Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 15-08-13 16:30:50

Danielle Carter

Gość

Re: Były dom Danielle Carter [Spalony]

Avery Saltzman napisał:

Danielle Carter napisał:

Avery Saltzman napisał:


*Zauważa, że Danielle się otrząsnęła.Uśmiechnęła się sztucznie.* Wreszcie wstałaś. *Słysząc jej pytanie zdziwiła się.* Kim jesteś ? Kim jestem ? Jestem Avery, nie pamiętasz ? Porwałaś mnie i torturowałaś, Danielle. *Odpowiedź.Podeszła do niej.*

( Taaaak xD . Ja będę musiała za ok. 10 min. kończyć ;c . Będę potem. )

*Siada powoli, dotyka swojej głowy.* Dlaczego miałabym to robić? *Dziwi się i patrzy na nią, nic nie rozumiejąc. Kompletnie nic nie pamięta.*

(spoko. ja też długo nie posiedzę ;> xDD Danielle ma amnezję  ^^)

Ponieważ jesteś przeklętą łowczynią, która poluje na wampiry.Dlatego miałabyś to robić. *Syknęła w jej stronę.*

( Podobno jak kogoś drugi raz się uderzy w ten sam sposób to przywraca się mu pamięć ^^ . )

*Patrzy na nią zdumiona.* Ale.... to niemożliwe.... przecież coś takiego nie istnieje *śmieje się nerwowo.*

(Podobno. Ale na razie niech Danielle będzie bez pamięci. Będzie trochę spokoju xD)

 

#27 15-08-13 16:34:46

Danielle Carter

Gość

Re: Były dom Danielle Carter [Spalony]

*Unosi brwi.* Nic nie pamiętam *jęknęła cicho i złapała się za głowę. * Co się stało?

 

#28 15-08-13 18:24:02

Danielle Carter

Gość

Re: Były dom Danielle Carter [Spalony]

*Wstaje chwiejnie i spogląda tam gdzie pokazuje dziewczyna.* Ja tu mieszkałam? *zdziwiła się.* Nic nie pamiętam. Nic. *chowa twarz w dłoniach*

(jeeej, Avery wróciła xD Już zaczynało mi się nudzić ;D)

Ostatnio edytowany przez Danielle Carter (15-08-13 18:25:44)

 

#29 15-08-13 18:28:58

Danielle Carter

Gość

Re: Były dom Danielle Carter [Spalony]

Avery Saltzman napisał:

Danielle Carter napisał:

*Wstaje chwiejnie i spogląda tam gdzie pokazuje dziewczyna.* Ja tu mieszkałam? *zdziwiła się.* Nic nie pamiętam. Nic. *chowa twarz w dłoniach*

Tak, tam mieszkałaś.Radziłabym poszukać nowego domu. *Uśmiechnęłam się podle.* Nic nie pamiętasz ? Z pewnością sobie przypomnisz. *Powiedziałam z przekąsem, po czym w nadludzkiej szybkości zniknęłam.*

( Wróciłam xD . Szkoda , że Danielle nic nie pamięta ;c . Już Avery chciała się zemścić ! )

*Rozgląda się zdezorientowana, wstaje i wychodzi chwiejnie z posesji.*

(Nie martw się. Poinformuję, gdy odzyska pamięć, co nastąpi niedługo, bo szczerze to Danielle na wiele się nie przyda bez pamięci. xD)

 

#30 15-08-13 19:07:51

Danielle Carter

Gość

Re: Były dom Danielle Carter [Spalony]

<Wracam do domu.... no cóż. Na posesję. Patrzę przez chwilę na spalony dom. Wchodzę w zgliszcza domu i szukam przetrwałych rzeczy. Znajduję plecak i kilka drobiazgów, które chowam do plecaka. Gdy niczego już nie mogę znaleźć wychodzę z posesji>

Ostatnio edytowany przez Danielle Carter (17-08-13 11:57:33)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.servers.pun.pl www.sailor-moon.pun.pl www.im5.pun.pl www.aktywnidziennikarze.pun.pl www.ntns.pun.pl