał, ale udało mu się wejść do środka. Kiedy zauważył księdza podszedł do niego wraz z Caroline którą w końcu postawił obok siebie. Pogadał chwilę z facetem ubranym jak pingwin i dostali po jakimś czasie pozwolenie na ślub tylko musieli powiedzieć to co zawsze na ślubach się mówi tylko w skróconej wersji.> Nie będzie odwrotu. < Szepnął do dziewczyny.>

 

#3 24-04-14 20:48:58

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Vegas Weddings

To dobrze ale poczekaj potrzebne nam obrączki. < Pokręcił oczami, w hybrydziej szybkości zniknął i po chwili z powrotem się pojawił w kościele z bardzo drogimi obrączkami .> Nie pytaj jak je zdobyłem. < Na jego buzi pojawił się szeroki uśmiech. Wzrok skupił na księdzu który coś zaczął tam mówić, Klaus w prawie w ogóle go nie słuchał. Lecz kiedy usłyszał słowa czy chcesz pojąć Caroline za żonę kiwnął głową.> Tak < Kątem oka zerknął na dziewczynę, ksiądz kontynuował tą jakże nudną przemową i nadeszła czas na odpowiedź dziewczyny.>

Ostatnio edytowany przez Klaus Mikaelson (24-04-14 21:18:47)

 

#4 24-04-14 21:46:23

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Vegas Weddings

< Pokręcił rozbawiony głową przez chwilę jak tak stał patrząc tylko i wyłącznie na dziewczynę zaczął się zastanawiać czy to przypadkiem nie sen albo jakiś żart. Uszczypnął się w rękę specjalnie żeby upewnić się czy to na pewno nie sen. Alkohol powoli przestawał na nim działać w końcu pił go od 1000 lat i rzadko kiedy był pijany. Słysząc odpowiedź dziewczyny zmarszczył brwi, ale na jego buzi ciągle widniał uśmiech chociaż nie wiadomo czy jest on szczery. Założył obrączkę na palec dziewczyny,gdy ona zrobiła to samo uniósł głowę i spojrzał w jej tęczówki. Słysząc księdza i jego słynne słowa " Możecie się pocałować" coś go tknęło. Zawsze czuł coś do Caroline pociągała go między nimi była pewna więź której nie mógł zrozumieć. Mimo iż czasem złotowłosa go nienawidziła to były takie chwile, że byli dla siebie jak przyjaciele. Kiedy tak stał nieruchomo przypomniał sobie o swoich wcześniejszych dziewczynach w sumie to o jednej Rosalie Delacure to ona jako pierwsza pokochała jego prawdziwe oblicze. Może i ją zdradził jak to on, ale gdyby mógł cofnąć czas to na pewno by to zrobił. Uniósł kącik ust przypominając sobie ich wszystkie wspólnie spędzone chwile, ich małego synka Mike'a teraz w sumie już prawie dorosłego . Przypomniał sobie też jej śmierć przez wspomnienie jej martwych zwłok zamknął oczy , przełknął z trudem ślinę i znowu uniósł powieki do góry. Patrzył teraz znowu na Caroline podszedł do niej i pocałował ją namiętnie przypieczętowując przysięgę małżeńską.>

 

#5 24-04-14 22:36:52

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Vegas Weddings

< Przegryzł seksownie wargę gdy opuścili kościół i stanął na przeciwko dziewczyny żeby dobrze ją  widzieć.> Jutro będziesz na mnie wściekła, a więc chodźmy do hotelu i spędźmy noc poślubną. < Gdy już mieli iść Klaus zauważył jak Caroline zaczęły wypadać włosy i ogółem zaczęła się zmieniać.> Co jest, chyba mam halucynacje wohooo jesteś łysa. < Przetarł powieki wierzchem dłoni i nagle poczuł jak przejechał dłonią po twarzy, że wyskoczyły mu pryszcze.> A ja mam pryszcze i brzunio. < Spojrzał jeszcze raz na obleśną dziewczynę i potem z kieszeni wyciągnął telefon w ekranie spojrzał na swoją twarz, a potem na brzuch.> No to mamy problem to się dzieje na prawdę < Rozejrzał się uważnie i nagle zauważył czarownicę którą kiedyś poznał, uniósł kącik ust. Złapał Caro za nadgarstek i podeszli do czarownicy, Klaus, że był wkurzony zahipnotyzował Lily - wiedźmę i ona odprawiła tam na szybkiego swoje czary mary.>

Ostatnio edytowany przez Klaus Mikaelson (24-04-14 22:37:42)

 

#6 24-04-14 22:54:28

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Vegas Weddings

< Dotknął opuszkami palców swojej twarzy i uśmiechnął się sam do siebie.> Znowu jestem seksowny. < Poruszył zabawnie brwiami słysząc słowa dziewczyny wziął ją na ręce.> Teraz seks w hotelu moja żono. < Cmoknął ją w usta i zniknęli.>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gm81a.pun.pl www.tolkien.pun.pl www.power-league.pun.pl www.forumea.pun.pl www.wms4.pun.pl