Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 16-02-14 20:19:27

Alexander Kahn

Gość

Private Island

Prywatna wyspa Alexandra & Mirandy

http://25.media.tumblr.com/ada5664056d4203666b2cc421295b6b7/tumblr_n114rnxqJZ1qif6h8o1_400.jpg

http://24.media.tumblr.com/111c0bf84282c5c8d0bca36d327147bc/tumblr_n0bcz0McIG1smznrdo1_500.png

http://25.media.tumblr.com/7b28e32c1ccd8ddba07f8bfdfab29f86/tumblr_n0y0nqkfGq1s6t1ubo1_500.jpg

http://25.media.tumblr.com/69ee45b8a9a4b409b2c74d83f3432108/tumblr_n0rs431zTl1qb0bzxo1_500.jpg

 

#2 16-02-14 20:24:21

Alexander Kahn

Gość

Re: Private Island

*W końcu dolatują nad wyspę. Samolot ląduje na otwartej przestrzeni okrążonej jedynie szeroką ścieżką i zielonymi lasami. Wysiadają, samolot odlatuje, a Alexander chwyta Mirandę za dłoń i kieruje się w jakimś kierunku.* Rozejrzyj się. Dokładnie się rozejrzyj. *wspina się na jakiś szczyt, z którego widać mniej więcej to co w pierwszym poście* Widzisz? *staje za nią i układa dłonie na jej biodrach* To wszystko jest twoje. Jest nasze.

 

#3 16-02-14 20:33:15

Miranda McGuinness

Gość

Re: Private Island

< Miranda oczom nie była w stanie uwierzyć. Bez przerwy mrugała, aby się upewnić że to nie sen > Kiedy... ty... co... < oczywiście mowę jej odjęło. Poczuła jak ze wzruszenia łzy zbierają jej się w kącikach oczu > Tu jest niesamowicie. Nie zmajdę słów aby móc to opisać. To lepsze niż magia < wyszeptała, kładąc dłonie na jego biodrach >

 

#4 16-02-14 20:40:47

Alexander Kahn

Gość

Re: Private Island

To mój prezent dla ciebie. Podoba ci się? *uśmiecha się delikatnie błądząc wzrokiem po niebie i po chwili powraca nim do jej oczu. Unosi dłoń i delikatnie gładzi jej policzek, po czym całuje ją w czubek nosa* Wszystko jest nasze. Możesz.. zrobić tu co tylko będziesz chciała. Przyjeżdżać kiedy będziesz chciała. Tylko ty i ja, nikt więcej.

 

#5 16-02-14 20:44:49

Miranda McGuinness

Gość

Re: Private Island

Nawet nie wiem jak ci dziękować. Ten świat jest wspaniały. Czuję się jak w bajce < Przymknęła oczy. Głowa opadła jej delitatnie na pierś Alexa. Zniżyła głos do szeptu > Ty i ja... Nasza bezpieczna przystań gdzie wszystko będzie mogło iść po naszej myśli... Zaczarujmy jeszcze czas, aby tutaj stanął na zawsze

 

#6 16-02-14 21:15:56

Alexander Kahn

Gość

Re: Private Island

*kiedy kładzie głowę na jego piersi, przytula ją do siebie i całuje delikatnie we włosy* Jest tylko jeden sposób, żebyś mogła mi podziękować. Tylko jeden. *zniża głos do szeptu i bierze nerwowy oddech. Chwyta jej dłoń, schodzą ze wzgórza i kierują się na plażę. Kiedy na nią wchodzą, przed nimi rozciąga się gwieździste niebo i przenosi wzrok na przygotowany stolik. Wplątuje palce między jej, wygładza garnitur, który ma na sobie i po chwili odwraca się w jej kierunku patrząc w jej oczy* Kiedy po raz pierwszy Cię ujrzałem.. Byłaś.. whoa. *uśmiecha się trochę niepewnie* Najpiękniejszą z najpiękniejszych. I pewnie nigdy byś nie pomyślała, że poruszysz moje serce w sposób w jaki to zrobiłaś. *kręci głową z niedowierzaniem, wpatrując się w jej tęczówki* Od kiedy mam cię w swoim życiu, wszystkie smutki odeszły. Sprawiłaś, że poczułem, że mam już to za sobą i.. to najlepsze co mogłaś dla mnie zrobić. *unosi kąciki ust i spogląda na ich dłonie* Sprawię żebyś nie chciała mnie opuścić, bo jesteś wszystkim co mam. Ponieważ cały ja kocham całą ciebie. Kocham twoje krzywizny i krawędzie, wszystkie twoje idealne niedoskonałości. *przygląda się jej twarzy czując, jak braknie mu tchu* Daj mi całą siebie, a ja dam Ci całego siebie. *powoli klęka na jedno kolano i unosi głowę, żeby móc spojrzeć w jej oczy* Jesteś moim końcem i początkiem, Mirando. *milknie na chwilę i otwiera prawą dłoń, w której kryje się czerwone pudełeczko. Otwiera je i spogląda na pierścionek, a potem patrzy jej w oczy z uczuciem* Wyjdziesz za mnie?

 

#7 16-02-14 21:53:24

Miranda McGuinness

Gość

Re: Private Island

< Miranda nie chciała psuć tej całej chwili. Już od czasu kiedy zaczął ją prowadzić w stronę plaży, Miranda miała przeczucie, że zaraz jej życie stanie na głowie. Widząc przepięknie nakryty stół, serce jej zamarło. Myślała, że to z emocji ale na prawdę, coś ją ukuło. Zignorowałą to uczucie, pomimo narastającego bólu. Skupiła się jedynie na Alexandrze. Obserwowała z uwagą każdy jego ruch > Alexandrze... Ja... mój boże, co ja mam powiedzieć... chyba nie jest mi dane aby opisać to, jak wspaniały jesteś < wyszeptała w odpowiedzi na każdy jego komplement. Aż nagle poczuła niemiłosierne pulsowanie w lewym płacie czoła. Przeklinała los, za to że zesłał na nią te bóle w tym momęcie. Po raz kolejny skupiła wolę na przyjemnosci > Alex co ty.... < powiedziała podniesionym głosem kiedy zauwarzyła jak przed ną klęczy. Przyłożyła dłonie do ust, nie wierząc własnym oczom. Po policzkach polały się jej łzy wzruszenia > Ja... < chciała już dokończyć, kiedy nagle ból stał się nie do zniesienia. Zamiast odpowiedzieć, Miranda krzyknęła i opadła na kolana. Przez sekundy oddychała głośno, aż straciła przytomność>

 

#8 16-02-14 21:57:06

Alexander Kahn

Gość

Re: Private Island

C.. o boże *szepcze, szybko chowa pierścionek i bierze nieprzytomną Mirandę na ręce. W mgnieniu oka znajdują się przy śmigłowcu, układa ją w środku i zapina pasami. Sprawdza jej oddech i kiedy go wyczuwa, siada za sterami, zakłada słuchawki, twardym tonem narzuca jakąś komendę i odlatują* (możesz dac posta w szpitalu w MF)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bwc.pun.pl www.s7350.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl www.42gdh.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl