Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 21-06-13 19:32:25

Sam Overstreet

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

Alexis Doreen napisał:

Sam Overstreet napisał:

Alexis Doreen napisał:


Co to? <pyta zaciekawiona>

Kolczyki * Spojrzał się na nią*

<przekrzywiła głowę> Nie musisz mi robić prezentów <powiedziała patrząc się na niego z ukosa>

Wiem ale to jest pretekst żeby powiedzieć że... *Przerwał na chwil* Że Cie kocham. Tak wiem znamy się krótko ale chcę żebyśmy byli razem.

 

#52 21-06-13 19:42:55

Alexis Doreen

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

Sam Overstreet napisał:

Alexis Doreen napisał:

Sam Overstreet napisał:


Kolczyki * Spojrzał się na nią*

<przekrzywiła głowę> Nie musisz mi robić prezentów <powiedziała patrząc się na niego z ukosa>

Wiem ale to jest pretekst żeby powiedzieć że... *Przerwał na chwil* Że Cie kocham. Tak wiem znamy się krótko ale chcę żebyśmy byli razem.

<w pierwszej chwili jest zaskoczona wyznaniem, po chwili jednak uśmiecha się> Ja też cię kocham <mówi rumieniac się lekko>

 

#53 21-06-13 19:44:56

Sam Overstreet

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

Alexis Doreen napisał:

Sam Overstreet napisał:

Alexis Doreen napisał:


<przekrzywiła głowę> Nie musisz mi robić prezentów <powiedziała patrząc się na niego z ukosa>

Wiem ale to jest pretekst żeby powiedzieć że... *Przerwał na chwil* Że Cie kocham. Tak wiem znamy się krótko ale chcę żebyśmy byli razem.

<w pierwszej chwili jest zaskoczona wyznaniem, po chwili jednak uśmiecha się> Ja też cię kocham <mówi rumieniac się lekko>

*Uśmiechnął się, położył swoją dłoń na jej* Chcę cię jeszcze gdzieś zabrać.

 

#54 21-06-13 19:47:25

Alexis Doreen

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

Sam Overstreet napisał:

Alexis Doreen napisał:

Sam Overstreet napisał:


Wiem ale to jest pretekst żeby powiedzieć że... *Przerwał na chwil* Że Cie kocham. Tak wiem znamy się krótko ale chcę żebyśmy byli razem.

<w pierwszej chwili jest zaskoczona wyznaniem, po chwili jednak uśmiecha się> Ja też cię kocham <mówi rumieniac się lekko>

*Uśmiechnął się, położył swoją dłoń na jej* Chcę cię jeszcze gdzieś zabrać.

Dzień pełen wrazeń <skwitowała z uśmiechem>

 

#55 21-06-13 19:51:19

Sam Overstreet

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

Alexis Doreen napisał:

Sam Overstreet napisał:

Alexis Doreen napisał:


<w pierwszej chwili jest zaskoczona wyznaniem, po chwili jednak uśmiecha się> Ja też cię kocham <mówi rumieniac się lekko>

*Uśmiechnął się, położył swoją dłoń na jej* Chcę cię jeszcze gdzieś zabrać.

Dzień pełen wrazeń <skwitowała z uśmiechem>

No widzisz.* Wstał i zapłacił za dania* Możemy juz iść

 

#56 21-06-13 19:58:28

Alexis Doreen

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

Sam Overstreet napisał:

Alexis Doreen napisał:

Sam Overstreet napisał:


*Uśmiechnął się, położył swoją dłoń na jej* Chcę cię jeszcze gdzieś zabrać.

Dzień pełen wrazeń <skwitowała z uśmiechem>

No widzisz.* Wstał i zapłacił za dania* Możemy juz iść

<wtaje z krzesła, wychodzą>

 

#57 30-06-13 18:19:21

TylerHoechlin

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

*wchodzą i siadają przy stoliku* Co zamawiasz? *pyta, przegladajac menu*

 

#58 30-06-13 18:22:32

QuinnMuller

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

<otwiera karte dań i po chwili ją odkłada> Wezmę ryż, sushi i sałatkę. <uśmiecha się do kelnera> I oczywiście wino, tylko białe.

 

#59 30-06-13 18:31:23

TylerHoechlin

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

*uśmiecha się pod nosem* A ja poproszę spaghetti. I wino, białe.

 

#60 30-06-13 18:34:36

QuinnMuller

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

<gdy kelner odchodzi, rozgląda się po pomieszczeniu> Ładnie tutaj, tak... elegancko. <spojrzała na Tylera, po czym uśmiechnęła się szeroko> Spaghetti, serio?

 

#61 30-06-13 18:35:36

TylerHoechlin

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

No co? *smieje sie cicho* Nie lubię sushi. A spaghetti kocham. *wzrusza ramionami* Nie byłaś tu jeszcze?

 

#62 30-06-13 18:39:12

QuinnMuller

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

Spaghetti jesz na okrągło! <wzniosła oczy ku górze i wzruszyła lekko ramionami> Byłam raz, tuż po egzaminach. <upija łyk wina, które przyniósł kelner> ... z Samuelem. <dodała po chwili i wymusiła uśmiech>

 

#63 30-06-13 18:40:48

TylerHoechlin

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

Dlatego też mógłbym je jeść na okrągło *puszcza jej oczko* Ah.. W Twoim życiu wszyscy faceci to świnie. Z wyjątkiem mnie *szczerzy się*

 

#64 30-06-13 18:45:26

QuinnMuller

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

O nieprawda! Raz jeden zachowałeś się w stosunku do mnie okropnie. <zmarszczyła nosek i wydęła dolną wargę> Ale z całą pewnością ty jesteś tym najprzystojniejszym. <uśmiechnęła się szeroko i założyła nogę na nogę, następnie powoli zaczęła jeść, gdy kelner przyniósł jedzenie> Spróbowałbyś, czegoś innego. <spojrzała sceptycznie na spaghetti>

 

#65 30-06-13 18:46:40

TylerHoechlin

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

Kiedy? *pyta zdziwiony, dziekuje kelnerowali, nawija makaron na widelec* Ale po co? To jest pyszne! *szczerzy się*

 

#66 30-06-13 18:49:29

QuinnMuller

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

I niezdrowe. <burknęła pod nosem i rozłożyła bezradnie ręce, jedząc ryż> Wtedy, kiedy chciałeś mnie zniechęcić. Sam zamiar był karygodny. <zmroziła go wzrokiem i zaczęła jeść sushi> I to jest powód, dla którego ja dożyję setki a Ty nie. <dyskretnie pokazała mu język>

 

#67 30-06-13 18:51:14

TylerHoechlin

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

*śmieje się cicho* A może oboje dożyjemy? Przy swoim boku, jak w tych wszystkich romansach *uśmiecha się lekko*

 

#68 30-06-13 18:53:40

QuinnMuller

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

Nie, jeśli będziesz się tak odżywiał. <wytarła usta serwetką i spojrzała mu w oczy> A właśnie, nigdy jakoś o to nie spytałam, a mnie to bardzo interesuje. Co Ty robisz, będąc.. wilkiem? <upiła łyk wina>

 

#69 30-06-13 18:59:48

TylerHoechlin

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

Przecież jem casami też inne rzeczy *śmieje się cicho* Co ja robię będąc wilkiem.. *mówi cicho i odsuwa od siebe trochę talerz, opiera sięo oparcie, popija wino i patrzy na Quinn* Jeśli przemieniam się dobrowolnie to zazwyczaj przy innych wilkach, w celu polowania na inne istoty, które nam zagrażają lub istoty, które zaburzają harmonię w naszym świecie. *unosi brwi* A jeśli przemieniem się nie mogąc nad sobą zapanować... *wzdycha* No to już miałaś okazję widzieć co robię.

 

#70 30-06-13 19:02:41

QuinnMuller

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

Tak po prostu biegasz sobie, jakby nigdy nic po lesie? <unosi prawą brew do góry, po chwili mówi z entuzjazmem> Super. Znaczy, to musi byc bardzo odprężające i ... no wiesz uspakajające. <posłała mu delikatny uśmiech i dotknęła policzka> Prawie o niej zapomniałam. <spuściła wzrok i wróciła do jedzenia> To następnym razem uważaj na siebie, bo chciałabym mieć Ciebie w jednym kawałku. <powiedziała z powagą>

 

#71 30-06-13 19:05:02

TylerHoechlin

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

To nie jest super *unosi brwi rozbawiony* To nudne. Z każdym kolejnym polowaniem coraz bardziej. Wolałbym być człowiekiem *wzrusza ramionami*

 

#72 30-06-13 19:07:52

QuinnMuller

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

Ale jesteś silny, szybki, słyszysz co mówię. <ostatnie powiedziała z rozgoryczeniem i ciągnęła, tym samym tonem> Wiesz kiedy kłamię, masz lepszy wzrok, jesteś zwinniejszy. <przegryzła dolną wargę> I w dodatku przystojniejszy i seksowniejszy. <ściągnęła brwi, wzdychając ciężko> Tak, masz rację. To jest do bani. <mruknęła z ironią>

 

#73 30-06-13 19:10:06

TylerHoechlin

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

*słucha jej w milczeniu* I jestem potworem *mówi cicho*

 

#74 30-06-13 19:12:32

QuinnMuller

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

<pokręciła przecząco głową> Ty MYŚLISZ, że jesteś potworem. <odłożyła sztućce i złapała go za rękę> A nim nie jesteś. Jesteś najcudowniejszym chłopakiem, jakiego miałam szczęście poznać. <uśmiechnęła się do niego lekko> I jesteś bardziej ludzki niż inni, których poznałam.

 

#75 30-06-13 19:13:41

TylerHoechlin

Gość

Re: Restauracja "Lullaby"

*przygląda się jej zamyślony, nachyla się i dotyka jej policzka z blizną* Kocham Cię. *głaszcze ją kciukiem*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klaps.pun.pl www.cannabis-squad.pun.pl www.nadzieja-glejak.pun.pl www.vspolmiedztrans.pun.pl www.stronagildii.pun.pl