Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 11-10-13 18:38:59

Jace Wayland

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Megan Archer napisał:

Jace Wayland napisał:

<Zmaterializował się obok Megan.>
Cześć, księżniczko.
<uśmiechnął się>
Tęskniłaś?

*Odstawiła kieliszek i popatrzyła na Jace'a. Kiwnęła lekko głową* Tęskniłam jak cholera. *popatrzyła na krzesło koło siebie* Może usiądziesz? *znów pochwyciła kieliszek i wypiła z niego*

<Przewrócił oczami>
Jak chcesz
<usiadł obok niej>

 

#27 11-10-13 18:40:33

Annabeth Blake

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Dexter Mayhew napisał:

Annabeth Blake napisał:

Dexter Mayhew napisał:

<przyszedł z Annabeth, gdy zobaczył Rose wzdrygnął się i zacisnął ręce w pięści, potem zaprowadził za rekę Ann do stoliku przy, którym usiedli> Obiecuję, będziesz się dobrze bawić! <zapewnił i puścił jej oczko>

<westchnęła> Wierzę ci na słowo <powiedziała, unosząc kąciki ust i rozglądając się po sali> To twoja pierwsza impreza w Falls tego typu, prawda?

<uśmiechnął się szeroko> Aż tak to widać? I tak, jestem beznadziejny w te klocki i za chwilę zaproponuje Ci taniec, co będzie ryzykowne zważając na to, że nie umiem tańczyć <roześmiał sie>

Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę <powiedziała i uśmiechnęła się szeroko> Poza tym... ryzyko jest w tym mieście na porządku dziennym.

 

#28 11-10-13 18:42:12

Dexter Mayhew

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Annabeth Blake napisał:

Dexter Mayhew napisał:

Annabeth Blake napisał:


<westchnęła> Wierzę ci na słowo <powiedziała, unosząc kąciki ust i rozglądając się po sali> To twoja pierwsza impreza w Falls tego typu, prawda?

<uśmiechnął się szeroko> Aż tak to widać? I tak, jestem beznadziejny w te klocki i za chwilę zaproponuje Ci taniec, co będzie ryzykowne zważając na to, że nie umiem tańczyć <roześmiał sie>

Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę <powiedziała i uśmiechnęła się szeroko> Poza tym... ryzyko jest w tym mieście na porządku dziennym.

<zaśmiał się> Więc... Zatańczysz? <podrapał się po głowie i wstał wyciągając rękę w jej kierunku>

 

#29 11-10-13 18:43:01

Magnus Bane

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

<Wchodzi, podchodzi do barku. Zamawia whisky>

 

#30 11-10-13 18:43:16

Camille Belcourt

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Red Coat napisał:

<wzdycha> Poczekaj jeszcze jakieś 30 minut i wszyscy zaczną padać jak trupy. Każde jedzenie i picie jest zatrute, więc.. <oblizuje wargi> Już niedługo.

werbena, środki nasenne.. te sprawy? Bo chyba nie chcemy, żeby umarli. Tak od razu <uniosła kąciki ust i przygryzła wargę, obserwując ludzi>

 

#31 11-10-13 18:43:50

Cassandra Harris

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

< Wchodzi i rozgląda się po pomieszczeniu.W końcu siada przy stoliku, po chwili chwyta kieliszek z szampanem. >

 

#32 11-10-13 18:44:16

Megan Archer

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Jace Wayland napisał:

Megan Archer napisał:

Jace Wayland napisał:

<Zmaterializował się obok Megan.>
Cześć, księżniczko.
<uśmiechnął się>
Tęskniłaś?

*Odstawiła kieliszek i popatrzyła na Jace'a. Kiwnęła lekko głową* Tęskniłam jak cholera. *popatrzyła na krzesło koło siebie* Może usiądziesz? *znów pochwyciła kieliszek i wypiła z niego*

<Przewrócił oczami>
Jak chcesz
<usiadł obok niej>

Nie nudzi ci się bezcielesna egzystencja? *uniosła prawą brew* Moja propozycja jest wciąż aktualna... *uśmiechnela sie zachęcająco*

(o co chodzi z planami RC i Camille? boje się.. o.O )

 

#33 11-10-13 18:46:23

Annabeth Blake

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Dexter Mayhew napisał:

Annabeth Blake napisał:

Dexter Mayhew napisał:

<uśmiechnął się szeroko> Aż tak to widać? I tak, jestem beznadziejny w te klocki i za chwilę zaproponuje Ci taniec, co będzie ryzykowne zważając na to, że nie umiem tańczyć <roześmiał sie>

Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę <powiedziała i uśmiechnęła się szeroko> Poza tym... ryzyko jest w tym mieście na porządku dziennym.

<zaśmiał się> Więc... Zatańczysz? <podrapał się po głowie i wstał wyciągając rękę w jej kierunku>

Tak <uśmiechnęła się lekko, złapała go za rękę i poszli na parkiet>

Ostatnio edytowany przez Annabeth Blake (11-10-13 18:46:58)

 

#34 11-10-13 18:47:13

Jace Wayland

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Megan Archer napisał:

Jace Wayland napisał:

Megan Archer napisał:


*Odstawiła kieliszek i popatrzyła na Jace'a. Kiwnęła lekko głową* Tęskniłam jak cholera. *popatrzyła na krzesło koło siebie* Może usiądziesz? *znów pochwyciła kieliszek i wypiła z niego*

<Przewrócił oczami>
Jak chcesz
<usiadł obok niej>

Nie nudzi ci się bezcielesna egzystencja? *uniosła prawą brew* Moja propozycja jest wciąż aktualna... *uśmiechnela sie zachęcająco*

(o co chodzi z planami RC i Camille? boje się.. o.O )

<Przygryzł wargę>
Właściwie.... to myślałem o tym. Trochę niewygodnie jak nikt cię nie widzi...
<przewrócił oczami>

(Ja też się zaczynam bać.... ale Jace już jest martwy więc nie muszę się obawiać xD)

 

#35 11-10-13 18:47:15

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

< Przyszedł, przed wejściem do środka postanowił się pożywić. Spojrzał na jakąś młodą kobietę, znalazł się po chwili tuż przy niej. Zahipnotyzował ją i pożywił się z niej. Po chwili wymazał jej pamięć i wszedł do środka. Przetał usta wierzchem dłoni i rozejrzał się uważnie. Kiedy zauważył Rose podszedł do niej.> Witam < Uniósł kącik ust.>

 

#36 11-10-13 18:47:34

Hayley Momsen

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Magnus Bane napisał:

<Wchodzi, podchodzi do barku. Zamawia whisky>

<widząc nieznajomego chłopaka postanawia się do niego dosiąść, tak też robi. Siada obok niego ze szklanką whisky> Hej<uśmiecha się do niego>

 

#37 11-10-13 18:49:04

Megan Archer

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Jace Wayland napisał:

Megan Archer napisał:

Jace Wayland napisał:


<Przewrócił oczami>
Jak chcesz
<usiadł obok niej>

Nie nudzi ci się bezcielesna egzystencja? *uniosła prawą brew* Moja propozycja jest wciąż aktualna... *uśmiechnela sie zachęcająco*

(o co chodzi z planami RC i Camille? boje się.. o.O )

<Przygryzł wargę>
Właściwie.... to myślałem o tym. Trochę niewygodnie jak nikt cię nie widzi...
<przewrócił oczami>

(Ja też się zaczynam bać.... ale Jace już jest martwy więc nie muszę się obawiać xD)

Wiedziałam, że w końc się złamiesz. *napiła sie jeszcze wina.* mogę to zrobić dzisiaj albo w następną pełnię. Ale  raczej wolisz żeby to było dziś, prawda?

 

#38 11-10-13 18:49:20

Magnus Bane

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Hayley Momsen napisał:

Magnus Bane napisał:

<Wchodzi, podchodzi do barku. Zamawia whisky>

<widząc nieznajomego chłopaka postanawia się do niego dosiąść, tak też robi. Siada obok niego ze szklanką whisky> Hej<uśmiecha się do niego>

<Obrzucił ją obojętnym spojrzeniem>
Cześć.
<powiedział i wrócił do rozglądania się>

 

#39 11-10-13 18:49:48

Melanie Fair

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

* Weszła. Usiadła przy stoliku i parzyła na innych*

 

#40 11-10-13 18:50:31

Camille Belcourt

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Red Coat napisał:

Nie od razu. <kręci głową> Wolę się zabawić, będzie bardziej.. interesująco. No wiesz, zabawniej. <unosi kącik ust>

Jasne <wywróciła oczami i pokręciła rozbawiona głową. Po chwili jednak zmarszczyła brwi> Czekaj... a co z ludźmi? Mieliśmy się skupić na wampirach <unosi brew>

 

#41 11-10-13 18:50:54

Lucy Shoots

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

*podchodzi do barku (?) i nalewa sobie sporo szkockiej do szklanki. Upija kilka łyków i krzywi się* mocne *mruczy pod nosem*

 

#42 11-10-13 18:51:01

Rosalie Delacure

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Klaus Mikaelson napisał:

< Przyszedł, przed wejściem do środka postanowił się pożywić. Spojrzał na jakąś młodą kobietę, znalazł się po chwili tuż przy niej. Zahipnotyzował ją i pożywił się z niej. Po chwili wymazał jej pamięć i wszedł do środka. Przetał usta wierzchem dłoni i rozejrzał się uważnie. Kiedy zauważył Rose podszedł do niej.> Witam < Uniósł kącik ust.>

<zmrużyła oczy i spojrzała na niego uśmiechając się słodko>
Więc jednak przyszedłeś
<wyszeptała i nie mogąc się powstrzymać musnęła jego usta>

 

#43 11-10-13 18:51:40

Jace Wayland

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Megan Archer napisał:

Jace Wayland napisał:

Megan Archer napisał:


Nie nudzi ci się bezcielesna egzystencja? *uniosła prawą brew* Moja propozycja jest wciąż aktualna... *uśmiechnela sie zachęcająco*

(o co chodzi z planami RC i Camille? boje się.. o.O )

<Przygryzł wargę>
Właściwie.... to myślałem o tym. Trochę niewygodnie jak nikt cię nie widzi...
<przewrócił oczami>

(Ja też się zaczynam bać.... ale Jace już jest martwy więc nie muszę się obawiać xD)

Wiedziałam, że w końc się złamiesz. *napiła sie jeszcze wina.* mogę to zrobić dzisiaj albo w następną pełnię. Ale  raczej wolisz żeby to było dziś, prawda?

<Łypnął na nią spode łba>
Wolałbym być mniej przewidywalny.
<mruknął>

 

#44 11-10-13 18:53:13

Hayley Momsen

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Magnus Bane napisał:

Hayley Momsen napisał:

Magnus Bane napisał:

<Wchodzi, podchodzi do barku. Zamawia whisky>

<widząc nieznajomego chłopaka postanawia się do niego dosiąść, tak też robi. Siada obok niego ze szklanką whisky> Hej<uśmiecha się do niego>

<Obrzucił ją obojętnym spojrzeniem>
Cześć.
<powiedział i wrócił do rozglądania się>

<uniosła ręce w geście poddania się> Ok, widocznie przeszkodziłam.

 

#45 11-10-13 18:54:13

Magnus Bane

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Hayley Momsen napisał:

Magnus Bane napisał:

Hayley Momsen napisał:


<widząc nieznajomego chłopaka postanawia się do niego dosiąść, tak też robi. Siada obok niego ze szklanką whisky> Hej<uśmiecha się do niego>

<Obrzucił ją obojętnym spojrzeniem>
Cześć.
<powiedział i wrócił do rozglądania się>

<uniosła ręce w geście poddania się> Ok, widocznie przeszkodziłam.

<Zerknął na nią kątem oka.>
Niekoniecznie.
<wzruszył ramionami>
Jestem Magnus.

 

#46 11-10-13 18:54:26

Megan Archer

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Jace Wayland napisał:

Megan Archer napisał:

Jace Wayland napisał:


<Przygryzł wargę>
Właściwie.... to myślałem o tym. Trochę niewygodnie jak nikt cię nie widzi...
<przewrócił oczami>

(Ja też się zaczynam bać.... ale Jace już jest martwy więc nie muszę się obawiać xD)

Wiedziałam, że w końc się złamiesz. *napiła sie jeszcze wina.* mogę to zrobić dzisiaj albo w następną pełnię. Ale  raczej wolisz żeby to było dziś, prawda?

<Łypnął na nią spode łba>
Wolałbym być mniej przewidywalny.
<mruknął>

To akurat jest oczywiste. Nie wiem jednak co cię do tego przekonało

 

#47 11-10-13 18:54:35

Klaus Mikaelson

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Rosalie Delacure napisał:

Klaus Mikaelson napisał:

< Przyszedł, przed wejściem do środka postanowił się pożywić. Spojrzał na jakąś młodą kobietę, znalazł się po chwili tuż przy niej. Zahipnotyzował ją i pożywił się z niej. Po chwili wymazał jej pamięć i wszedł do środka. Przetał usta wierzchem dłoni i rozejrzał się uważnie. Kiedy zauważył Rose podszedł do niej.> Witam < Uniósł kącik ust.>

<zmrużyła oczy i spojrzała na niego uśmiechając się słodko>
Więc jednak przyszedłeś
<wyszeptała i nie mogąc się powstrzymać musnęła jego usta>

< pocałował ją namiętnie.> Ja zawsze chodzę na takie imprezy. < Odsunał się od Rose.> Pięknie wyglądasz < Zilustrował ją wzrokiem.>

 

#48 11-10-13 18:54:58

Melanie Fair

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Caroline Forbes napisał:

*weszła do środka i odruchowo rozejrzała się po sali przepełnionej ludźmi, odnajdując wzrokiem pusty stolik, bez wahania usiadła przy nim, obserwując innych*

*Zobaczyła dziewczynę. Wstała. Podeszła* Mogę się dosiąść? * Zapytała i lekko się uśmiechnęła*

 

#49 11-10-13 18:56:04

Jace Wayland

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Megan Archer napisał:

Jace Wayland napisał:

Megan Archer napisał:


Wiedziałam, że w końc się złamiesz. *napiła sie jeszcze wina.* mogę to zrobić dzisiaj albo w następną pełnię. Ale  raczej wolisz żeby to było dziś, prawda?

<Łypnął na nią spode łba>
Wolałbym być mniej przewidywalny.
<mruknął>

To akurat jest oczywiste. Nie wiem jednak co cię do tego przekonało

<Przewrócił oczami>
A musi być powód? Może po prostu mam dość, że nikt mnie nie widzi?
<zasugerował i rozłożył ręce>
Takie ciacho jak ja nie powinno się marnować.
<posłał jej olśniewający uśmiech>

 

#50 11-10-13 18:56:34

Rosalie Delacure

Gość

Re: Stoliki z jedzeniem

Klaus Mikaelson napisał:

Rosalie Delacure napisał:

Klaus Mikaelson napisał:

< Przyszedł, przed wejściem do środka postanowił się pożywić. Spojrzał na jakąś młodą kobietę, znalazł się po chwili tuż przy niej. Zahipnotyzował ją i pożywił się z niej. Po chwili wymazał jej pamięć i wszedł do środka. Przetał usta wierzchem dłoni i rozejrzał się uważnie. Kiedy zauważył Rose podszedł do niej.> Witam < Uniósł kącik ust.>

<zmrużyła oczy i spojrzała na niego uśmiechając się słodko>
Więc jednak przyszedłeś
<wyszeptała i nie mogąc się powstrzymać musnęła jego usta>

< pocałował ją namiętnie.> Ja zawsze chodzę na takie imprezy. < Odsunał się od Rose.> Pięknie wyglądasz < Zilustrował ją wzrokiem.>

<wywróciła oczami i uśmiechnęła się słodko>
Bo mam piękną sukienkę
<szturchnęła lekko i zmrużyła oczy>
Naprawdę, zawsze chodzisz? Podobają Ci się takie uroczystości?
<pokiwała z niedowierzaniem głową i upiła kilka kolejnych łyków swojego wina>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupa2212.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl www.skp.pun.pl www.agroekonomia.pun.pl www.asg.pun.pl