Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 25-07-13 02:04:21

Amanda Collins

Gość

Dom Amandy Collins

Dom:
http://www.finalarchitecture.com/wp-content/uploads/2013-modern-house-with-typical-glass-application.jpg

Samochód:
http://www.v10.pl/archiwum/tuning/car_audio/Chevrolet_Camaro_2010_Pioneer_Stage4/Chevrolet_Camaro_2010_Pioneer_Stage4_7.jpg

Ostatnio edytowany przez Amanda Collins (25-07-13 02:08:30)

 

#2 25-07-13 02:12:53

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

*wchodzi, odstawia walizki, zamyka drzwi. z torby wyjmuje woreczek krwi. Pijąc wychodzi, zamyka drzwi i idzie poznać mieszkańców*

 

#3 25-07-13 09:42:48

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

*wchodzi, odkłada kurtkę na stolik przy wejściu, wyciera ostatnią kroplę krwi z ust i zadowolona idzie spać na kanapie*

 

#4 25-07-13 11:08:30

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

*budzi się, idzie do lodówki, wyjmuje worek z krwią, patrzy przez okno i pije. bierze laptopa z torby w holu i siada w ogrodzie za domem.*

 

#5 25-07-13 11:46:13

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

*wstaje, odkłada laptopa w jadalni na stole, idzie się przebrać i umyć.*

 

#6 25-07-13 11:55:40

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

*ubiera się, bierze telefon, klucze do domu i wychodzi z domu idzie do centrum miasta*

 

#7 26-07-13 12:00:45

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

*wchodzi do domu. z pudła wyjmuje torbę sportową i wychodzi. idzie w kierunku szpilata. Chce zrobić zapasy.*

 

#8 26-07-13 12:34:44

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

*Wbiega do domu. Spokojnie idzie do kuchni i do szuflady w lodówce wrzuca skradzioną krew. bierze kluczyki i idzie do samochodu. wycofuje auto i jedzie do miasta.*

 

#9 26-07-13 13:58:00

Nathaniel Goop

Gość

Re: Dom Amandy Collins

SMS OD NATHANIELA : Hej, przepraszam, że tak zniknąłem. Jest coś o czym musisz wiedzieć, nie chcę cię urazić a nic w tym stylu. Po prostu nic z tego nie wyjdzie, tak na prawdę jestem zakochany w kimś innym. Przepraszam... powinnaś o mnie zapomnieć... Nate

 

#10 26-07-13 14:46:44

Nathaniel Goop

Gość

Re: Dom Amandy Collins

SMS OD NATE : Czemu zależy ci na spotkaniu ze mną ? Wystarczająco cię już zraniłem.

 

#11 27-07-13 11:48:44

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

*Weszła do domu. Przebrała się w czyste ubrania, pod które założyła kostium. Przelała  krew z woreczka do termosu i wybiegła z domu.*

 

#12 27-07-13 19:11:42

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

*Weszła do domu i poszła do sypialni z dwoma pudłami ubrań. Postawiła je na białej skrzyni w nogach łóżka. Wyjmowała po kolei ubrania i buty i układała w garderobie. Zeszła po kolejne pudło. Tym razem z pamiątkami. Część ustawiła w salonie, głównie zdjęcia, a resztę w korytarzach na półkach. Wreszcie w ręce wpadło jej pudło z bronią. Z niemal nabożną czcią otworzyła je w niewielkim pokoju ze szklanymi gablotami i skrzynią koło drzwi. Usiadła i zajęła się bronią. Po kolei czyściła każdą sztukę, każdy element.*

 

#13 27-07-13 19:31:04

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

*Złożyła ostatnią broń - Berettę M9. Napełniła dwa zapasowe magazynki, trzecim uzupełniła broń i załadowała. Wycelowała w bliżej nieokreślonym kierunku, po czym schowała do kabury. Wzięła ją w dłoń i poszła się przebrać. Założyła czyste spodnie, kozaki na szpilce, dłuższą luźną bluzkę i przypięła do paska kaburę. Poprawiła ubrania tak, żeby nie było widać broni i dobrała biżuterię do stroju. Klusze do domu, samochodu i komórkę wrzuciła do niewielkiej torebki, przewiesiła ją przez ramię i wyszła na miasto*

 

#14 27-07-13 22:16:08

Sam Overstreet

Gość

Re: Dom Amandy Collins

SMS OD SAMA : Przepraszam za to, że mnie nie było w MG. Musiałem coś załatwić.

Ostatnio edytowany przez Sam Overstreet (27-07-13 22:16:24)

 

#15 27-07-13 22:54:50

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

*Podjechała pod dom, wjechała do garażu i weszła do domu. Poszła na górę odłożyć broń, po czym zeszła a dół po krew. Wzięła przysznic. Wróciła do sypialni i założyła wygodne ubranie. Założyła te same czarne rurki co przed prysznicem, czarny top, na nagie ramiona zarzuciła skórzaną kurtkę. Związała włosy w kucyk i przypięła do spodni kaburę. Na udzie zapięła pas z magazynkami. Jeden był ze srebrnym nabojami pokrytymi tojadem. drugi z drewnianymi namoczonymi werbeną. W trzecim były klasyczne naboje. Wyszła na balkon przy sypialni i skoczyła w noc.*

Ostatnio edytowany przez Amanda Collins (27-07-13 23:09:16)

 

#16 28-07-13 09:17:15

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

W NOCY: *otworzyła drzwi, przeszła przez próg z Natem w ramionach i kopniakiem zamknęła drzwi. Zaniosła go do salonu i ułożyła na kanapie. Odpieła broń i odłożyła na stolik. Poszła do kuchni, wzięła miskę z wodą i ręcznik. Wróciła do salonu, miskę postawiła koło broni. Zamoczyła ręcznik i powoli myła twarz chłopaka z krwi. Gdy skończyła do szklanki nalała krew i postawiła koło niego. Czekając aż się obudzi usnęła w fotelu obok. *

 

#17 28-07-13 10:02:05

Nathaniel Goop

Gość

Re: Dom Amandy Collins

*Obudził się ze strasznym bólem głowy i żołądka. Rozejrzał się, zauważył śpiącą Amandę. Wypił całą zawartość szklanki czekał aż dziewczyna się obudzi*

 

#18 28-07-13 10:05:38

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

*dzwięk szkła zabrzmiał niemal tak głośno jak wystrzał z armaty. Podskoczyła na fotelu i rozejrzała się. To Nate wstał westchnęła* jak sie czujesz?*wzięła broń ze stolika i obracała ją w dłoniach*

 

#19 28-07-13 10:10:36

Nathaniel Goop

Gość

Re: Dom Amandy Collins

Ale fizycznie czy psychicznie ? * Uniósł brwi, wziął głęboki oddech* Czuję się okropnie. * Powiedział cicho, przyglądał się broni którą trzymała w ręku*

 

#20 28-07-13 10:14:46

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

Tak czy inaczej zdemaskowales siebie i Bog we kogo jeszcze. *widząc wzrok chlopka zawieszony na broni postanowila mu powiedziec* niespełnione marzenie o wstąpienIu do wojska. Beretta m9.

 

#21 28-07-13 10:16:24

Nathaniel Goop

Gość

Re: Dom Amandy Collins

Kim była ta dziewczyna ? * Spytał po chwili ciszy*

 

#22 28-07-13 10:17:43

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

Nie mam pojęcia. Ale obstawiam łowcę z treningu.

 

#23 28-07-13 10:20:13

Nathaniel Goop

Gość

Re: Dom Amandy Collins

Łowca ?! * Zmarszczył brwi* Cholera nie dość, że mam problemy z Nicole to jeszcze to.

Ostatnio edytowany przez Nathaniel Goop (28-07-13 10:20:57)

 

#24 28-07-13 10:22:07

Amanda Collins

Gość

Re: Dom Amandy Collins

Masz szczęście. Nie ma co. *śmieje się sarkastycznie* ale na serio. Powinniśmy wyjechać teraz na pare dni.

 

#25 28-07-13 10:26:40

Nathaniel Goop

Gość

Re: Dom Amandy Collins

Nie zamierzam nigdzie wyjeżdżać.  * Powiedział poważnie* Póki nie uda mi się naprawić tego co było miedzy mną a Nicole to nie wyjadę.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.servers.pun.pl www.im5.pun.pl www.rusinow.pun.pl www.ntns.pun.pl www.sailor-moon.pun.pl