Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 11-01-14 00:22:28

Alexander Kahn

Gość

Re: Florencja

Nie musisz. Masz rację.. Jutro dzień pełen wrażeń. *uśmiecha się powoli, bierze ją na ręce i idą do hotelu. Wchodzą do apartamentu, układa ją na łóżku i zsuwa jej buty ze stóp* Przynieść ci coś?

 

#27 11-01-14 00:36:29

Miranda McGuinness

Gość

Re: Florencja

< pokręciła przecząco głową > Nie trzeba, wszystko jest okej. < przeciągnęła się w łóżku i przytuliła głowę do poduszki > Myślę, że przyszedł czas na mój sen, a na twój posiłek < pokazała mu ręce i przymknęła powieki > tylko wróć do mnie...

 

#28 11-01-14 00:39:03

Alexander Kahn

Gość

Re: Florencja

Wrócę kochanie, niedługo. *uśmiecha się lekko, odgarnia jej włosy z policzka i nachyla się, aby złożyć na nim pocałunek. Wstaje, okrywa ją kołdrą i unosi kącik ust.* Dobranoc. *przygląda jej się chwilę, aż rozbiera się, idzie do łazienki i bierze prysznic.*

 

#29 11-01-14 01:14:08

Alexander Kahn

Gość

Re: Florencja

*kończy, osusza się i ubiera. Znika i żywi się na jakimś gościu hotelowym. Wymazuje mu pamięć, wraca do pokoju, zgasza światła i kładzie się do łóżka. Otula Mirandę ramieniem i chwilę wdycha jej zapach, aż zasypia*

 

#30 11-01-14 09:02:27

Miranda McGuinness

Gość

Re: Florencja

< Miranda nie umie długo spać. Przebudziła się powoli i sturlała się z łóżka. Aby nie obudzić Alexandra cicho poszła do salonu gdzie zamówiła sobie śniadanie w stylu włoskim. Podeszła do okna i delektowała się panoramą Florencji https://24.media.tumblr.com/091661eb9f0a562b84ccc24a1dd1f191/tumblr_mykahamOOD1sbwuzno1_500.jpg

 

#31 12-01-14 12:27:17

Miranda McGuinness

Gość

Re: Florencja

< Miranda dostała sms od... matki. Okazało się, że chce ją odwiedzić. Odwiedzić w Mystic Falls. Dziewczyna opadła z wrażenia na kanapę. Chce się widzieć dzisiaj bądź jutro... > Cholera jasna, akurat jak mnie nie ma, tak ?! < warknęła zdenerwowana i podeszła do sypialnie gdzie Alexander nadal spał. Przygryzła wargi. Przecież nie może go zostawić w obcym kraju > Alex... Alex, obudź się... < potrząsnęła chłopakiem i nachylila nad nim twarz >

 

#32 12-01-14 13:20:00

Alexander Kahn

Gość

Re: Florencja

*otwiera powoli oczy, mruga kilka razy i marszczy brwi* Co się stało? *podnosi się na łokciach jeszcze zaspany*

 

#33 12-01-14 13:30:19

Miranda McGuinness

Gość

Re: Florencja

< Spojrzała na niego i usiadła na skraju łóżka > Przepraszam, nie chciałam cię budzić ale... < przygryzła wargę i pokazała Alexandrowi wiadomość SMS od matki > Jak sam widzisz, napisała mi że chce się ze mną spotkać. Dzisiaj bądź jutro. Nic więcej. < westchnęła i opuściła głowę > nie mam pojęcia o co może chodzić.

 

#34 12-01-14 13:39:28

Alexander Kahn

Gość

Re: Florencja

*spogląda na smsa i unosi brwi* Zaraz załatwię lot. *sięga po swój telefon, mruga kilka razy, żeby wyostrzyć wzrok i dzwoni do Andrei. Kiedy kończy, odkłada telefon i opada na poduszki* Za godzinę. *mruczy przymykając powieki*

 

#35 12-01-14 13:43:57

Miranda McGuinness

Gość

Re: Florencja

< spojrzała na niego zmartwionym wzrokiem i położyła głowę na piersi chłopaka > Przepraszam, że to tak się musi skończyć... < przygryzła wargę i przymknęła oczy błądząc palcem po jego torsie > nie bądź na mnie zły...

 

#36 12-01-14 13:49:46

Alexander Kahn

Gość

Re: Florencja

Nie jestem. Jestem zaspany, to wszystko. *obejmuje ją ramieniem i powoli uchyla powieki* Myślisz, że zostanie u ciebie na kilka dni? *ściąga lekko brwi w zamyśleniu*

 

#37 12-01-14 13:54:02

Miranda McGuinness

Gość

Re: Florencja

< pokręciła przecząco głową > Nie wiem. Myślę, że nie. Za bardzo przypominam jej tatę, aby ze mna pomieszkała. < westchnęła i utkwiła wzrok w jakimś punkcie > dziwny ten sms... trochę się martwię.

 

#38 12-01-14 13:58:44

Alexander Kahn

Gość

Re: Florencja

Nie martw się. Wszystko się rozwiąże.. już niedługo. *masuje jej ramię opiekuńczo* Może po prostu chce zobaczyć jak żyjesz.

 

#39 12-01-14 14:25:25

Miranda McGuinness

Gość

Re: Florencja

< wzruszyła ramionami > Mam taką nadzieję < pocałowała go w policzek i zeskoczyła z łóżka > pójdę się przebrać w coś ładnego < uśmiechnęła się subtelnie i znikła za ścianą. Założyła klasyczną sukienkę https://24.media.tumblr.com/c7c52da8c2e50d050f14ea1f95640c08/tumblr_mza8ubEujY1tog2s5o1_500.jpg i wróciła czym predzej do Alexandra > Wyglądam jak grzeczna córeczka ?

 

#40 12-01-14 14:30:04

Alexander Kahn

Gość

Re: Florencja

*podnosi głowę i uśmiecha się szeroko* Jak seks bomba. To się chyba kupy nie trzyma. *zaciska wargi, żeby się nie roześmiać*

 

#41 12-01-14 14:48:56

Miranda McGuinness

Gość

Re: Florencja

< założyła ręce na piersi i nadymała policzki > Przy tobie to ja nigdy grzeczna nie bedę < zaśmiała się cicho i podeszła do okna > Szkoda , że bajki nie mogą trwać wiecznie.

 

#42 12-01-14 14:59:55

Alexander Kahn

Gość

Re: Florencja

Możemy tu przyjeżdżać kiedy tylko będziesz chciała. *wstaje, podchodzi, staje za nią i układa dłonie na jej biodrach; całuje ją w kark* Obiecuję.

 

#43 12-01-14 15:03:24

Miranda McGuinness

Gość

Re: Florencja

< odwróciła się do niego i zarzucając mu ręce na kark pocałowała prosto w usta. > Dziękuję ci Alexandrze, za wszystko ... < przytuliła się do niego i spojrzała na zegarek > chyba będziemy musieli się zbierać, prawda... ?

 

#44 12-01-14 15:08:38

Alexander Kahn

Gość

Re: Florencja

*odwzajemnia krótki pocałunek i uśmiecha się* Okay. Pewnie, zbierajmy się. Pochowaj ciuchy, a ja skoczę pod szybki prysznic. *całuje ją czule i przeciągle w usta, po czym odrywa się niechętnie i w hybrydzim tempie znajduje się w łazience, rozbiera się i bierze prysznic*

 

#45 12-01-14 15:15:38

Miranda McGuinness

Gość

Re: Florencja

< Miranda rozglądnęła się po apartamencie i przy użyciu telekinezy zrobiła porządek oraz spakowała wszystko co należało do nich. Stanęła przy drzwiach i obcasem wystukiwała jakiś rytm >

 

#46 12-01-14 15:23:49

Alexander Kahn

Gość

Re: Florencja

*osusza się, ubiera i przeczesuje palcami wilgotne włosy, pozostawiając je w nieładzie. Idzie do salonu, chwyta wszystkie walizki* Możemy iść. *otwiera drzwi łokciem, wychodzą, pakują wszystko do limuzyny, odjeżdżają i kiedy dojeżdżają na lotnisko, wsiadają do samolotu razem z bagażami i odlatują*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.awayfromlive.pun.pl www.mastersofpokemon.pun.pl www.wayofshinobi.pun.pl www.pentagonuni4.pun.pl www.2lo.pun.pl