Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 20-10-13 11:28:57

Rebekah Mikaelson

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

*budzi się i przeciąga. Rozgląda się, wstaje i idzie pod prysznic. Schodzi na dół w samej bieliźnie* Noah? *nachyla się po swoją sukienkę, ubiera ją i poprawia włosy. Idzie do kuchni, podnosi swoje buty, ubiera je i znika w wampirzym tempie*

 

#52 20-10-13 22:26:31

Noah Puckerman

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

< Przyszedł, wziął prysznic, zjadł kolację po czym położył się spać.>

 

#53 21-10-13 19:46:07

Noah Puckerman

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

< Obudził się, załozył czyste ciuchy, pooglądał TV i po jakimś czasie wyszedł.>

 

#54 22-10-13 21:06:41

Noah Puckerman

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

< Przyszedł z Mini, weszli do środka.>

 

#55 22-10-13 21:08:08

Mini McGuinness

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

*weszła do środka domu i zaczęła się po nim rozglądać* Więc gdzie jest moja koszulka? *zapytała i poruszyła zabawnie brwiami*

 

#56 22-10-13 21:18:42

Noah Puckerman

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

Hmmmm.... nie wiem < Wzruszył ramionami.> Gdzieś ją tu rzuciłem w salonie < Uśmiechnął się łobuzersko.>

 

#57 22-10-13 21:20:52

Mini McGuinness

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

*wywróciła teatralnie oczami i zaczęła rozglądać się w poszukiwaniu salonu* Więc może będziesz tak miły i powiesz mi gdzie jest salon *uśmiechnęła się zachęcająco i przejechała delikatnie dłonią po jego torsie*

 

#58 22-10-13 21:23:06

Noah Puckerman

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

< Westchnął, poszedł do salonu.> Tu masz salon. < Usiadł na kanapie, możesz zacząć szukać a ja sobie posiedzę.> Pokazał jej język.

 

#59 22-10-13 21:26:22

Mini McGuinness

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

Tak, zdecydowanie pozwolenie było mi do tego cholernie potrzebne *mruknęła pod nosem wyraźnie zła i zaczęła powoli przeczesywać salon w poszukiwaniu swojej bluzki* Mam takie pytanie, czy ona na pewno tu jest? *uniosła brwi i uparła się o oparcie kanapy*

 

#60 22-10-13 21:27:44

Noah Puckerman

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

< Pokręcił głową.> Niestety nie < Wzruszył ramionami.> Pozbyłem się jej.

 

#61 22-10-13 21:29:14

Mini McGuinness

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

*spojrzała na niego wyraźnie podirytowana* Nie prowokuj *uśmiechnęła się słodko i przejechała dłonią po jego ramieniu* Więc gdzie ona jest?

 

#62 22-10-13 21:31:46

Noah Puckerman

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

Dowiesz się jak skończymy to co zaczęliśmy wczoraj < Złapał dziewczynę w pasie i położył na kanapie.>

 

#63 22-10-13 21:35:18

Mini McGuinness

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

*uśmiechnęła się delikatnie* Jaką mam pewność, że i tym razem nie zostawisz mnie bez jakiejś części mojej garderoby *wyszeptała gdy chłopak się nad nią nachylił i przegryzła delikatnie płatek jego ucha*

 

#64 22-10-13 21:39:59

Noah Puckerman

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

W razie czego to ty teraz zabierzesz mi koszulkę < Ściągnął koszulkę i zaczął całować namiętnie dziewczynę.>

 

#65 22-10-13 21:44:02

Mini McGuinness

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

*odwzajemniła jego pocałunki* Faktycznie to będzie dla ciebie sporym problemem, skoro jesteś u siebie w domu *wymamrotała nie przerywając pocałunków*

 

#66 22-10-13 21:46:38

Noah Puckerman

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

< Pokręcił oczami, wsunął dłonie pod bluzkę dziewczyny. Nie czekając na pozwolenie zdjął ją. Zszedł z pocałunkami na jej szyję a dłońmi rozpinał jej stanik.>

 

#67 22-10-13 21:49:20

Mini McGuinness

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

*zaczęła majstrować przy jego rozporku i po chwili pozbyła się jego spodni, uśmiechając się przy tym niewinnie; dłonią zaczęła wodzić po jego torsie robiąc przy tym od czasu do czasu okrężne ruchu*

 

#68 22-10-13 21:53:00

Quinn Muller

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

<podchodzi pod drzwi i unosi rękę, by zapukać. Jednak, gdy tylko przykłada dłoń do drewna okazuje się, że drzwi są otwarte, więc niepewnie przekracza próg.>
Puck? <krzyczy, chcąc upewnić się, że wszystko w porządku. Wchodzi w głąb domu, a gdy zauważa jednoznaczną scenę miedzy chłopakiem a nieznajomą, zamiera w bezruchu i zakrywa oczy dłonią>
Ja.. <zaczyna się jąkać, nie mogąc zrobić ani jednego kroku, w końcu jednak wydaje z siebie pełen obrzydzenia odgłos>

 

#69 22-10-13 21:54:52

Noah Puckerman

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

< Pocałował czulę dziewczynę. Kiedy usłyszał głos Quinn oderwał się od Mini.> Ooo.... < Wstał z kanapy, podrapał się po głowie.>

 

#70 22-10-13 21:57:47

Mini McGuinness

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

*spojrzała w stronę blondynki i zacisnęła wargi w cienką linię* Chyba wpadłaś nie w porę blondie *uśmiechnęła się słodko i zaczęła się ubierać*

 

#71 22-10-13 22:02:43

Quinn Muller

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

<Słysząc głos dziewczyny, zacisnęła dłonie w pięści i obrzuciła ją pogardliwym spojrzeniem.> o popatrz, co za ironia losu, ale być może właśnie uratowałam Cię od bycia jego kolejną ofiarą <wskazała palcem na Pucka, jednak nawet na niego nie spojrzała. Po chwili jednak wydała z siebie słodkie westchnięcie i zakryła usta dłonią>
Chociaż.. Podobno dziwkarstwo to styl bycia. Gratuluję, osiągnęłaś najwyższy poziom. <mrugnęła do niej i przygryzła dolną wargę> a następnym razem zamknijcie drzwi. <zrobiła krok w kierunku wyjścia, poczuła jak traci grunt pod nogami>

Ostatnio edytowany przez Quinn Muller (22-10-13 22:10:06)

 

#72 22-10-13 22:09:41

Noah Puckerman

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

< Stał nie ruchomo przyglądając się dziewczyną > Quinn... < Zaczął.> Tak czy siak mogłaś zapukać < Wzruszył ramionami.> Następnym razem obiecuję, że zamknę drzwi jak z kimś będę.

Ostatnio edytowany przez Noah Puckerman (22-10-13 22:11:13)

 

#73 22-10-13 22:15:16

Quinn Muller

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

<źrenice jej oczu gwałtownie się rozszerzyły, obróciłam głowę by na niego spojrzeć> przez ten czas kiedy ty.. umilałeś sobie dzień, ja przez ułamek sekundy umierałam ze strachu, że coś ci się stało <Warknęła, a wypowiadając ostatnie słowa jej głos się lekko załamał>
Jesteś męską dziwką, Noah i nie chcę mieć z tobą nic wspólnego <wybiegła w kierunku swojego domu, a do jej oczu napłynęły łzy>

 

#74 22-10-13 22:20:29

Noah Puckerman

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

< Zacisnął ręce w pięści. Kopnął nogą o kanapę po czym spojrzał się wkurzony na Mini.> Jak wrócę ma cie tu już nie być. < Pobiegł za Quinn.>

Ostatnio edytowany przez Noah Puckerman (22-10-13 22:21:01)

 

#75 22-10-13 22:25:48

Mini McGuinness

Gość

Re: Dom Noah'a Puckermana

A moja bluzka? *zawołała z pretensjami, gdy chłopak wybiegł za Quinn, po czym pokręciła z niedowierzaniem głową i wyszła*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ntns.pun.pl www.rusinow.pun.pl www.aktywnidziennikarze.pun.pl www.servers.pun.pl www.sailor-moon.pun.pl