Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#26 11-07-13 21:17:40

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

Nie piłam krwi od wielu lat. Normalne jedzenie w zupełności mi wystarcza <uśmiecha się lekko> Mam nadzieję, że dobrze pan gotuje. Muszę ostrzec, że jestem bardzo wybredna w tych kwestiach.

 

#27 11-07-13 21:20:31

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

Ponad tysiąc lat wprawy kotku. *uśmiecha się tajemniczo, puszcza ją, idzie do kuchni i otwiera lodówkę* Pomożesz mi?

Ostatnio edytowany przez Christoph Grey (11-07-13 21:20:54)

 

#28 11-07-13 21:27:38

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

<idzie za nim do kuchni> Nie <uśmiecha się i kręci głową> Zdaję się na ciebie i twój talent kulinarny. Oby żadne z was mnie nie zawiodło <śmieje się i opiera o blat kuchenny>

 

#29 11-07-13 21:30:13

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

*uśmiecha się szeroko* Lubię wyzwania. Na co masz ochotę w takim razie? *odwraca się w jej stronę i przesuwa palcem wskazującym wzdłuż zarysu jej szczęki*

 

#30 11-07-13 21:34:22

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

Zaskocz mnie <uśmiecha się szeroko i opiera łokciem o blat>

 

#31 11-07-13 21:43:32

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

*kręci głową* Jesteś strasznie tajemnicza, panno Midnight. *wyciąga fartuszek, owija go sobie wokół bioder i uśmiecha się szeroko. Wyciąga z lodówki ser i różne inne rzeczy, rozstawia je obok niej na blacie i zaczyna coś tam pichcić* Opowiedz mi jeszcze coś o sobie. Nie mam pojęcia co lubisz jeść, najwyżej poniosę porażkę kulinarną. *przygryza wargę i skupia się na zadaniu*

 

#32 11-07-13 21:58:31

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

Jak nie dodasz czosnku ani szpinaku to na pewno będzie mi smakowało <przygląda mu się z uśmiechem> Zarzuca mi pan tajemniczość, panie Grey, a o panu wiem tylko tyle, że ma pan ponad tysiąc lat i cholernie dobrze całuje <przygryza wargę>

 

#33 11-07-13 22:03:21

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

*mimowolnie uśmiecha się i przygryza delikatnie wargę, spogląda na nią* Doprawdy? Same zalety muszę stwierdzić. Nie chcę, żeby się pani przeraziła całą ilością złych informacji. *wzrusza lekko ramionami i wraca do gotowania*

 

#34 11-07-13 22:08:26

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

Każdy ma jakieś mroczne sekrety <wzrusza lekko ramionami> Czasami życie zmusza nas do podjęcia różnych decyzji, niekoniecznie zgodnych z zasadami moralności.

 

#35 11-07-13 22:12:10

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

*spogląda na nią* Chyba wie pani o czym mówi, co? *uśmiecha się lekko* Pochodzę z Pensylwanii. Ojca nigdy nie poznałem, a matka zostawiła mnie, gdy miałem 14 lat. *wzrusza ramionami* Wychowywała mnie ciotka. *zaciska lekko wargi i przełyka ślinę z trudem, odwraca gdzieś wzrok nie przerywając gotowania*

 

#36 11-07-13 22:16:16

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

Wszystko w porządku? <pyta przyglądając mu się uważnie>

 

#37 11-07-13 22:24:46

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

*przenosi na nią wzrok i milczy przez chwilę, po czym znowu powraca do gotowania* Jasne. Tylko.. nie miałem zbyt szczęśliwego dzieciństwa. *wzrusza ramionami, uśmiecha się blado*

 

#38 11-07-13 22:38:50

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

Ja też nie <wzdycha cicho> Praktycznie od zawsze musiałam sobie radzić sama <uśmiecha się lekko> Ale staram się o tym nie myśleć. Świadomość, że to już za mną i że to nigdy się nie powtórzy pomaga <kładzie mu rękę na ramieniu>

 

#39 11-07-13 22:43:06

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

*odwraca się w jej stronę i uśmiecha lekko* Jesteś dzielna. Mam nadzieję, że nie jesteś dziewczyną, którą musiałbym ratować z tarapatów. *unosi kącik ust, otwiera jakieś dobre wino i nalewa do 2 kieliszków, podaje jej jeden* Proszę. Jedno z najstarszych jakie mam.

 

#40 11-07-13 22:52:57

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

Staram się < wzrusza ramionami i bierze od niego kieliszek. Upija łyk> Dobre. Pół wytrawne?

 

#41 11-07-13 22:56:49

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

*kiwa głową* Lekko słodkie, czerwone. *uśmiecha się i upija trochę* Miałem rację, dobre. *kończy przygotowywać kolację, nakrywa ładnie do stołu i odsuwa jej krzesełko* Zapraszam.

 

#42 11-07-13 23:02:04

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

<siada na krześle, kładzie kieliszek obok talerza> Jaki jest dzisiejszy specjał szefa kuchni? <uśmiecha się>

 

#43 11-07-13 23:04:23

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

*przysuwa delikatnie jej krzesełko, siada na przeciwko i uśmiecha się tajemniczo* Sama się przekonaj. *unosi kącik ust* Smacznego.

 

#44 11-07-13 23:13:15

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

I tobie również, panie Grey <uśmiecha się i bierze do    ust kęs jedzenia> Pyszne. Może pan na poważnie zacząć myśleć o otwarciu restauracji.

 

#45 11-07-13 23:19:14

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

*uśmiecha się szeroko i próbuje* Niezłe, jeśli mam przyznać. Restauracja? *unosi brwi* Wolę zachowywać swoje talenty dla siebie i pięknej, czerwonowłosej kobiety. *przygryza wargę, upija trochę wina*

 

#46 11-07-13 23:35:05

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

<kończy jeść, bierze kilka łyków wina> Dziękuję <mówi> Świetnie gotujesz. <uśmiecha się i po chwili przykłada dłoń do ust, żeby powstrzymać ziewnięcie> Przepraszam <dodaje z przepraszającym uśmiechem> Miałam wyczerpujący dzień.

Ostatnio edytowany przez Diann Midnight (11-07-13 23:39:48)

 

#47 11-07-13 23:39:22

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

*również kończy jeść, uśmiecha się delikatnie* Mam tylko jedną moją sypialnię, mam nadzieję, że to nie kłopot. Spokojnie, prześpię się na kanapie. Odprowadzić cię do góry?

 

#48 11-07-13 23:44:42

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

Równie dobrze mogę spać na kanapie <wzrusza ramionami> Nie musisz odstępować dla mnie łóżka.

 

#49 11-07-13 23:47:09

Christoph Grey

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

*uśmiecha się szeroko, wstaje* Chodź, zaprowadzę cię.

 

#50 11-07-13 23:49:42

Diann Midnight

Gość

Re: Dom Christoph'a Grey'a

<daje za wygraną. Wstaje z krzesła i idzie za Christophem>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ntns.pun.pl www.sailor-moon.pun.pl www.im5.pun.pl www.servers.pun.pl www.aktywnidziennikarze.pun.pl