Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 21-07-13 20:38:35

Diego Torees

Gość

Re: Ruiny zamku

*Zdjął kask, zaczął przyglądać się dziewczynie* Nie podobało ci się ? * Uniósł brwi *

 

#27 21-07-13 20:49:03

Nicolette Rousseau

Gość

Re: Ruiny zamku

Diego Torees napisał:

*Zdjął kask, zaczął przyglądać się dziewczynie* Nie podobało ci się ? * Uniósł brwi *

*zdjęła kask i spojrzala na zegarek* Późno sie zrobiło niestety będę musiala już lecieć *usmiechnela się przyjaźnie*

 

#28 21-07-13 20:53:02

Diego Torees

Gość

Re: Ruiny zamku

Nicolette Rousseau napisał:

Diego Torees napisał:

*Zdjął kask, zaczął przyglądać się dziewczynie* Nie podobało ci się ? * Uniósł brwi *

*zdjęła kask i spojrzala na zegarek* Późno sie zrobiło niestety będę musiala już lecieć *usmiechnela się przyjaźnie*

Lecieć ? * Zaśmiał się* Spoko, myślałem że dasz się jeszcze zaprosić na drinka ale jak nie to nie. * Wzruszył ramionami, odwrócił się do lotni. Rozpiął wszystkie linki.* Miło było się do ciebie przytulić * Powiedział bardzo cicho nie odwracając się do niej*

 

#29 21-07-13 21:10:13

Nicolette Rousseau

Gość

Re: Ruiny zamku

*wywróciła oczami i udała się do domu*

 

#30 21-07-13 21:12:17

Diego Torees

Gość

Re: Ruiny zamku

*Odprowadził ją wzrokiem, poszedł do domu po jakimś czasie.*

 

#31 12-08-13 12:39:46

Hunter Jones

Gość

Re: Ruiny zamku

< Przyszedł, wszedł do podziemnych lochów. Położył Diann przy ścianie. > Jak dobrze że w takich zamkach były lochy. < Uśmiechnął się złośliwie.> Nie martw się nie zabiję cię tak od razu. < Wyjął z torby sznury nasączone werbeną. Przywiązał dziewczynę do krat.> Powiedziałabyś coś a nie taka cicha jesteś.

 

#32 12-08-13 13:20:18

Diann Midnight

Gość

Re: Ruiny zamku

Hunter Jones napisał:

< Przyszedł, wszedł do podziemnych lochów. Położył Diann przy ścianie. > Jak dobrze że w takich zamkach były lochy. < Uśmiechnął się złośliwie.> Nie martw się nie zabiję cię tak od razu. < Wyjął z torby sznury nasączone werbeną. Przywiązał dziewczynę do krat.> Powiedziałabyś coś a nie taka cicha jesteś.

<z jej gardła wydobył się zduszony krzyk, gdy sznury zaczęły palić jej skórę. Zacisnęła zęby i powieki, próbując znieść pieczenie. Nie odezwała się ani słowem>

 

#33 12-08-13 13:44:03

Hunter Jones

Gość

Re: Ruiny zamku

Diann Midnight napisał:

Hunter Jones napisał:

< Przyszedł, wszedł do podziemnych lochów. Położył Diann przy ścianie. > Jak dobrze że w takich zamkach były lochy. < Uśmiechnął się złośliwie.> Nie martw się nie zabiję cię tak od razu. < Wyjął z torby sznury nasączone werbeną. Przywiązał dziewczynę do krat.> Powiedziałabyś coś a nie taka cicha jesteś.

<z jej gardła wydobył się zduszony krzyk, gdy sznury zaczęły palić jej skórę. Zacisnęła zęby i powieki, próbując znieść pieczenie. Nie odezwała się ani słowem>

Czas na zabawę, skarbie < Wyjął kilka kołków , ukucnął przed dziewczyną > Jak długo jesteś wampirem ? < Uniósł brwi, zacisnął dłoń na jednym z kołków.>

 

#34 12-08-13 14:18:20

Diann Midnight

Gość

Re: Ruiny zamku

Hunter Jones napisał:

Diann Midnight napisał:

Hunter Jones napisał:

< Przyszedł, wszedł do podziemnych lochów. Położył Diann przy ścianie. > Jak dobrze że w takich zamkach były lochy. < Uśmiechnął się złośliwie.> Nie martw się nie zabiję cię tak od razu. < Wyjął z torby sznury nasączone werbeną. Przywiązał dziewczynę do krat.> Powiedziałabyś coś a nie taka cicha jesteś.

<z jej gardła wydobył się zduszony krzyk, gdy sznury zaczęły palić jej skórę. Zacisnęła zęby i powieki, próbując znieść pieczenie. Nie odezwała się ani słowem>

Czas na zabawę, skarbie < Wyjął kilka kołków , ukucnął przed dziewczyną > Jak długo jesteś wampirem ? < Uniósł brwi, zacisnął dłoń na jednym z kołków.>

<popatrzyła się na niego z przerażeniem> Nie jestem    w pełni  wampirem <powiedziała szeptem>

 

#35 12-08-13 14:23:58

Hunter Jones

Gość

Re: Ruiny zamku

Diann Midnight napisał:

Hunter Jones napisał:

Diann Midnight napisał:


<z jej gardła wydobył się zduszony krzyk, gdy sznury zaczęły palić jej skórę. Zacisnęła zęby i powieki, próbując znieść pieczenie. Nie odezwała się ani słowem>

Czas na zabawę, skarbie < Wyjął kilka kołków , ukucnął przed dziewczyną > Jak długo jesteś wampirem ? < Uniósł brwi, zacisnął dłoń na jednym z kołków.>

<popatrzyła się na niego z przerażeniem> Nie jestem    w pełni  wampirem <powiedziała szeptem>

<Zmarszczył brwi, zaczął bawić się kołkiem> Jak miło, nigdy nie spotkałem takiego odmieńca. < Odłożył kołek >  W takim razie kołek odpada ale... < Wyjął z kieszeni nóż > Jestem ciekaw jak długo goją ci się rany. < Przejechał nożem po nodze dziewczyny robiąc przy tym nie wielką ranę.>

 

#36 12-08-13 14:30:50

Diann Midnight

Gość

Re: Ruiny zamku

Hunter Jones napisał:

Diann Midnight napisał:

Hunter Jones napisał:


Czas na zabawę, skarbie < Wyjął kilka kołków , ukucnął przed dziewczyną > Jak długo jesteś wampirem ? < Uniósł brwi, zacisnął dłoń na jednym z kołków.>

<popatrzyła się na niego z przerażeniem> Nie jestem    w pełni  wampirem <powiedziała szeptem>

<Zmarszczył brwi, zaczął bawić się kołkiem> Jak miło, nigdy nie spotkałem takiego odmieńca. < Odłożył kołek >  W takim razie kołek odpada ale... < Wyjął z kieszeni nóż > Jestem ciekaw jak długo goją ci się rany. < Przejechał nożem po nodze dziewczyny robiąc przy tym nie wielką ranę.>

<przygryza wargę, próbując pohamować płacz> Czemu to robisz? <spytała cicho patrząc, jak rana bardzo powoli się zasklepia>

 

#37 12-08-13 14:36:32

Hunter Jones

Gość

Re: Ruiny zamku

Diann Midnight napisał:

Hunter Jones napisał:

Diann Midnight napisał:


<popatrzyła się na niego z przerażeniem> Nie jestem    w pełni  wampirem <powiedziała szeptem>

<Zmarszczył brwi, zaczął bawić się kołkiem> Jak miło, nigdy nie spotkałem takiego odmieńca. < Odłożył kołek >  W takim razie kołek odpada ale... < Wyjął z kieszeni nóż > Jestem ciekaw jak długo goją ci się rany. < Przejechał nożem po nodze dziewczyny robiąc przy tym nie wielką ranę.>

<przygryza wargę, próbując pohamować płacz> Czemu to robisz? <spytała cicho patrząc, jak rana bardzo powoli się zasklepia>

< Wzruszył ramionami > Robię to co muszę. < Wstał, odwrócił się tyłem do niej i zaczął myśleć >

 

#38 12-08-13 14:44:48

Diann Midnight

Gość

Re: Ruiny zamku

Hunter Jones napisał:

Diann Midnight napisał:

Hunter Jones napisał:


<Zmarszczył brwi, zaczął bawić się kołkiem> Jak miło, nigdy nie spotkałem takiego odmieńca. < Odłożył kołek >  W takim razie kołek odpada ale... < Wyjął z kieszeni nóż > Jestem ciekaw jak długo goją ci się rany. < Przejechał nożem po nodze dziewczyny robiąc przy tym nie wielką ranę.>

<przygryza wargę, próbując pohamować płacz> Czemu to robisz? <spytała cicho patrząc, jak rana bardzo powoli się zasklepia>

< Wzruszył ramionami > Robię to co muszę. < Wstał, odwrócił się tyłem do niej i zaczął myśleć >

<zamknęła oczy i zaczęła się szarpać, próbując oswobodzić dłonie, ale bezskutecznie. Wywołało to tylko więcej bólu> Chcesz mnie zabić? <spytała po chwili, starając się, żeby głos jej nie drżał>

 

#39 12-08-13 14:49:33

Hunter Jones

Gość

Re: Ruiny zamku

Diann Midnight napisał:

Hunter Jones napisał:

Diann Midnight napisał:

<przygryza wargę, próbując pohamować płacz> Czemu to robisz? <spytała cicho patrząc, jak rana bardzo powoli się zasklepia>

< Wzruszył ramionami > Robię to co muszę. < Wstał, odwrócił się tyłem do niej i zaczął myśleć >

<zamknęła oczy i zaczęła się szarpać, próbując oswobodzić dłonie, ale bezskutecznie. Wywołało to tylko więcej bólu> Chcesz mnie zabić? <spytała po chwili, starając się, żeby głos jej nie drżał>

< Odwrócił się twarzą do niej > Szczerze znudziło mi się zabijanie. Ale jeśli będę musiał... < Wyjął z kieszeni telefon Tomasa> To cię zabije. < Przeczytał SMSa i pokręcił rozbawiony głową. Odpisał na niego>

Ostatnio edytowany przez Hunter Jones (12-08-13 14:54:36)

 

#40 12-08-13 14:56:23

Diann Midnight

Gość

Re: Ruiny zamku

Hunter Jones napisał:

Diann Midnight napisał:

Hunter Jones napisał:


< Wzruszył ramionami > Robię to co muszę. < Wstał, odwrócił się tyłem do niej i zaczął myśleć >

<zamknęła oczy i zaczęła się szarpać, próbując oswobodzić dłonie, ale bezskutecznie. Wywołało to tylko więcej bólu> Chcesz mnie zabić? <spytała po chwili, starając się, żeby głos jej nie drżał>

< Odwrócił się do niej > Szczerze znudziło mi się zabijanie. Ale jeśli będę musiał... < Wyjął z kieszeni telefon Tomasa> To cię zabije. < Przeczytał SMSa i pokręcił rozbawiony głową. Odpisał na niego>

Nie rozumiem <kręci lekko głową> Skoro znudziło ci się zabijanie, to co ja tutaj robię? <pyta cichutko>

 

#41 12-08-13 15:00:32

Hunter Jones

Gość

Re: Ruiny zamku

Diann Midnight napisał:

Hunter Jones napisał:

Diann Midnight napisał:


<zamknęła oczy i zaczęła się szarpać, próbując oswobodzić dłonie, ale bezskutecznie. Wywołało to tylko więcej bólu> Chcesz mnie zabić? <spytała po chwili, starając się, żeby głos jej nie drżał>

< Odwrócił się do niej > Szczerze znudziło mi się zabijanie. Ale jeśli będę musiał... < Wyjął z kieszeni telefon Tomasa> To cię zabije. < Przeczytał SMSa i pokręcił rozbawiony głową. Odpisał na niego>

Nie rozumiem <kręci lekko głową> Skoro znudziło ci się zabijanie, to co ja tutaj robię? <pyta cichutko>

< Schował telefon do kieszeni ignorując kolejnego SMSa> Już ci powiedziałem, że robię to co muszę. < Podszedł do niej i zabrał jej telefon. Zaczął przeglądać listę jej kontaktów.> Christoph... niezłe imię jak dla geja.

 

#42 12-08-13 15:10:19

Diann Midnight

Gość

Re: Ruiny zamku

Hunter Jones napisał:

Diann Midnight napisał:

Hunter Jones napisał:


< Odwrócił się do niej > Szczerze znudziło mi się zabijanie. Ale jeśli będę musiał... < Wyjął z kieszeni telefon Tomasa> To cię zabije. < Przeczytał SMSa i pokręcił rozbawiony głową. Odpisał na niego>

Nie rozumiem <kręci lekko głową> Skoro znudziło ci się zabijanie, to co ja tutaj robię? <pyta cichutko>

< Schował telefon do kieszeni ignorując kolejnego SMSa> Już ci powiedziałem, że robię to co muszę. < Podszedł do niej i zabrał jej telefon. Zaczął przeglądać listę jej kontaktów.> Christoph... niezłe imię jak dla geja.

Odwal się <warknęła>

 

#43 12-08-13 15:12:05

Hunter Jones

Gość

Re: Ruiny zamku

Diann Midnight napisał:

Hunter Jones napisał:

Diann Midnight napisał:

Nie rozumiem <kręci lekko głową> Skoro znudziło ci się zabijanie, to co ja tutaj robię? <pyta cichutko>

< Schował telefon do kieszeni ignorując kolejnego SMSa> Już ci powiedziałem, że robię to co muszę. < Podszedł do niej i zabrał jej telefon. Zaczął przeglądać listę jej kontaktów.> Christoph... niezłe imię jak dla geja.

Odwal się <warknęła>

Chciałabyś < prychnął wbił nóż głęboko w jej nogę.>  Musi boleć prawda ?

Ostatnio edytowany przez Hunter Jones (12-08-13 15:14:20)

 

#44 12-08-13 15:17:08

Christoph Grey

Gość

Re: Ruiny zamku

*zatrzymuje się przed ruinami i marszczy brwi wyczuwając wyraźnie krew. Zmienia się w hybrydę i nagle znajduje się tuż za chłopakiem. Chwyta jego ręce zakładając je do tyłu i przygwożdża go przodem do ściany* Zły ruch łowco. *syczy cicho, rzuca go w powietrzu na ścianę, która rozpada się pod jego naciskiem. Podchodzi bliżej, przytrzymuje go nogą za klatkę piersiową i odbiera mu broń. Jeden z noży wbija mu w miejsce nad kolanem, a kołek z białego dębu wciska mu w ramię*

 

#45 12-08-13 15:20:13

Hunter Jones

Gość

Re: Ruiny zamku

< Przeszył go okropny ból, syknął głośno z bólu. Próbował wstać ale nie mógł. >

( Jak coś jeszcze go nie zabijajcie xd )

Ostatnio edytowany przez Hunter Jones (12-08-13 15:20:40)

 

#46 12-08-13 15:24:11

Christoph Grey

Gość

Re: Ruiny zamku

*nachyla się nad chłopakiem i sprawdza w ubraniach, czy ma jeszcze broń. Pozbywa go każdej ostatniej i chwyta go za gardło, a drugą ręką wbija mu głębiej kołek* Cześć kotku. Chciałeś się zabawić? *unosi kącik ust* Na życzenie. *przechyla lekko głowę, wyciąga nóż z jego nogi i wbija go w drugą, tym razem pod kolanem* Boli? Och, przepraszam.. Nie chciałem. *śmieje się* No co ty, żartowałem. *prycha* Jeszcze centymetr, a kołkiem rozwalę ci tętnicę. Chcesz coś powiedzieć? Nie? Świetnie. *wstaje, przewraca go na drugi bok i dociska do podłogi, odwraca się i podchodzi do dziewczyny. Bierze oddech i jednym ruchem wyciąga jej nóż z nogi i rozrywa nim sznury*

(okej, nie mam zamiaru )

Ostatnio edytowany przez Christoph Grey (12-08-13 15:24:30)

 

#47 12-08-13 15:29:27

Diann Midnight

Gość

Re: Ruiny zamku

<jęknęła z bólu i zaczęła rozmasowywać poparzone nadgarstki> Dziękuję <powiedziała cicho>

 

#48 12-08-13 15:31:20

Hunter Jones

Gość

Re: Ruiny zamku

< Resztką sił wyjął kołek, przycisnął mocno dłoń do rany żeby powstrzymać krwawienie. >

 

#49 12-08-13 15:31:29

Christoph Grey

Gość

Re: Ruiny zamku

*wbija kły w swój nadgarstek, przesuwa opuszkiem palca po wyciekającej krwi, nachyla się i przykłada go do jej rany* Szybciej się zagoi. A teraz idź stąd. Prosto do domu. *podnosi się i patrzy na nią twardo*

 

#50 12-08-13 15:33:56

Christoph Grey

Gość

Re: Ruiny zamku

*podchodzi do chłopaka, wyrywa mu kołek w ręki i wbija w drugie ramię* Nie tak szybko. *bierze sznury, podnosi go za koszulkę i popycha na kraty, wiąże mu ręce i nogi tak, że nie ma szans się poruszyć* Chcesz mi coś powiedzieć, zanim zakończę twój marny żywot? *prycha*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darkots.pun.pl www.zzn.pun.pl www.ktnewsfansubs.pun.pl www.koszalinhh.pun.pl www.gossip-girl.pun.pl