Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 09-07-13 19:28:17

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Salon gier


SALON GIER



https://24.media.tumblr.com/6498edd3b1cd3248d20d54e15b75299c/tumblr_n0n1dpBA3q1t5ylo3o1_400.jpg https://24.media.tumblr.com/5ef937d89d65f56ba7d87253cc43e3b2/tumblr_n0n1dpBA3q1t5ylo3o2_400.jpg
https://31.media.tumblr.com/c9d1336877e92f48c99766fb70c89097/tumblr_n0n1dpBA3q1t5ylo3o3_400.jpg https://31.media.tumblr.com/336444a54424678ae2e56b37b664b1d5/tumblr_n0n1dpBA3q1t5ylo3o4_400.jpg

Offline

 

#2 11-07-13 18:41:41

Jamie Dilaurentis

Gość

Re: Salon gier

<wchodzi, gra na automatach>

 

#3 11-07-13 18:52:32

Carmen Monroe

Gość

Re: Salon gier

Jamie Dilaurentis napisał:

<wchodzi, gra na automatach>

<Wchodzi tanecznym krokiem i staje w drzwiach wejściowych, rozglądając się dookoła. Gdy zauważa przystojnego i wysokiego bruneta, uśmiecha się sama do siebie. Podchodzi do chłopaka i opiera się o automat> Jestem Carmen. <mruga oczami>

 

#4 11-07-13 18:54:39

Jamie Dilaurentis

Gość

Re: Salon gier

Carmen Monroe napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:

<wchodzi, gra na automatach>

<Wchodzi tanecznym krokiem i staje w drzwiach wejściowych, rozglądając się dookoła. Gdy zauważa przystojnego i wysokiego bruneta, uśmiecha się sama do siebie. Podchodzi do chłopaka i opiera się o automat> Jestem Carmen. <mruga oczami>

<Czując na sobie spojrzenie niskiej rudowłosej dziewczyny mimowolnie się uśmecha pod nosem, jednak nie odrywa wzroku od gry> Carmen. <powtórzył> Całkiem interesujące imię, nie uważasz? <unosi brwi>

 

#5 11-07-13 18:57:31

Carmen Monroe

Gość

Re: Salon gier

Jamie Dilaurentis napisał:

Carmen Monroe napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:

<wchodzi, gra na automatach>

<Wchodzi tanecznym krokiem i staje w drzwiach wejściowych, rozglądając się dookoła. Gdy zauważa przystojnego i wysokiego bruneta, uśmiecha się sama do siebie. Podchodzi do chłopaka i opiera się o automat> Jestem Carmen. <mruga oczami>

<Czując na sobie spojrzenie niskiej rudowłosej dziewczyny mimowolnie się uśmecha pod nosem, jednak nie odrywa wzroku od gry> Carmen. <powtórzył> Całkiem interesujące imię, nie uważasz? <unosi brwi>

Myślę, że mniej interesujące od Twojego. <Uśmiechnęła się zaczepnie i przeniosła wzrok na grę> Całkiem dobrze Ci idzie, jednak mogę się założyć, że nie tak dobry jak ja. <spogląda na niego intensywnie, próbując wymusić na chłopaku, by na nią spojrzał>

 

#6 11-07-13 19:00:06

Jamie Dilaurentis

Gość

Re: Salon gier

Carmen Monroe napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:

Carmen Monroe napisał:


<Wchodzi tanecznym krokiem i staje w drzwiach wejściowych, rozglądając się dookoła. Gdy zauważa przystojnego i wysokiego bruneta, uśmiecha się sama do siebie. Podchodzi do chłopaka i opiera się o automat> Jestem Carmen. <mruga oczami>

<Czując na sobie spojrzenie niskiej rudowłosej dziewczyny mimowolnie się uśmecha pod nosem, jednak nie odrywa wzroku od gry> Carmen. <powtórzył> Całkiem interesujące imię, nie uważasz? <unosi brwi>

Myślę, że mniej interesujące od Twojego. <Uśmiechnęła się zaczepnie i przeniosła wzrok na grę> Całkiem dobrze Ci idzie, jednak mogę się założyć, że nie tak dobry jak ja. <spogląda na niego intensywnie, próbując wymusić na chłopaku, by na nią spojrzał>

<odrywa się w koncu od gry i marszczy czoło> Naprawdę, panno Przemądrzała? <kręci głową i wyciąga dłoń w jej kerunku> Założmy się.

 

#7 11-07-13 19:02:36

Carmen Monroe

Gość

Re: Salon gier

Jamie Dilaurentis napisał:

Carmen Monroe napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:


<Czując na sobie spojrzenie niskiej rudowłosej dziewczyny mimowolnie się uśmecha pod nosem, jednak nie odrywa wzroku od gry> Carmen. <powtórzył> Całkiem interesujące imię, nie uważasz? <unosi brwi>

Myślę, że mniej interesujące od Twojego. <Uśmiechnęła się zaczepnie i przeniosła wzrok na grę> Całkiem dobrze Ci idzie, jednak mogę się założyć, że nie tak dobry jak ja. <spogląda na niego intensywnie, próbując wymusić na chłopaku, by na nią spojrzał>

<odrywa się w koncu od gry i marszczy czoło> Naprawdę, panno Przemądrzała? <kręci głową i wyciąga dłoń w jej kerunku> Założmy się.

<Pokręciła przecząco głową i przegryzła dolną wargę> Nie przepadam, gdy mężczyźni płaczą, a Ty wydajesz się.. ciekawy. <Spoglądała na jego usta z taką intensywnością, jakby chciała się na nie rzucić> Imię? <powiedziała piskliwym głosem, oddychając ciężko>

 

#8 11-07-13 19:07:50

Jamie Dilaurentis

Gość

Re: Salon gier

Carmen Monroe napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:

Carmen Monroe napisał:


Myślę, że mniej interesujące od Twojego. <Uśmiechnęła się zaczepnie i przeniosła wzrok na grę> Całkiem dobrze Ci idzie, jednak mogę się założyć, że nie tak dobry jak ja. <spogląda na niego intensywnie, próbując wymusić na chłopaku, by na nią spojrzał>

<odrywa się w koncu od gry i marszczy czoło> Naprawdę, panno Przemądrzała? <kręci głową i wyciąga dłoń w jej kerunku> Założmy się.

<Pokręciła przecząco głową i przegryzła dolną wargę> Nie przepadam, gdy mężczyźni płaczą, a Ty wydajesz się.. ciekawy. <Spoglądała na jego usta z taką intensywnością, jakby chciała się na nie rzucić> Imię? <powiedziała piskliwym głosem, oddychając ciężko>

<unosi brwi i po chwili niezręcznej ciszy mówi> Czy ty próbujesz mnie okiełznać?

 

#9 11-07-13 19:09:37

Carmen Monroe

Gość

Re: Salon gier

Jamie Dilaurentis napisał:

Carmen Monroe napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:


<odrywa się w koncu od gry i marszczy czoło> Naprawdę, panno Przemądrzała? <kręci głową i wyciąga dłoń w jej kerunku> Założmy się.

<Pokręciła przecząco głową i przegryzła dolną wargę> Nie przepadam, gdy mężczyźni płaczą, a Ty wydajesz się.. ciekawy. <Spoglądała na jego usta z taką intensywnością, jakby chciała się na nie rzucić> Imię? <powiedziała piskliwym głosem, oddychając ciężko>

<unosi brwi i po chwili niezręcznej ciszy mówi> Czy ty próbujesz mnie okiełznać?

<Zachichotała pod nosem i zrobiła krok do tyłu> Nie. Po prostu.. <wzięła głęboki oddech i uśmiechnęła się nieśmiało> Od zawsze mnie kręciły Wilkołaki. Zwłaszcza takie, jak Ty. <zarumieniła się lekko i obróciła się na pięcie, odchodząc>

 

#10 11-07-13 19:12:38

Jamie Dilaurentis

Gość

Re: Salon gier

Carmen Monroe napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:

Carmen Monroe napisał:


<Pokręciła przecząco głową i przegryzła dolną wargę> Nie przepadam, gdy mężczyźni płaczą, a Ty wydajesz się.. ciekawy. <Spoglądała na jego usta z taką intensywnością, jakby chciała się na nie rzucić> Imię? <powiedziała piskliwym głosem, oddychając ciężko>

<unosi brwi i po chwili niezręcznej ciszy mówi> Czy ty próbujesz mnie okiełznać?

<Zachichotała pod nosem i zrobiła krok do tyłu> Nie. Po prostu.. <wzięła głęboki oddech i uśmiechnęła się nieśmiało> Od zawsze mnie kręciły Wilkołaki. Zwłaszcza takie, jak Ty. <zarumieniła się lekko i obróciła się na pięcie, odchodząc>

<przyglądał się jej ze zdziwieniem> Skąd Ty to.. <przerwał i spojrzał na plecy dziewczyny, biorąc głęboki oddech> Jestem Jamie, jeśli to ma znacznie.. <wymruczał pod nosem>

 

#11 11-07-13 19:15:07

Carmen Monroe

Gość

Re: Salon gier

Jamie Dilaurentis napisał:

Carmen Monroe napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:


<unosi brwi i po chwili niezręcznej ciszy mówi> Czy ty próbujesz mnie okiełznać?

<Zachichotała pod nosem i zrobiła krok do tyłu> Nie. Po prostu.. <wzięła głęboki oddech i uśmiechnęła się nieśmiało> Od zawsze mnie kręciły Wilkołaki. Zwłaszcza takie, jak Ty. <zarumieniła się lekko i obróciła się na pięcie, odchodząc>

<przyglądał się jej ze zdziwieniem> Skąd Ty to.. <przerwał i spojrzał na plecy dziewczyny, biorąc głęboki oddech> Jestem Jamie, jeśli to ma znacznie.. <wymruczał pod nosem>

<Przystanęła, słysząc słowa chłopaka i uśmiechnęła się pod nosem> Nawet nie wiesz, jak wielkie... <Uśmiechnęła się sama do siebie i po chwili ruszyła dalej, wychodząc z budynku>

 

#12 11-07-13 19:17:11

Jamie Dilaurentis

Gość

Re: Salon gier

Carmen Monroe napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:

Carmen Monroe napisał:


<Zachichotała pod nosem i zrobiła krok do tyłu> Nie. Po prostu.. <wzięła głęboki oddech i uśmiechnęła się nieśmiało> Od zawsze mnie kręciły Wilkołaki. Zwłaszcza takie, jak Ty. <zarumieniła się lekko i obróciła się na pięcie, odchodząc>

<przyglądał się jej ze zdziwieniem> Skąd Ty to.. <przerwał i spojrzał na plecy dziewczyny, biorąc głęboki oddech> Jestem Jamie, jeśli to ma znacznie.. <wymruczał pod nosem>

<Przystanęła, słysząc słowa chłopaka i uśmiechnęła się pod nosem> Nawet nie wiesz, jak wielkie... <Uśmiechnęła się sama do siebie i po chwili ruszyła dalej, wychodząc z budynku>

<Obserwuje ją i po chwili wraca do gry>

 

#13 12-07-13 18:26:16

Jamie Dilaurentis

Gość

Re: Salon gier

Wczoraj:
<kończy grę, wychodzi>

 

#14 14-12-13 21:02:13

Jensen Court

Gość

Re: Salon gier

*Przyszedł z Alice i stanął rozbawiony wpatrując się w nią* Więc domyślam się, że według Ciebie jestem na poziomie nastolatka, wobec tego zachowujmy się tak *wzruszył ramionami i wskazał na gry* Wygrywasz to daję Ci spokój, przegrywasz to ja zyskuję kolejną godzinę z Tobą... Wchodzisz w to?

 

#15 14-12-13 21:16:56

Jensen Court

Gość

Re: Salon gier

*uniósł brew przyglądając się maszynie i po chwili stanął z drugiej strony* Zobaczmy jak Ci w niej idzie *puścił jej oczko i zlustrował jej całe ciało po czym oblizał swoje usta, wrzucił do maszyny monetę i po chwili wyleciał drążek, położył go na stole i zaczęli grać*

 

#16 14-12-13 21:27:24

Jensen Court

Gość

Re: Salon gier

*zaskoczony spojrzał jak trafiła i trochę zdenerwowany szybko wyjął krążek ponownie kładąc go na stole i odbijając* Mam 324 lata, znam wszystko *skłamał z łatwością i uderzył w krążek jednak ten odbił się od drugiej strony i znów wpadł w jego otwór, przełknął ślinę wyciągnął go i kontynuował grę zachowując pokerową twarz*

 

#17 14-12-13 21:43:30

Jensen Court

Gość

Re: Salon gier

*Zastanowił się i uśmiechnął się szelmowsko* Nie lubię zdradzać moich tajemnic, szczególnie komuś kto jak mniemam wbije mi z chęcią kołek w serce *puścił jej oczko* Jednak sprawiasz, że ulegam, jestem pod jakimś chorym działaniem Twojego uroku *zaśmiał się, cały czas grali* Nie lubię gdy ktoś mi się sprzeciwia i przyjechałem by kogoś ukarać i zmusić do zrobienia tego co chcę

 

#18 14-12-13 22:03:02

Jensen Court

Gość

Re: Salon gier

To moje życie, moje zasady, mogę robić co chcę z kim chcę *puścił jej oczko i zażenowany ponownie wyciągnął krążek* To urządzenie jest zepsute *stwierdził i zmarszczył brwi po czym w skupieniu grał, ale nie mógł strzelić do jej otworu*

 

#19 14-12-13 22:27:08

Jensen Court

Gość

Re: Salon gier

Ja mogę *prychnął* I nie zamierzam jej porywać, jeżeli będzie stawiać opór to ją zabiję *wzruszył ramionami i jęknął zniesmaczony kiedy przegrał, oparł się o stół i wzdycha* I co teraz? Obiecałem, że dam Ci spokój... Chcesz już uciekać? *zmarszczył brwi*

 

#20 14-12-13 22:44:17

Jensen Court

Gość

Re: Salon gier

Skoro masz uciec *mruknął i szybko stanął przed nią przyciskając ją swoim ciałem do stołu, jedną dłoń położył na jej biodrze, drugą na jej policzku i wpił się żarliwie w jej usta zaczynając ponętne pocałunki, czekał tylko aż dostanie w twarz, ale nie przejmował się tym*

 

#21 14-12-13 23:36:09

Jensen Court

Gość

Re: Salon gier

*Czując jak to odwzajemnia uśmiechnął się szeroko, a kiedy się odsunęła podszedł do niej i ujął jej twarz w dłonie* Kogo ty chcesz oszukać? *zapytał wprost i spojrzał na nią wyczekująco gładząc kciukami jej policzki*

 

#22 14-12-13 23:57:18

Jensen Court

Gość

Re: Salon gier

Jestem starszy od Ciebie *podrapał się po brodzie* I wiem kiedy coś mnie do kogoś przyciąga, ty sama też się o tym dowiesz, już to działa, ale wmawiasz sobie, że niczego nie ma *prychnął i wskazał ręką na drzwi* Droga wolna *powiedział oschle*

 

#23 15-12-13 17:09:26

Jensen Court

Gość

Re: Salon gier

*wkurzony wyszedł*

 

#24 30-04-14 15:07:28

Logan Ashford

Gość

Re: Salon gier

< Wszedł do środka, podszedł do jednej z konsoli i zaczął z nudów grać.>

Ostatnio edytowany przez Logan Ashford (30-04-14 15:08:44)

 

#25 01-05-14 14:28:19

Logan Ashford

Gość

Re: Salon gier

Wczoraj: < Wyszedł.>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupa2212.pun.pl www.agroekonomia.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl www.asg.pun.pl www.skp.pun.pl