Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 22-02-14 15:49:21

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Łazienka



ŁAZIENKA


https://24.media.tumblr.com/04e33664e4fee0d2405575b31670a68d/tumblr_n1cruxLTSr1t5ylo3o5_1280.jpg



Offline

 

#2 23-02-14 22:03:19

Dean Winchester

Gość

Re: Łazienka

<Wszedł z Alice do łazienki i rozglądnął się po pomieszczeniu krzywiąc się nieznacznie> Niezły wystrój. <mruknął pod nosem, po chwili przeniósł wzrok na wampirzyce i wyciągnął ku niej rękę> Masz, zanim się rozmyślę.

 

#3 23-02-14 22:14:10

Dean Winchester

Gość

Re: Łazienka

<odwrócił wzrok słysząc jej słowa, gdy wgryzła się w jego rękę zacisnął mocno szczęki skupiając się na bólu fizycznym i starając się nie myśleć o dzisiejszej stracie>

 

#4 23-02-14 22:30:48

Dean Winchester

Gość

Re: Łazienka

Ta. Nie ma sprawy. <odpowiedział, zacisnął dłoń na krwawiącej ranie, po chwili przeniósł wzrok na Alice, ale po chwili go spuścił, przymknął powieki i pokręcił powoli głową>  To jest... okropne. Chyba jeszcze nigdy nie czułem czegoś takiego, nawet, gdy mój ojciec umarł. <zacisnął mocno powieki, a po chwili po jego policzku spłynęła łza> Nawet nie wiem, czy ona już się obudziła, czy może już ją zabili... <kontynuował cicho, nie chciał mówić tego Samowi, a mimo wszystko, Alice ufał> Poważnie. Nie wiem, co robić. <powiedział uśmiechając się bezradnie>

 

#5 23-02-14 22:47:50

Dean Winchester

Gość

Re: Łazienka

<zacisnął usta w cienką linię i kiwnął powoli głową> Masz rację... Powinienem wziąć się w garść. <westchnął, wciąż zaciskając dłoń na ranie> Idziemy? <uniósł brew wskazując głową na drzwi>

 

#6 23-02-14 22:58:46

Dean Winchester

Gość

Re: Łazienka

Znając życie pewnie nie. <skrzywił się nieznacznie> Chodźmy.  <wyszli do pokoju wspólnego>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.awayfromlive.pun.pl www.powinnoscasg.pun.pl www.wayofshinobi.pun.pl www.mastersofpokemon.pun.pl www.2lo.pun.pl