Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 20-05-13 18:43:05

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Disneyland.

http://25.media.tumblr.com/7f470b9e382a14595409621e7a572fc9/tumblr_mn3q6dm2DX1rbxj9ro6_500.png

Offline

 

#2 25-08-13 19:45:53

Rosalie Delacure

Gość

Re: Disneyland.

<przychodzi z Isaaciem i od razu zaczęła się śmiać>

 

#3 25-08-13 22:08:19

Isaac Lahey

Gość

Re: Disneyland.

<słysząc jej śmiech rownież się zasmiał> Ah tak, teraz rozumiem, byłaś fanką Myszki Miki?

 

#4 25-08-13 22:14:03

Rosalie Delacure

Gość

Re: Disneyland.

A ty nigdy nie kochałeś Mikiego i spółki?
<zmrużyła oczy chichocząc i szturchnęła go lekko wystawiając język>
Kupisz mi koronę?
<uśmiechnęła się słodziutko wywracając oczami>

 

#5 25-08-13 22:20:34

Isaac Lahey

Gość

Re: Disneyland.

Koronę? <powtórzył i pokręcił głową> nie ma szans, jeszcze mi będziesz rozkazywać! <roześmiał się >
Wiesz... Zawsze wolałem kubusia Puchatka <mrugnął do niej >

 

#6 25-08-13 22:23:12

Rosalie Delacure

Gość

Re: Disneyland.

No błagam Cię!
<uśmiechnęła się do niego słodko i zrobiła maślane oczka>
Zawsze chciałam być księżniczką i poważnie? Przecież Kubuś miał wielgaśny brzuch
<zachichotała i rozejrzała się dookoła>
Ooo, wybierzemy się na przejażdżkę
<oznajmiła i pociągnęła go na kolejkę kosmiczną>

 

#7 25-08-13 22:25:46

Isaac Lahey

Gość

Re: Disneyland.

<roześmiał się i gdy podszedł do nich jakiś przebrany w myszkę Miki facet, kupił koronę i założył ją Rose na głowie> ja lubiłem Tygryska <uśmiechnął się dumnie i wywrócił oczami> poważnie, kolejka?

 

#8 25-08-13 22:27:36

Rosalie Delacure

Gość

Re: Disneyland.

<zachichotała i przytuliła go mocno kiedy kupił jej koronę>
Dziękuję
<wyszeptała mu do ucha i uśmiechnęła się szeroko słysząc jego słowa>
Okej, tygrysek był fajny, a teraz jako, że już jestem księżniczką to mianuję Cię na mojego księcia, a każdy księciu chodzi na kolejki, więc wiesz
<mrugnęła do niego i po chwili już siedzieli przypięci pasami>

 

#9 25-08-13 22:32:55

Isaac Lahey

Gość

Re: Disneyland.

<wzdycha ciężko> najlepiej od razu mnie zabij, nie chce być pantoflarzem <jęczy pod nosem, opierając się o siedzenie>

 

#10 25-08-13 22:35:53

Rosalie Delacure

Gość

Re: Disneyland.

Okej, ale zaoferuję Ci powolną i bolesną śmierć, więc przemyśl to
<mrugnęła do niego i po chwili kolejka ruszyła, pięć minut później zatrzymali się i wysiedli>
Podobało Ci się księciu?
<zachichotała>

 

#11 25-08-13 22:40:07

Isaac Lahey

Gość

Re: Disneyland.

To było tak niesamowite, że chyba nigdy tego nie zapomnę <powiedział z wyraźnym sarkazmem i się zaśmiał>
Gdzie teraz? <unosi brwi i całuje ją w czubek głowy>

 

#12 25-08-13 22:42:20

Rosalie Delacure

Gość

Re: Disneyland.

Teraz ty wybieraj
<wystawiła mu język i dźgnęła go palcem w brzuch>

 

#13 25-08-13 22:49:36

Isaac Lahey

Gość

Re: Disneyland.

Ja kompletnie nie znam tego miejsca! <powiedział bezradnie i ruszyli w kierunku jakiegoś zamku>
Kiedy chcesz wracać? <spytal po chwili>

 

#14 25-08-13 22:53:16

Rosalie Delacure

Gość

Re: Disneyland.

<słysząc jego pytanie momentalnie spoważniała>
Możemy wrócić nawet jutro... Myślę, że Jared powinien jak najszybciej się o tym dowiedzieć
<westchnęła i złapała go za rękę ciągnąc w przeciwnym kierunku niż on wskazał>
Idziemy na łódki, płyną w takim ciemnym budynku i przez cały rejs masz przedstawianą ciekawą historię
<uśmiechnęła się lekko>
Niestety mówią po francusku, ale kiedyś tato mi wszystko tłumaczył i jeszcze parę rzeczy pamiętam, poza tym największa zabawa jest wtedy kiedy przyśpieszają i spływają z małych wodospadów
<wywróciła oczami>

 

#15 25-08-13 22:59:20

Isaac Lahey

Gość

Re: Disneyland.

Więc wrócimy jutro, z samego rana <zmarszczył brwi i posłusznie wszedł do jednej łódki, po czym pomógł Rose, a gdy uprwnił się że jest bezpieczna uśmiechnął się>
Może uda nam się coś zrozumieć, mój brat dość dobrze sobie radził z francuskim.

 

#16 25-08-13 23:03:30

Rosalie Delacure

Gość

Re: Disneyland.

<uśmiechnęła się lekko i zmrużyła oczy>
Wiesz tam będzie ciemno zawsze możemy robić co innego
<mrugnęła do niego i szybko, ale słodko musnęła jego usta by potem zlustrować jego twarz wzrokiem>
Lubię kiedy opowiadasz mi o Twoim bracie, widzę wtedy jak ważny dla Ciebie był i ile Ci dał

 

#17 25-08-13 23:08:29

Isaac Lahey

Gość

Re: Disneyland.

A ja lubię o nim mówić <uśmiechnął się lekko i objął ją ramieniem>
Jak byłem mały naśladowałem go niemal we wszystkim, robiłem to co on a kiedy wstąpił do armii <pokręcił ze smutkiem głową> to był cios. Kazałem zmienić sobie drugie imię, chciałem mieć cząstke jego. I tak najlepsze słowa jakie mi było dane usłyszeć to moja mam, która nas pomyliła. Ojciec i lekarze mówili, że to przez chorobę, ale.. to dla mnie duż znaczyło. <usmiechnał się lekko i znowu ją pocałował>

 

#18 25-08-13 23:15:45

Rosalie Delacure

Gość

Re: Disneyland.

<uśmiechnęła się szeroko słuchając go i zmarszczyła nos>
Więc jak on się nazywał? Zawsze mówisz po prostu o nim brat, nie pozwoliłeś mi poznać jeszcze jego imienia i jestem pewna, że kochał Ciebie równie mocno co ty jego
<przytuliła się do niego i uśmiechnęła się słodko oblizując zabawnie usta kiedy ją pocałował>

 

#19 25-08-13 23:19:52

Isaac Lahey

Gość

Re: Disneyland.

Camden Junior <uśmiecha się lekko i głaszcze ją po głowie> to jego imię. Jared jest do niego bardzo podobny <Uśmiechnął się lekko> oczywiście Cam był dużo przystojniekszy <roześmiał się>

 

#20 25-08-13 23:26:23

Rosalie Delacure

Gość

Re: Disneyland.

Camdem
<powtórzyła pewnie po nim i uśmiechnęła się słodko>
Więc jesteś Isaac Camdem Lahey, bardzo mi się to podoba
<spojrzała w jego oczy i po chwili położyła głowę na jego ramieniu i obserwowała scenki, które mijali>
Wiesz nie będę oceniać urody mojego brata, mnie też chociaż to bardzo dziwne raz w życiu pomylono. Zabije mnie za to, że Ci powiedziałam, ale przez jakiś czas Jared miał długie włosy i jak byliśmy dziećmi mieliśmy opiekunkę, która miała mnie zabrać do przedszkola, ale zabrała Jareda, a ja zostałam w domu
<wywróciła oczami>

 

#21 25-08-13 23:28:53

Isaac Lahey

Gość

Re: Disneyland.

Wcześniej byłem po prostu Isaaciem <pokiwał głową, a słysząc jej słowa wybuchnął tak głośnym śmiechem, że ludzie się zaczęli obracać w ich stronę>
Błagam powiedz, że masz jakies zdjęcia

 

#22 25-08-13 23:32:43

Rosalie Delacure

Gość

Re: Disneyland.

Mam, mam tylko muszę poszukać, chociaż pokazując Ci je zaryzykuję własnym życiem
<zachichotała i uśmiechnęła się do niego słodko>
Isaacu Camdemie dziękuję Ci, dzięki Tobie się śmieje, chociaż myślałam, że to na chwilę obecną będzie niewykonalne
<powiedziała i spojrzała w jego oczy potem czule go całując>

 

#23 26-08-13 08:25:59

Isaac Lahey

Gość

Re: Disneyland.

<roześmiał się cicho i delikatnie odwzajemnił jej pocałunek, uśmiechnął się do niej i pogładził ją po ramieniu.>
To jak Rose <odezwał się dopiero, gdy wyszli z łódki>
Masz jeszcze jakies życzenia, czy chcesz już wracać?

 

#24 26-08-13 12:17:57

Rosalie Delacure

Gość

Re: Disneyland.

Musimy już wrócić do rzeczywistości... Muszę się z tym zmierzyć, ale wiem, że z Tobą dam radę
<uśmiechnęła się słodko>

 

#25 26-08-13 12:19:46

Isaac Lahey

Gość

Re: Disneyland.

<pokiwał głową i lekko ją przytulił, po czym wyszli kierując się na lotnisko, wcześniej poszli do hotelu by zabrać rzeczy>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.virusmt2.pun.pl www.zngw.pun.pl www.dglteam.pun.pl www.forumimperium.pun.pl www.agromex.pun.pl