Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 23-05-13 16:07:14

Jessica

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

U mnie mozna powiedziec ze tez *patrzy w glab kawiarenki, nastepnie na talerz*

 

#27 23-05-13 16:22:40

Nathaniel Goop

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Jessica napisał:

U mnie mozna powiedziec ze tez *patrzy w glab kawiarenki, nastepnie na talerz*

Spoko*Drapie się po szyi* Czemu akurat przyjechałaś do tego miasteczka? Jesteś wampirem, wilkołakiem lub czarownicą ?

 

#28 23-05-13 16:26:55

Jessica

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

*rozesmiala sie* czemu tak sadzisz ? *patrzy sie na niego*

 

#29 23-05-13 16:29:25

Nathaniel Goop

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Jessica napisał:

*rozesmiala sie* czemu tak sadzisz ? *patrzy sie na niego*

A nie wiem . To jak ? *Je ciastko* Czym jesteś ?

Ostatnio edytowany przez Nathaniel Goop (23-05-13 16:29:48)

 

#30 23-05-13 16:39:31

Jessica

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

*patrzy sie na niego* Wampirem *mowi cicho, usmiecha sie*

Ostatnio edytowany przez Jessica (23-05-13 16:42:30)

 

#31 23-05-13 16:44:40

Nathaniel Goop

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Jessica napisał:

*patrzy sie na niego* Wampirem *mowi cicho, usmiecha sie*

Spoko*Wzrusza ramionami*

 

#32 23-05-13 16:47:05

Jessica

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Nie jestes tym zbyt zdziwiony

 

#33 23-05-13 16:50:26

Nathaniel Goop

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Jessica napisał:

Nie jestes tym zbyt zdziwiony

Mieszkam tu od urodzenia więc czym mam być zdziwiony. Miałem dziewczynę która była wampirem chociaż tego nie pamiętam. *Wzdycha* Bo straciłem pamięć tydzień temu.

 

#34 23-05-13 16:57:31

Jessica

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Dlaczego tego nie pamietasz ?*pyta zdzwiona i w miedzy czasie je szarlotke* zahipnotyzowala cie ?

 

#35 23-05-13 17:03:00

Nathaniel Goop

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Jessica napisał:

Dlaczego tego nie pamietasz ?*pyta zdzwiona i w miedzy czasie je szarlotke* zahipnotyzowala cie ?

Podobno zostałem pobity przez wilkołaka bo chciałem go zabić tojadem.*Wzrusza ramionami* Następnego dnia obudziłem się w szpitalu z dziurą w pamięci.

 

#36 23-05-13 17:10:41

Jessica

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Przykro mi *wzdycha* pewnie strasznie jest tak nie pamietac kogos kogo sie kochalo

 

#37 23-05-13 17:12:50

Nathaniel Goop

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Jessica napisał:

Przykro mi *wzdycha* pewnie strasznie jest tak nie pamietac kogos kogo sie kochalo

Może i tak jestem podrywaczem więc... Uważaj bo i w tobie się zakocham.*Uśmiecha się arogancko*

 

#38 23-05-13 17:25:16

Jessica

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Podrywaacz czy nie, ale calkiem fajny *smieje sie* w to watpie

Ostatnio edytowany przez Jessica (23-05-13 17:27:39)

 

#39 23-05-13 17:28:56

Nathaniel Goop

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Jessica napisał:

Podrywaacz czy nie, ale calkiem fajny *smieje sie* w to watpie

Zobaczymy za kilka dni.*Pokazuje jej język*

 

#40 23-05-13 17:29:50

Nathaniel Goop

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Ja już muszę iść *Wstaje* Do zobaczenia *Wychodzi*

 

#41 23-05-13 17:34:35

Jessica

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Nathaniel Goop napisał:

Ja już muszę iść *Wstaje* Do zobaczenia *Wychodzi*

Okey paa. Bede tesknic. *usmiecha sie, wstaje, idzie zaplacic, wychodzi*
C

 

#42 25-05-13 09:32:18

Alison Marcado

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

*weszła, zamówiła rogalika na śniadanie, wodę i kawę, musiała szybko wytrzeźwieć*

 

#43 25-05-13 09:34:14

Hilly :)

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Alison napisał:

*weszła, zamówiła rogalika na śniadanie, wodę i kawę, musiała szybko wytrzeźwieć*

*Podchodzi do dziewczyny* Nick mnie tu przysłał co było bez sensu bo my się nie znosimy, ale..... Przypominam mu Ellie więc nie mogłam odmówić.*Wyjaśniła siadają obok

 

#44 25-05-13 09:37:12

Alison Marcado

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

*zaśmiała się gorzko* tyle ludzi na tym świecie i wszyscy kogoś mu przypominają *wypiła całą kawę bardzo szybko, napiła się kilka łyków wody, zostawiła pieniądze na stole i wyszła z rogalikiem w ręce nie zwracając uwagi na dziewczynę*

 

#45 25-05-13 09:42:00

Hilly :)

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Alison napisał:

*zaśmiała się gorzko* tyle ludzi na tym świecie i wszyscy kogoś mu przypominają *wypiła całą kawę bardzo szybko, napiła się kilka łyków wody, zostawiła pieniądze na stole i wyszła z rogalikiem w ręce nie zwracając uwagi na dziewczynę*

*Poszła za nią zirytowana. Miała lepsze rzeczy do roboty niż łażenie za rozbestwioną lalunią, a zwłaszcza lepsze rzeczy do roboty z Klausem.*Słuchaj. O co w ogóle ci  chodzi?! O to że próbuje znaeść swoją siostre? To chyba nie jest przestępstwo* powiedziała z irytacją

 

#46 25-05-13 09:45:55

Alison Marcado

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Hilly ]

Alison napisał:

*zaśmiała się gorzko* tyle ludzi na tym świecie i wszyscy kogoś mu przypominają *wypiła całą kawę bardzo szybko, napiła się kilka łyków wody, zostawiła pieniądze na stole i wyszła z rogalikiem w ręce nie zwracając uwagi na dziewczynę*

*Poszła za nią zirytowana. Miała lepsze rzeczy do roboty niż łażenie za rozbestwioną lalunią, a zwłaszcza lepsze rzeczy do roboty z Klausem.*Słuchaj. O co w ogóle ci  chodzi?! O to że próbuje znaeść swoją siostre? To chyba nie jest przestępstwo* powiedziała z irytacją

daj sobie spokój, ty mnie nie znasz i nic o mnie nie wiesz, a zachowujesz się jak jakaś terapeutka dla par, zostaw mnie i jak możesz to przekaż Klausowi, że wyjeżdżam i nie wiem kiedy wrócę... albo nie musisz mu nic mówić, jak znam życie to i tak nie zauważy, że mnie nie ma w domu *powiedziała z irytacją, szła w stronę lotniska*

 

#47 25-05-13 09:54:41

Alison Marcado

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Hilly ]

Alison napisał:

Hilly ]
*Poszła za nią zirytowana. Miała lepsze rzeczy do roboty niż łażenie za rozbestwioną lalunią, a zwłaszcza lepsze rzeczy do roboty z Klausem.*Słuchaj. O co w ogóle ci  chodzi?! O to że próbuje znaeść swoją siostre? To chyba nie jest przestępstwo* powiedziała z irytacją

daj sobie spokój, ty mnie nie znasz i nic o mnie nie wiesz, a zachowujesz się jak jakaś terapeutka dla par, zostaw mnie i jak możesz to przekaż Klausowi, że wyjeżdżam i nie wiem kiedy wrócę... albo nie musisz mu nic mówić, jak znam życie to i tak nie zauważy, że mnie nie ma w domu *powiedziała z irytacją, szła w stronę lotniska*

*Nagle z wielką szybkością znalazł się przy niej.* Nie rób tego* Powiedziała spokojnie.* To prawda nie znam cię ale to że wyjedziesz będzie największym błędem w twoim życiu. On do ciebie nie wróci.* poczuła miękką kluchę w gardle. Głos zaczą jej się łamać.* Nie lubię cię ,ale radzę. Nie wyjeżdżaj potem zostaniesz sama. Bo po nim nigdy nikogo nie będzie. A nawet jeśli będzie ty go nie dostrzeżesz.* Mówiła szczerze. Zamrugała i klucha ustąpiła. Już głos się jej nie łamał

Skoro ma mnie zostawić, ponieważ chcę odwiedzić mojego brata póki jeszcze jestem człowiekiem, to niech to robi, to oznaczałoby, że nie jest nic wart... i że jego miłość do mnie była fałszywa

 

#48 25-05-13 10:01:02

Alison Marcado

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Hilly ]

Alison napisał:

Hilly ]
*Nagle z wielką szybkością znalazł się przy niej.* Nie rób tego* Powiedziała spokojnie.* To prawda nie znam cię ale to że wyjedziesz będzie największym błędem w twoim życiu. On do ciebie nie wróci.* poczuła miękką kluchę w gardle. Głos zaczą jej się łamać.* Nie lubię cię ,ale radzę. Nie wyjeżdżaj potem zostaniesz sama. Bo po nim nigdy nikogo nie będzie. A nawet jeśli będzie ty go nie dostrzeżesz.* Mówiła szczerze. Zamrugała i klucha ustąpiła. Już głos się jej nie łamał

Skoro ma mnie zostawić, ponieważ chcę odwiedzić mojego brata póki jeszcze jestem człowiekiem, to niech to robi, to oznaczałoby, że nie jest nic wart... i że jego miłość do mnie była fałszywa

Ja myślę za  to że twoja ,,miłość,, była głupia.* Powiedziała z typowym dla siebie tonem* Na prawdę myślałaś że będziecie żyć ,,długo i szczęśliwie,,?* zaśmiała się

A co miałam myśleć? Że będziemy życ krótko i nieszczęśliwie? * prychnęła* chociaż masz racje.... za tydzień lub 2 mam umrzeć, i ostatnie chwile mojego życia spędzamy kłócąc się... faktycznie *powiedziała, czując jak łzy ciekną jej po policzkach, Klaus jeszcze nie znał jej decyzji, bała się, że Hilly zorientowała się o czym mówi Ali*

 

#49 25-05-13 10:09:21

Hilly :)

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Alison napisał:

Hilly ]

Alison napisał:


Skoro ma mnie zostawić, ponieważ chcę odwiedzić mojego brata póki jeszcze jestem człowiekiem, to niech to robi, to oznaczałoby, że nie jest nic wart... i że jego miłość do mnie była fałszywa

Ja myślę za  to że twoja ,,miłość,, była głupia.* Powiedziała z typowym dla siebie tonem* Na prawdę myślałaś że będziecie żyć ,,długo i szczęśliwie,,?* zaśmiała się

A co miałam myśleć? Że będziemy życ krótko i nieszczęśliwie? * prychnęła* chociaż masz racje.... za tydzień lub 2 mam umrzeć, i ostatnie chwile mojego życia spędzamy kłócąc się... faktycznie *powiedziała, czując jak łzy ciekną jej po policzkach, Klaus jeszcze nie znał jej decyzji, bała się, że Hilly zorientowała się o czym mówi Ali*

O mój borze! Nie sądziłam że jesteś tak głupia! Chcesz umrzeć tylko przez jedną małą kłótnie?!

 

#50 25-05-13 10:16:41

Alison Marcado

Gość

Re: Kawiarenka za rogiem

Hilly ]

Alison napisał:

Hilly ]
Ja myślę za  to że twoja ,,miłość,, była głupia.* Powiedziała z typowym dla siebie tonem* Na prawdę myślałaś że będziecie żyć ,,długo i szczęśliwie,,?* zaśmiała się

A co miałam myśleć? Że będziemy życ krótko i nieszczęśliwie? * prychnęła* chociaż masz racje.... za tydzień lub 2 mam umrzeć, i ostatnie chwile mojego życia spędzamy kłócąc się... faktycznie *powiedziała, czując jak łzy ciekną jej po policzkach, Klaus jeszcze nie znał jej decyzji, bała się, że Hilly zorientowała się o czym mówi Ali*

O mój borze! Nie sądziłam że jesteś tak głupia! Chcesz umrzeć tylko przez jedną małą kłótnie?!

Nie umieram prze kłótnie, jestem chora *krzyknęła*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.koszalinhh.pun.pl www.ktnewsfansubs.pun.pl www.zzn.pun.pl www.gossip-girl.pun.pl www.darkots.pun.pl