Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#76 31-05-13 20:32:27

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

*Uśmiecha się* Chyba na serio trochę za dużo wypiłem.

 

#77 31-05-13 20:33:26

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

*Uśmiecha się* Chyba na serio trochę za dużo wypiłem.

Możliwe. <pokiwała głową, po czym dodała> Ale w pierwszej chwili pomyślałam to samo. Mam cholerne wyrzuty sumienia. <burknęła pod nosem>

 

#78 31-05-13 20:34:19

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

Czemu?*Spojrzał się na nią*

 

#79 31-05-13 20:35:17

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

Czemu?*Spojrzał się na nią*

Że się poddałam i tak po prostu ją oddałam obcym ludziom. <westchnęła ciężko, wycierając oczy wierzchem dłoni>

 

#80 31-05-13 20:38:32

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

*Westchnął i ją przytulił*

 

#81 31-05-13 20:41:05

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

*Westchnął i ją przytulił*

< siedziała, wtulona w jego tors. jednak po chwili podniosła głowę i powiedziała przekonująco> Ale ludzie popełniają błędy. Po prostu muszę się z nią spotkać i... i ruszyć naprzód. Tak. To własnie muszę zrobić. <uśmiechnęła się blado> Jak złamałeś nogę? <spytała, żeby zmenić jak najszybciej temat>

 

#82 31-05-13 20:46:28

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

Byłem troszeczkę nastawiony.*Powiedział cicho* Jak chcesz mogę być przy tobie kiedy będziesz zamierzała spotkać się z córką.

 

#83 31-05-13 20:47:56

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

Byłem troszeczkę nastawiony.*Powiedział cicho* Jak chcesz mogę być przy tobie kiedy będziesz zamierzała spotkać się z córką.

Dziękuje. <uśmiechnęła się delikatnie> Ale muszę jeszcze to wszystko przemyśleć. Ona nie ma 2 lat, tylko 4 i rozumie coraz więcej. <westchnęła ciężko, po czym roześmiała się melodyjnie> Gamoniu.  <pokazała mu język>

 

#84 31-05-13 20:51:32

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

*Też jej pokazał język, po chwili posmutniał myśląc o czymś.* Skoro już tak gadamy o życiu dowiedziałem się że byłem adoptowany. Zamierzam dowiedzieć się trochę o moich biologicznych rodzicach. *Westchnął* Chcę wiedzieć kim byli moi przodkowie.

 

#85 31-05-13 20:53:41

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

*Też jej pokazał język, po chwili posmutniał myśląc o czymś.* Skoro już tak gadamy o życiu dowiedziałem się że byłem adoptowany. Zamierzam dowiedzieć się trochę o moich biologicznych rodzicach. *Westchnął* Chcę wiedzieć kim byli moi przodkowie.

Oh.. <szepnęła, zakrywając usta dłonią> Gdybym była w takiej sytuacji chyba bym nie chciała poznać moich biologicznych rodziców. No wiesz. Jestem buntowniczką, ale ... Przeszukaj stary dom. Na pewno gdzieś tam jest twój akt urodzenia. Na akcie Audrey jest moje imię i nazwisko. Może Cię to jakoś naprowadzi. <poklepała go po ramieniu>

 

#86 31-05-13 20:57:43

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

A jeśli się okaże że moi rodzice byli wilkołakami albo łowcami i dlatego mam w domu pełno werbeny, lochy i inne takie.*Uśmiecha się*

 

#87 31-05-13 20:58:54

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

A jeśli się okaże że moi rodzice byli wilkołakami albo łowcami i dlatego mam w domu pełno werbeny, lochy i inne takie.*Uśmiecha się*

To będzie znaczyć, ze po prostu jesteś nadprzyrodzony. <wzrusza ramionami> I wtedy zostanę jedynym normalnym człowiekiem w mieście. <zachichotała>

 

#88 31-05-13 21:01:49

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

Na razie jesteśmy oboje normalnymi ludzmi i niech tak zostanie* Patrzy w gwiazdy*

 

#89 31-05-13 21:02:20

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

Na razie jesteśmy oboje normalnymi ludzmi i niech tak zostanie* Patrzy w gwiazdy*

Zdecydowanie to najlepsze rozwiązanie. <uśmiechnęła się wesoło>

 

#90 31-05-13 21:04:40

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

*Widzi spadającą gwiazdę, pokazuje ją Quinn* Pomyśl życzenie*Mówi cicho i sam myśli nad życzeniem*

 

#91 31-05-13 21:06:43

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

*Widzi spadającą gwiazdę, pokazuje ją Quinn* Pomyśl życzenie*Mówi cicho i sam myśli nad życzeniem*

<zamknęła oczy. pomyślała życzenie, zagryzając wargę>

 

#92 31-05-13 21:08:21

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

No to o czym pomyślałaś *Uśmiechnął się*

 

#93 31-05-13 21:09:00

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

No to o czym pomyślałaś *Uśmiechnął się*

A jak ci powiem to się spełni? <spojrzała na niego, spod uniesionej brwi>

 

#94 31-05-13 21:15:31

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

Może *Patrzy na niebo* Jak powiesz to ja też powiem.

 

#95 31-05-13 21:18:45

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

Może *Patrzy na niebo* Jak powiesz to ja też powiem.

W porządku. <pokiwała energicznie głową> Chciałabym móc pójść naprzód. Chcę założyć prawdziwą rodzinę. To moje marzenie. <powiedziała na jednym wdechu, spoglądając na niego kątem oka> Twoja kolej.

 

#96 31-05-13 21:20:04

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

QuinnMuller napisał:

Nathaniel Goop napisał:

Może *Patrzy na niebo* Jak powiesz to ja też powiem.

W porządku. <pokiwała energicznie głową> Chciałabym móc pójść naprzód. Chcę założyć prawdziwą rodzinę. To moje marzenie. <powiedziała na jednym wdechu, spoglądając na niego kątem oka> Twoja kolej.

Na co ? *Uśmiecha się arogancko*

 

#97 31-05-13 21:20:55

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

QuinnMuller napisał:

Nathaniel Goop napisał:

Może *Patrzy na niebo* Jak powiesz to ja też powiem.

W porządku. <pokiwała energicznie głową> Chciałabym móc pójść naprzód. Chcę założyć prawdziwą rodzinę. To moje marzenie. <powiedziała na jednym wdechu, spoglądając na niego kątem oka> Twoja kolej.

Na co ? *Uśmiecha się arogancko*

Dupek. <uderzyła go delikatnie w ramię> No mów. Czekam. <mruknęła niecierpliwie>

 

#98 31-05-13 21:22:44

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

Nie miałem żadnego życzenia. *Patrzy na swoje ręce*

 

#99 31-05-13 21:23:55

QuinnMuller

Gość

Re: Park miejski

Nathaniel Goop napisał:

Nie miałem żadnego życzenia. *Patrzy na swoje ręce*

Nie odzywaj się do mnie! <mruknęła, przekręcając głowę w inny kierunek i założyła dłonie pod piersiami, nie kryjąc oburzenia>

 

#100 31-05-13 21:25:21

Nathaniel Goop

Gość

Re: Park miejski

Mówię prawdę*Złapał dziewczynę za rękę* Mam przyjaciół, mam pieniądze jestem zakochany czego chcieć tu więcej.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-unova.pun.pl www.narucio.pun.pl www.poprostupascal.pun.pl www.dukanowebanitki.pun.pl www.opelwloclawek.pun.pl