Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 14-04-14 23:00:30

Alexander Kahn

Gość

Telefon Avery

Nie bardzo wiem co mam napisać, bo chyba zwykłe 'cześć', czy 'dobry wieczór Avery' brzmi.. dziwnie. Albo raczej nawet niestosownie, zważając na nasze relacje. Chciałem się upewnić, że z tobą wszystko w porządku. Mam nadzieję, że jakoś się trzymasz. Musimy porozmawiać na spokojnie.


Alexander

 

#2 14-04-14 23:17:39

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Mówiłem 'Averio'.. wtedy, kiedy chciałem cię poderwać. Wyjechałaś? Na jak długo? Porachunki? Nie wiem czy to dobry pomysł. Nie jesteś silna ani fizycznie, ani psychicznie.. Wyobraź sobie jak zaciskam wargi kiedy to czytam. Jak zwykle pakujesz się w kłopoty. Za kilka dni? O ile w ogóle wrócisz. Jesteś.. nieodpowiedzialna i postępujesz pochopnie, Averio.
Wszystko gra, jak zwykle. Nie mam ani trochę mniej skomplikowanego życia.


Alexander

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (14-04-14 23:20:16)

 

#3 14-04-14 23:33:52

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Tak, podrywałem cię za każdym razem.. Nawet przez smsy, jak widać . Bez skazy? Oby, bo jak znajdę cię pod drzwiami z kolejną kataną wbitą w brzuch, to sam się na tobie zemszczę, obiecuję ci to Averio. Odważna? No wiem, rzucam się na głęboką wodę.
Lepiej? Co ma być lepiej? Pewna napalona nimfomanka na której nawet mi zależy, pojechała popełnić świadome samobójstwo z nadzieją, że gdy się powiesi, sznur cudem się zerwie. Nawina, prawda?


Alexander

 

#4 14-04-14 23:51:39

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Jestem cholernie przewidywalny, jak widać Myślisz, że słowo harcerza daje mi jakiś spokój typu 'och, obiecała.. to pewnie przekona tamtą wiedźmę, żeby jej nie skrzywdziła' -.-'  Nie wiem jeszcze. Może po prostu będę paradował nago po mieście i natykał się całkiem przypadkowo na ciebie.. Dostateczna kara? Sądzę, że tak.
Udusić? Lubię perwersyjny seks, możemy o tym podyskutować. Ja, ty, mój krawat i łóżko. Whoa. Tak, ja też bym przykuł do tego uwagę, tak myślę Jesteś tak cholernie pewna siebie. Napewno chcesz umrzeć i móc mnie oglądać pod prysznicem, kiedy nie będę tego wiedział. Podstępnie, muszę przyznać.

 

#5 15-04-14 16:23:36

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Jestem przebiegły i pracuję na pełnych obrotach nawet w śpiku. Nie powinnaś mnie lekceważyć.
Racja, dużo kobiet może mnie widzieć, ale ja wcale mogę nie zauważać ich. Myślisz, że to byłoby dosyć sprawiedliwe z mojej strony?
Miała, oczywiście. Już się skończyła, przecież wcale cię nie kuszę <bezradny>. Wyrzuty sumienia? Wyglądam na gościa, który je ma?
Whooa, no tu mnie zaskoczyłaś..
Żartuję, wcale nie. Przecież jesteś we mnie zakochana.;> Zabić Chrystal i chyba też popełnić tym samym samobójstwo chciałaś napisać.
Boski Sextelefon

 

#6 15-04-14 20:43:22

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Sądzisz, że przekonałaś mnie samym smsem, abym ja cię do tego przekonał? Jeśli tak sądzisz, to się mylisz.
Niezauważanie ich nie będzie trudne, mam wprawę. Mnie, przeraża? Naprawdę wiele potrzeba, aby mnie przerazić. I nie, nie miewam wyrzutów sumienia. A nawet jeśli, to bardzo rzadko. Wierz mi.
Tak, mam. Może nawet mnie kochasz, albo wskoczyłabyś za mną w ogień? W każdym bądź razie, gdybym ja skoczył pierwszy, tęskniłabyś bardziej niż teraz. I co, udało mi się cię rozbawić?
Masz na myśli Hiszpanię? Myślałem, że chcesz być pochowana w grobowcu rodziny Kahn, jako moja domniemana małżonka.(?)
Ja też nie wiem.
Boski Sextelefon (or Alexander, jak wolisz skarbie)

Ostatnio edytowany przez Alexander Kahn (15-04-14 20:44:17)

 

#7 15-04-14 21:51:38

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Więc co zamierzasz z tym zrobić, skoro wiesz? Jestem ciekaw. Woow, masz rację. Dobrze mi szło myśląc z perspektywy czasu. Tyle mogłem przelecieć, a bzyknąłem jednak tak niewiele. Trzeźwa, czyli kłamiesz? Pijani mówią prawdę, więc.. dzięki za ten komplement skarbie.
W cztery oczy najpierw mnie bijesz, potem bzykasz. Chyba rozumiem dlaczego nie chcesz robić tego przez smsy..
Dlaczego miałabyś mi wierzyć? Ponieważ mówię prawdę, rybko.
Och, no tak. Pokazujesz cycki za informacje? Powiem ci co tylko chcesz kotku, przedyskutujemy to?
Wiem, moim nowym hobby jest dostarczanie.. hobby. Och, ironio.

For U, Reckless.

 

#8 19-04-14 17:47:03

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Nie, umarłem. A co?

Niepozorny A.

 

#9 19-04-14 18:12:21

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Troszczysz się? Nie do wiary.. Jak się trzymasz? Też zjadły cię kanibale?

Gorgeous A.

 

#10 19-04-14 18:22:06

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Pytasz o to jak się mam. Zakochani tak robią.
Och. To tak jak twój samochód twojej siostry haha. Dobrze, że umarłaś. (Nie wierzę, że komuś to piszę)

Bardziej flexy niż sexy, A.

 

#11 19-04-14 18:42:37

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

A postradałem, już dawno. Przecież za to mnie kochasz kotku.
Hahaha jesteś brutalna! Wiem, że to z zazdrości. To logiczne, że sama chciałabyś mnie ugryźć tu i tam..

''Cause I'm too sexy in this club, too sexy in this club,
So sexy it hurts.'' A.

 

#12 19-04-14 18:56:29

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Nie powtarzaj tego, bo kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą..
Ugh, tak. Mogłabyś zrobić mi loda, właśnie mam na to ochotę.

''If I had a dime, for every single time, these girls stop and stare, I'd be a billionaire!'' A.

 

#13 24-04-14 10:37:50

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

O Boże, to świetnie.. naprawdę, cieszę się. Jak się czujesz?

 

#14 24-04-14 16:18:42

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Nie, byłem twardy, jak zawsze. Widzimy się na imprezie?

 

#15 24-04-14 16:26:59

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Znasz mnie, Averio. Nie puścił bym cię niezaspokojonej.

 

#16 24-04-14 16:31:04

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Tak myślałem. Będę na ciebie czekał

 

#17 24-04-14 16:39:35

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Jako organizator będę miał ręce pełne roboty, więc nic nie obiecuję ;>

 

#18 24-04-14 22:47:01

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Czuję, że spadłaś mi z nieba.. Przyjdź jak najszybciej, mam insekty w domu i musisz je wyplenić. HURRY UP!

 

#19 27-04-14 22:09:16

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Uhm.. Napomknij coś że widzimy się jutro.

 

#20 27-04-14 22:19:32

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Nie wiem gdzie jest jego tatuś, opieka się tym zajmuje.

 

#21 29-04-14 17:40:57

Jessica Love

Gość

Re: Telefon Avery

SMS:
Hej, jasne dobrze, że napisałaś teraz przynajmniej mam twój numer telefonu.

 

#22 29-04-14 17:53:36

Jessica Love

Gość

Re: Telefon Avery

SMS:
Może na imprezie ci podałam, jest dobrze nic się na szczęście nie dzieje.

 

#23 06-05-14 21:06:28

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Nie wiem, nie pamiętam. Wciąż leczę kaca. Mój dom jest w całości?

 

#24 06-05-14 21:36:34

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

Ooooho. W razie czego ty za to odpowiesz. Poza tym, dzikie melanże beze mnie? Phi. Nie ma opcji..

 

#25 06-05-14 23:01:20

Alexander Kahn

Gość

Re: Telefon Avery

dom był pod twoją opieką! ha
ha
ha
boki zrywać, Averio.
Wiem, nie musisz mi tego mówić

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.logistykaw.pun.pl www.rani-preity.pun.pl www.predatorsshaiya.pun.pl www.se-graffiti.pun.pl www.gsm-java.pun.pl