Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 22-02-14 15:49:13

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Laboratorium



LABORATORIUM


https://31.media.tumblr.com/786679e31584c62e3d0366f2d5705187/tumblr_n1cs8a9mkS1t5ylo3o1_400.jpg https://24.media.tumblr.com/605e8e5d7e82c82e50a80af318617cba/tumblr_n1cs8a9mkS1t5ylo3o2_400.jpg



Wykonuje się tu zabiegi lobotomii... między innymi.

Offline

 

#2 23-02-14 19:02:33

Logan Ashford

Gość

Re: Laboratorium

*Próbował się wyrwać bez skutku , wkurzony na maksa spojrzał na doktorka* Przetniesz mi jakieś nerwy, a nogi z du*y ci powyrywam *Syknął przez zaciśnięte zęby* Nie ręczę za siebie kiedy mnie wypuscisz.

 

#3 23-02-14 19:13:58

Logan Ashford

Gość

Re: Laboratorium

Jakich halucynacji? Co ty pieprzysz człowieku * Uniósł głowę i obserwował uważnie doktorka* To ty masz halucynacje w dodatku czegoś się naćpałeś. * Znowu zaczął się szarpać z węzłami*  Spróbuj mnie tylko tym dotknąć.

 

#4 23-02-14 19:31:54

Logan Ashford

Gość

Re: Laboratorium

Co?* Otworzył szeroko oczy słuchając lekarza i zerkając na zdjęcie* Nazywam się Logan mam 26 lat i jakbyś dobrał lepsze okulary zauważyłbyś, ze wyglądam inaczej niż koleś na zdjęciu. Jestem od niego o wiele przystojniejszy * Mruknął* Powątpiewałbym z pewnością żadna laska cię nie chciała i dlatego tu wylądowałeś. * Zacisnął dłonie w pięści* Odstaw te grzybki halucynki doktorku bo ci nie służą. * Czuł jak krew zaczyna w nim wrzeć od złości* Wbiję ci ten szpikulec to twoich 4 liter.

Ostatnio edytowany przez Logan Ashford (23-02-14 19:39:47)

 

#5 23-02-14 19:47:19

Logan Ashford

Gość

Re: Laboratorium

*Znieruchomiał słysząc jego słowa obijały mu się w głowie Nie mogąc już wytrzymać zaczął się szarpać starając uwolnić się z tych mocnych lin* Wylądujesz w jednej z tych trumien które widziałeś  * Syknął z bólu czując wbijająca mu się w oko igłę* Zabierz to ode mnie * Kręcił się niespokojnie* Nie pozwolę zrobić sobie koktajlu z mózgu to chore. * Zacisnął mocno zęby czując nieznośny ból*

 

#6 23-02-14 20:21:53

Logan Ashford

Gość

Re: Laboratorium

*czując ból zacisnął usta w cienką linie* To jakaś cholerna pomyłka, nie jestem żadnym Sam'em *wrzasnął próbując pohamować narastającą w nim irytację* I zabieraj to coś z moich oczu świrze, bo jak tylko stąd wyjdę to będziesz sie modlił o szybką śmierć *warknął próbując oswobodzić dłonie niestety bez skutku* Szczerze to jak  na Ciebie patrzę to sądzę, że aborcja powinna być legalna i wręcz wskazana w takich przypadkach *powiedział z kpiną w stronę lekarza*

Ostatnio edytowany przez Logan Ashford (23-02-14 20:23:36)

 

#7 24-02-14 19:16:50

Logan Ashford

Gość

Re: Laboratorium

Przekaż doktorkowi Sama, ze obiję mu twarzyczkę * Warknął do doktorka, stał nieruchomo przednim* Niech zgadnę ty za to kopałeś rowy w Afryce? Po godzinach za to zakopywałeś zwłoki?

 

#8 24-02-14 19:36:27

Logan Ashford

Gość

Re: Laboratorium

Ja pierdolę czemu się tak na mnie uwzięliście * Wziął głęboki oddech, zamknął oczy i starał się leżeć spokojnie* Co zamierzasz mi zrobić? Znowu Lobotomia czy zaczniesz bawić się ginekologa. * Uchylił powieki i spojrzał na sufit*

 

#9 24-02-14 19:55:13

Logan Ashford

Gość

Re: Laboratorium

*Jego wargi się rozchyliły kiedy usłyszał słowa mężczyzny* Bredzisz, nie dam sobie zgolić włosów. Może i ty jesteś łysy ale ja nie życzę sobie też być. * Przekręcił głowę tak żeby lepiej widzieć Hansa* Ja natomiast zastanawiam się czy ty w ogóle go posiadasz. * Zmarszczył brwi, a na jego czole pojawiły się zmarszczki* Proszę możesz mnie nawet zabić już mam to wszystko gdzieś. *Wzruszył ramionami*

 

#10 24-02-14 20:18:12

Logan Ashford

Gość

Re: Laboratorium

*Zacisnął mocno dłonie na ramie łóżka, czuł okropny ból* Daruję sobie proszki przeciwbólowe, jeszcze mnie czymś naćpasz i stanę się taki jak wy. * Prychnął, ponownie zamknął oczy i leżał nieruchomo* Co dokładnie zamierzasz zrobić z moim mózgiem? Po co w ogóle nas tu więzicie jedynymi chorymi ludźmi jesteście wy.

 

#11 24-02-14 20:41:48

Logan Ashford

Gość

Re: Laboratorium

Red Coast? Czyżby gorsza szmata od tej Amy... *Jęknął czując jeszcze większy ból* Możesz się mnie nie bać i tak cię zabiję. * Powiedział cicho, jego oddech przyśpieszył, a serce waliło jak szalone* Koleś nie możemy pójść na ugodę chcę mieć czaszkę w całosci nie kawałkach.

 

#12 24-02-14 20:54:56

Logan Ashford

Gość

Re: Laboratorium

*Zdziwiony spojrzał na doktorka był przekonany, że nie uda mu się go zainteresować* Zależy czego chcesz... * Przełknął ślinę, przymknął powieki* Mogę zamienić Cię w wampira jeśli tego pragniesz lub dać dużo pieniędzy. * Wziął głęboki oddech* Powiedz co cię interesuje.

 

#13 24-02-14 21:23:31

Logan Ashford

Gość

Re: Laboratorium

*Zmarszczył brwi przez co przeszył go ból* Zabawne, okey wezmę ją na imprezę * Oblizał popękane usta* Ale mnie wypuść.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thelionkingforum.pun.pl www.metin2forumporadniki.pun.pl www.senninowie.pun.pl www.futuramu.pun.pl www.pokeworld.pun.pl