Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 18-10-13 19:33:30

Jake O'Shea

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

<przyjeżdża z Cassie, zanosi ją na do swojej sypilani, gdzie kładzie ją na łóżku, wychodzi na chwilę z pokoju, po chwili wraca z kilkoma świecami w rękach, stawia je na podłodze i zapala jednym ruchem ręki, siada przy łóżku, wyjmuje z kieszeni karteczkę i czyta treść zaklęcia, zaciskając mocno powieki i pięści>

 

#52 18-10-13 19:34:45

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

Czy to jest bezpieczne ? Nie chcę żebyś ucierpiał. < Powiedziała szeptem, obserwując poczynania Jake'a. >

 

#53 18-10-13 19:39:45

Jake O'Shea

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

<kiwnął lekko głową, po chwili świece zapłonęły żywym ogniem, z nosa Jaka'a zaczęła stróżkiem krew, lecz kontynował zaklęcie, gdy skończył, a zaklęcie poskutkowało - Cassie była już zdrowa; świece zgasły, a on opadł na podłogę chwytając się za głowę> Cholera <syknął, nie mogąc wytrzymać bólu głowy> Zadzwoń... po... Megan... <mówił przez zaciśnięte zęby, w miarę możliwości kiwnął głową w kierunku telefonu leżącego na szafce>

 

#54 18-10-13 19:42:41

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

< Otworzyła szerzej oczy, gdy zobaczyła wręcz zwijającego się z bólu chłopaka.Pokiwała głową i momentalnie chwyciła za telefon.Wybrała numer Megan i zadzwoniła. > Zaraz ci pomoże. < Powiedziała schodząc z łóżka i klękając obok Jake'a, czekając na odebranie połączenia. >

 

#55 18-10-13 20:24:06

Jake O'Shea

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

<w końcu stracił przytomność>

 

#56 18-10-13 20:27:22

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

< Rozmawiając przez telefon, zauważyła, że Jake stracił przytomność. > Cholera. < Szepnęła prawie niesłyszalnie.Zaczęła modlić się w duchu, żeby Megan szybko przyjechała.Złapała jego dłoń, stając się coraz bardziej niespokojna.To wszystko twoja wina.Gdyby nie twoja słabość nie musiałby cię ratować.Mówił głosik w jej głowie. >

Ostatnio edytowany przez Cassandra Harris (18-10-13 20:30:43)

 

#57 18-10-13 20:51:27

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

*podbiegła do drzwi i zapukała energicznie*

 

#58 18-10-13 20:56:08

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

< Szybko wstała i otworzyła drzwi. > Trzeba coś zrobić ! Stracił przytomność ! < Przetarła twarz dłońmi, próbując się uspokoić.Weszła z Megan do sypialni Jake'a. >

 

#59 18-10-13 21:03:31

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

*poszła za Cassie. Gdy znalazła się w sypialni przykucnęła przy medium i przyjrzała się mu. Popatrzyła znów na Cassie* Jakie zaklęcie to spowodowało?

 

#60 18-10-13 21:05:26

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

Nie słyszałam nigdy tego zaklęcia . . . wiem, że czuję się lepiej, więc najprawdopodobniej uzdrowił mnie. < Zmarszczyła brwi i wzięła głęboki oddech. >

 

#61 18-10-13 21:07:56

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

*zaczęła się domyślać co to za zaklecie* Jest gdzieś kartka z tym zakleciem? Wolałabym je zobaczyć..

 

#62 18-10-13 21:11:49

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

< Rozejrzała się uważnie po pokoju.Po chwili dojrzała skrawek papieru, który chwyciła w ręce.Podała zaklęcie Megan. >

 

#63 18-10-13 21:17:16

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

*przeczytała zaklęcie i zmarszczeyła czoło* idiota. Chociaż lepiej, że zrobił to dziś. *oddała papier Cassie i zmierzyła puls Jake'a. Był stabilny, ale bardzo wolny. Zatarła ręce* To biore się do roboty! *wyjęła z torebki telefon i zaczęła przeszukiwać "księgę" którą wpisała do telefonu w poszukiwaniu odpwiedniego zaklęcia*

 

#64 18-10-13 21:19:35

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

Skoro jest w takim stanie przeze mnie, to też chcę mu pomóc. < Powiedziała pewnie patrząc na medium. >

 

#65 18-10-13 21:25:01

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

*kiwnęła głową* Jest. *znalazła w telefonie zaklęcie i podała komórkę Cassie* Mimo tego, że dziś pełnia, lepiej żebyśmy zrobiły to razem. Pamiętasz co było tydzień temu. *rozejrzała sie po pokoju* Taaa.. Świec nam wytarczy *uśmiechnęła się i ruchem ręki zapaliła wszystkie w pokoju*

 

#66 18-10-13 21:33:29

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

< Pokiwała głową, po czym wzięła telefon do ręki.Zapoznała się z treścią zaklęcia. > No to zaczynamy. < Stwierdziła i złapała Megan za ręce.Zaczęły wypowiadać słowa po łacińsku. >

 

#67 18-10-13 21:36:16

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

*równo z Cassie wypowiadała zaklęcie. Płomienie nagle się powiększyły. Meg obserwowała Jake'a. Gdy mówiły zaklęcie trzeci raz, Jake zaczął się ruszać*

 

#68 18-10-13 21:38:59

Jake O'Shea

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

<otworzył szeroko oczy, gwałtownie podniósł się do pozycji siedzącej, zakręciło mu się w głowie, więc przyłożył dłoń do skroni> Która godzina? <zdołał tylko zapytać>

 

#69 18-10-13 21:39:18

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

< W końcu zaklęcie zadziałało i Jake otworzył oczy.Cassie odetchnęła z ulgą i delikatnie opuściła dłonie. > Trzeba go położyć na łóżku. < Spojrzała kątem oka na drugą czarownicę. >

 

#70 18-10-13 21:42:29

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

*Odetchnęłą z ulgą i schowała telefon do kieszeni* Za dwadzieścia dziewiąta, idioto. *spojrzała na Cassie* Jasne *Razem z czarownicą przeniosły Jake'a na łóżko*

 

#71 18-10-13 21:44:01

Jake O'Shea

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

Nie, nie, nie.... <powiedział i usiadł na łóżku> Dziękuję, za wszystko, naprawdę, dzięki, że się zjawiłaś Megan, ale... umówiłem się i jestem już cholernie spóźniony <powiedział tylko, wstał, jednak znów zakręciło mu się w głowie, zignorował to>

 

#72 18-10-13 21:45:54

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

Cholera, Jake ! Powinieneś teraz leżeć i odpoczywać ! < Stanęła przed nim i skrzyżowała ręce na klatce piersiowej. >

 

#73 18-10-13 21:48:38

Jake O'Shea

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

Daj spokój, to nie było nic takiego...  <wyminął ją i poszedł do przedpokoju podpierając się dyskretnie ściany>

 

#74 18-10-13 21:48:39

Megan Archer

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

*Stanęła koło Cassie* Jake, wiesz że żeby cię tu zatrzymać jestem gotowa rzucić czar na ten pokój, prawda?

 

#75 18-10-13 21:51:07

Cassandra Harris

Gość

Re: Dom Jake'a O'Shea

< Spojrzała na Megan. > Zrobię to z tobą. < Mruknęła i poszła za chłopakiem. > Widzę, że ty się chcesz już do końca wykończyć.Najpierw uzdrowiłeś mnie, chociaż jutro i tak bym wychodziła, a teraz osłabiony idziesz na miasto ? Żeby przewrócić się na jakieś ulicy i znowu stracić przytomność ?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szostaf.pun.pl www.bleachheroes.pun.pl www.lrrp.pun.pl www.punk-rock.pun.pl www.naruto-arena.pun.pl