Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 02-06-13 16:24:25

Jessica

Gość

Re: Bree's Bar

BerryBlackmine napisał:

Cześć Anna! *zwróciła się do niej* Wiesz, raczej nie mam ochoty o tym mówić *uśmiechnęła się smutno do Jessicy*

Nie nalegam *spojrzała na Berry* ale może jakbyś się wygladala to by to pomoglo

 

#52 02-06-13 16:29:00

BerryBlackmine

Gość

Re: Bree's Bar

Jessica napisał:

BerryBlackmine napisał:

Cześć Anna! *zwróciła się do niej* Wiesz, raczej nie mam ochoty o tym mówić *uśmiechnęła się smutno do Jessicy*

Nie nalegam *spojrzała na Berry* ale może jakbyś się wygladala to by to pomoglo

Uwierz mi, że mnie nie... *spogląda na zegarek* Przepraszam dziewczyny, ale muszę iść... *płaci, wychodzi*

 

#53 02-06-13 16:31:00

OliviaMikaelson

Gość

Re: Bree's Bar

Andromeda Mikaelson napisał:

BerryBlackmine napisał:

Jessica napisał:

*wchodzi, zauważa Berry, siada koło niej* Hej. Jak ci mija dzień *uśmiecha się*

Fantastycznie! *uśmiechnęła się sztucznie zamykając notes*

*Wchodzi, dostrzega Berry. Podchodzi do niej* Witaj znowu *usmiecha sie*

*Wchodzi do baru. Podchodzi do Andromedy, mówi* Hej. Co zamawiasz? *Siada obok niej. Podpiera się ręką o barek*
http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2012/226/7/6/victoria_justice_gif_by_wouldyaseemesolouder-d5b2xi4.gif

 

#54 02-06-13 16:32:37

Jessica

Gość

Re: Bree's Bar

BerryBlackmine napisał:

Jessica napisał:

BerryBlackmine napisał:

Cześć Anna! *zwróciła się do niej* Wiesz, raczej nie mam ochoty o tym mówić *uśmiechnęła się smutno do Jessicy*

Nie nalegam *spojrzała na Berry* ale może jakbyś się wygladala to by to pomoglo

Uwierz mi, że mnie nie... *spogląda na zegarek* Przepraszam dziewczyny, ale muszę iść... *płaci, wychodzi*

Pa

 

#55 02-06-13 16:36:00

Jessica

Gość

Re: Bree's Bar

Andromeda Mikaelson napisał:

Jessica napisał:

Andromeda Mikaelson napisał:


*Wchodzi, dostrzega Berry. Podchodzi do niej* Witaj znowu *usmiecha sie*

*Spojrzała na rudowlosa* My się chyba jeszcze nie znamy *uśmiechnela się* jestem Jessie

Hej, Jessie! *usmiecha sie szczerze* Jestem Andromeda. Ale mow mi Anna.

*Uśmiechneła się do niej* Gdzie wcześniej mieszkalas *zapytała zaciekawiona* Bo jak sądzę nie pochodzi z Mystic Falls

 

#56 02-06-13 16:36:35

OliviaMikaelson

Gość

Re: Bree's Bar

Andromeda Mikaelson napisał:

OliviaMikaelson napisał:

Andromeda Mikaelson napisał:


*Wchodzi, dostrzega Berry. Podchodzi do niej* Witaj znowu *usmiecha sie*

*Wchodzi do baru. Podchodzi do Andromedy, mówi* Hej. Co zamawiasz? *Siada obok niej. Podpiera się ręką o barek*
http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2012/ … 5b2xi4.gif

Siema Tori! *smieje sie* Jak zwykle cole. A ty?

Ja też chciałam zamówić Colę*uśmiecha się i wzywa kelnerkę* Colę poproszę *mówi i się promieniście uśmiecha* Co u ciebie, Anna?*pyta i znów przesyła uśmiech koleżance*

 

#57 02-06-13 16:38:33

OliviaMikaelson

Gość

Re: Bree's Bar

*Zwraca się w stronę Jessici* Hej. My się chyba jeszcze nie znamy. Jestem Tori. Tori Wesley *mówi i podaje rękę nowo poznanej dziewczynie*

 

#58 02-06-13 16:39:13

Jessica

Gość

Re: Bree's Bar

Andromeda Mikaelson napisał:

Jessica napisał:

BerryBlackmine napisał:


Uwierz mi, że mnie nie... *spogląda na zegarek* Przepraszam dziewczyny, ale muszę iść... *płaci, wychodzi*

Pa

*zwraca sie do Jessicy* Skad jestes?

Z Londynu *uśmiecha się*

 

#59 02-06-13 16:42:11

OliviaMikaelson

Gość

Re: Bree's Bar

Andromeda Mikaelson napisał:

OliviaMikaelson napisał:

Andromeda Mikaelson napisał:


Siema Tori! *smieje sie* Jak zwykle cole. A ty?

Ja też chciałam zamówić Colę*uśmiecha się i wzywa kelnerkę* Colę poproszę *mówi i się promieniście uśmiecha* Co u ciebie, Anna?*pyta i znów przesyła uśmiech koleżance*

Wlasciwie nic ciekawego *usmiecha sie i rowniez prosi o cole* A u ciebie?

U mnie też... Tommy wyjechał do Nowego Orleanu. *mówi i robi smutną minę*

 

#60 02-06-13 16:42:25

Jessica

Gość

Re: Bree's Bar

OliviaMikaelson napisał:

*Zwraca się w stronę Jessici* Hej. My się chyba jeszcze nie znamy. Jestem Tori. Tori Wesley *mówi i podaje rękę nowo poznanej dziewczynie*

A ja Jessie, a właściwie Jessie. *uścisnął dłoń dziewczyny*

 

#61 02-06-13 16:45:56

Jessica

Gość

Re: Bree's Bar

Andromeda Mikaelson napisał:

Jessica napisał:

Andromeda Mikaelson napisał:


Hej, Jessie! *usmiecha sie szczerze* Jestem Andromeda. Ale mow mi Anna.

*Uśmiechneła się do niej* Gdzie wcześniej mieszkalas *zapytała zaciekawiona* Bo jak sądzę nie pochodzi z Mystic Falls

*smieje sie* Az tak to widac? Jestem z Bulgarii.

*zasmiala się cicho* Nie, poprostu nigdy cię tu wcześniej nie widziałam *mówi z usmiechem* Co cię tu sprowadziło ? *pyta zaciekawiona*

 

#62 02-06-13 16:46:36

OliviaMikaelson

Gość

Re: Bree's Bar

Jessica napisał:

OliviaMikaelson napisał:

*Zwraca się w stronę Jessici* Hej. My się chyba jeszcze nie znamy. Jestem Tori. Tori Wesley *mówi i podaje rękę nowo poznanej dziewczynie*

A ja Jessie, a właściwie Jessie. *uścisnął dłoń dziewczyny*

Miło mi. *Mówi cicho i przesyła jej uśmiech. Po chwili podchodzi kelnerka i podaje jej colę. Puszcza rękę Jessie i sięga po oszronioną szklankę. Pije. Po chwili odstawia szklankę z brązowym napojem i zwraca się twarzą do Jessie* Skąd pochodzisz?* pyta i znów się uśmiecha*

 

#63 02-06-13 16:49:20

OliviaMikaelson

Gość

Re: Bree's Bar

Andromeda Mikaelson napisał:

OliviaMikaelson napisał:

Andromeda Mikaelson napisał:


Wlasciwie nic ciekawego *usmiecha sie i rowniez prosi o cole* A u ciebie?

U mnie też... Tommy wyjechał do Nowego Orleanu. *mówi i robi smutną minę*

Och, naprawde? *wspolczuje Tori* W jakiej sprawie?

Podobno Klaus go po coś tam wysłał... Czasami wydaje mi się, że Klaus go wykończy... *mówi i wzdycha. Znów sięga po oszronioną szklankę i bierze spoty łyk coli*

 

#64 02-06-13 16:49:27

Jessica

Gość

Re: Bree's Bar

Andromeda Mikaelson napisał:

Jessica napisał:

Andromeda Mikaelson napisał:


*zwraca sie do Jessicy* Skad jestes?

Z Londynu *uśmiecha się*

Och, niedawno tam bylam *usmiecha sie*

Ja nie byłam tam od dwóch lat *na jej twarzy pojawia się sztuczny uśmiech* I nie zamierzam tam jechać *mówi smutno*

 

#65 02-06-13 16:52:49

Jessica

Gość

Re: Bree's Bar

OliviaMikaelson napisał:

Jessica napisał:

OliviaMikaelson napisał:

*Zwraca się w stronę Jessici* Hej. My się chyba jeszcze nie znamy. Jestem Tori. Tori Wesley *mówi i podaje rękę nowo poznanej dziewczynie*

A ja Jessie, a właściwie Jessie. *uścisnął dłoń dziewczyny*

Miło mi. *Mówi cicho i przesyła jej uśmiech. Po chwili podchodzi kelnerka i podaje jej colę. Puszcza rękę Jessie i sięga po oszronioną szklankę. Pije. Po chwili odstawia szklankę z brązowym napojem i zwraca się twarzą do Jessie* Skąd pochodzisz?* pyta i znów się uśmiecha*

Z londynu *na jej twarzy pojawia się lekki uśmiech* A ty ? *pyta po czym przygląda się dziewczynie przez dłuższą chwilę*

 

#66 02-06-13 16:56:01

Jessica

Gość

Re: Bree's Bar

Andromeda Mikaelson napisał:

Jessica napisał:

Andromeda Mikaelson napisał:


*smieje sie* Az tak to widac? Jestem z Bulgarii.

*zasmiala się cicho* Nie, poprostu nigdy cię tu wcześniej nie widziałam *mówi z usmiechem* Co cię tu sprowadziło ? *pyta zaciekawiona*

Yhm..... *miesza sie i popija cole* Zjawiska paranormalne. To moja pasja *usmiecha sie ale nie patrzy Jessie w oczy*

*Przygląda się jej przez dłuższą chwilę, po czym mówi* Jesteś wampirem *mówi z usmiechem biorąc łyk napoju*

 

#67 02-06-13 16:56:15

OliviaMikaelson

Gość

Re: Bree's Bar

Jessica napisał:

OliviaMikaelson napisał:

Jessica napisał:


A ja Jessie, a właściwie Jessie. *uścisnął dłoń dziewczyny*

Miło mi. *Mówi cicho i przesyła jej uśmiech. Po chwili podchodzi kelnerka i podaje jej colę. Puszcza rękę Jessie i sięga po oszronioną szklankę. Pije. Po chwili odstawia szklankę z brązowym napojem i zwraca się twarzą do Jessie* Skąd pochodzisz?* pyta i znów się uśmiecha*

Z londynu *na jej twarzy pojawia się lekki uśmiech* A ty ? *pyta po czym przygląda się dziewczynie przez dłuższą chwilę*

Z Mystic Falls... Lecz po śmierci rodziców wyprowadziłam się wraz z ciotką do Nowego Orleanu. Niedawno właśnie wróciłam z Londynu... *mówi i patrzy nowej znajomej w oczy. Po chwili spuszcza wzrok i bierze łyk coli*

 

#68 02-06-13 16:57:36

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Bree's Bar

*Wchodzi i siada przy jednym stoliku, zamawia kawę*

 

#69 02-06-13 16:58:05

OliviaMikaelson

Gość

Re: Bree's Bar

Andromeda Mikaelson napisał:

OliviaMikaelson napisał:

Andromeda Mikaelson napisał:


Och, naprawde? *wspolczuje Tori* W jakiej sprawie?

Podobno Klaus go po coś tam wysłał... Czasami wydaje mi się, że Klaus go wykończy... *mówi i wzdycha. Znów sięga po oszronioną szklankę i bierze spoty łyk coli*

Taak..... *mruczy i popija lyk ze szklanki*

A właśnie... Anno zauważyłam duże...Hmm. Podobieństwo w nazwisku twoim i Niklausa... Wyjaśnisz to może? *pyta i uśmiecha się tajemniczo*

 

#70 02-06-13 16:59:23

Jessica

Gość

Re: Bree's Bar

Andromeda Mikaelson napisał:

Jessica napisał:

Andromeda Mikaelson napisał:


Och, niedawno tam bylam *usmiecha sie*

Ja nie byłam tam od dwóch lat *na jej twarzy pojawia się sztuczny uśmiech* I nie zamierzam tam jechać *mówi smutno*

Nie chce byc wscibska.... *wzdycha* Ale czemu?

Jak by ci tu powiedzieć *pogrąża się w zamyśleniu* Nie chce spotkać pewnych osób, którzy formalnie określani są jako moi rodzice *mówi z udawały. usmiechem*

 

#71 02-06-13 17:00:40

OliviaMikaelson

Gość

Re: Bree's Bar

*Patrzy na kran smartfona i mówi* Dobra, ja już niestety muszę iść. Wiecie... Ważne sprawy do załatwienia...*Wstaje i podaje rękę Jessie i Annie. Po chwili zasuwa krzeslo i wychodzi z baru*

 

#72 02-06-13 17:01:21

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Bree's Bar

Hej  *Sztucznie się uśmiecha*

 

#73 02-06-13 17:04:26

Jessica

Gość

Re: Bree's Bar

OliviaMikaelson napisał:

Jessica napisał:

OliviaMikaelson napisał:


Miło mi. *Mówi cicho i przesyła jej uśmiech. Po chwili podchodzi kelnerka i podaje jej colę. Puszcza rękę Jessie i sięga po oszronioną szklankę. Pije. Po chwili odstawia szklankę z brązowym napojem i zwraca się twarzą do Jessie* Skąd pochodzisz?* pyta i znów się uśmiecha*

Z londynu *na jej twarzy pojawia się lekki uśmiech* A ty ? *pyta po czym przygląda się dziewczynie przez dłuższą chwilę*

Z Mystic Falls... Lecz po śmierci rodziców wyprowadziłam się wraz z ciotką do Nowego Orleanu. Niedawno właśnie wróciłam z Londynu... *mówi i patrzy nowej znajomej w oczy. Po chwili spuszcza wzrok i bierze łyk coli*

*przygląda sie jej* Czyli mieszkalas w wielu miejscach *mówi biorąc łyk napoju* Dlaczego wróciłaś do Mystic Falls. ? *pyta z wyraźnym zaciekawieniem*

 

#74 02-06-13 17:06:18

Jessica

Gość

Re: Bree's Bar

OliviaMikaelson napisał:

*Patrzy na kran smartfona i mówi* Dobra, ja już niestety muszę iść. Wiecie... Ważne sprawy do załatwienia...*Wstaje i podaje rękę Jessie i Annie. Po chwili zasuwa krzeslo i wychodzi z baru*

Paa

 

#75 02-06-13 17:06:43

Adrienne Masanovic

Gość

Re: Bree's Bar

*Podaje rękę* Adrienne, na mnie mówią Adri *Uśmiecha się* Wiem, badziewny skrót *Śmieje się*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klaps.pun.pl www.ie2008.pun.pl www.stronagildii.pun.pl www.vspolmiedztrans.pun.pl www.cannabis-squad.pun.pl