Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#1 16-06-13 19:26:03

 StefanSięUśmiecha

Administrator

Zarejestrowany: 19-05-13
Posty: 373
WWW

Supermarket


SUPERMARKET



https://24.media.tumblr.com/b4ab0326b93fb4187ab7a26c21613240/tumblr_n0ozpi4xcL1t5ylo3o1_400.jpg https://31.media.tumblr.com/b3ff3e3fcc18efca3bdfa3a026f5b6c9/tumblr_n0ozpi4xcL1t5ylo3o2_400.jpg
https://31.media.tumblr.com/b86cfc8e3fdb11dd8e655f761eec89d0/tumblr_n0ozpi4xcL1t5ylo3o3_400.jpg https://31.media.tumblr.com/1a1d8effa5684c6a3c9296184111da70/tumblr_n0ozpi4xcL1t5ylo3o4_400.jpg

Offline

 

#2 16-06-13 20:54:14

JackieDaniels

Gość

Re: Supermarket

<wchodzi z Heav do sklepu, od razu kierują sie na półkę z alkoholem>

 

#3 16-06-13 21:04:28

JackieDaniels

Gość

Re: Supermarket

JackieDaniels napisał:

<wchodzi z Heav do sklepu, od razu kierują sie na półkę z alkoholem. kupują dwie flaszki>

<wracają do domu>

 

#4 24-06-13 14:52:52

Jamie Dilaurentis

Gość

Re: Supermarket

<wchodzi do sklepu, rozgląda sie za alkoholem>

 

#5 24-06-13 14:54:03

QuinnMuller

Gość

Re: Supermarket

<wchodzi do Supermarketu, chodzi między regałami>

 

#6 24-06-13 14:55:05

Jamie Dilaurentis

Gość

Re: Supermarket

QuinnMuller napisał:

<wchodzi do Supermarketu, chodzi między regałami>

<zauważa znajomą dziewczynę> Quinn, to ty? <pyta się niepewnie, po czym podchodzi i całuje ją mocno w usta>

 

#7 24-06-13 14:56:18

QuinnMuller

Gość

Re: Supermarket

Jamie Dilaurentis napisał:

QuinnMuller napisał:

<wchodzi do Supermarketu, chodzi między regałami>

<zauważa znajomą dziewczynę> Quinn, to ty? <pyta się niepewnie, po czym podchodzi i całuje ją mocno w usta>

<słysząc znajomy głos zamiera w bezruchu, gdy czuje na swoich ustach wargi Jamiego odpycha go i daje mu po twarzy> Co ty sobie wyobrażasz? <warknęła z odrazą>

 

#8 24-06-13 14:59:00

Jamie Dilaurentis

Gość

Re: Supermarket

QuinnMuller napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:

QuinnMuller napisał:

<wchodzi do Supermarketu, chodzi między regałami>

<zauważa znajomą dziewczynę> Quinn, to ty? <pyta się niepewnie, po czym podchodzi i całuje ją mocno w usta>

<słysząc znajomy głos zamiera w bezruchu, gdy czuje na swoich ustach wargi Jamiego odpycha go i daje mu po twarzy> Co ty sobie wyobrażasz? <warknęła z odrazą>

Auć. <mówi z wyrzutem, przykładając rękę do policzka> Za co to było?

 

#9 24-06-13 15:00:32

QuinnMuller

Gość

Re: Supermarket

Jamie Dilaurentis napisał:

QuinnMuller napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:


<zauważa znajomą dziewczynę> Quinn, to ty? <pyta się niepewnie, po czym podchodzi i całuje ją mocno w usta>

<słysząc znajomy głos zamiera w bezruchu, gdy czuje na swoich ustach wargi Jamiego odpycha go i daje mu po twarzy> Co ty sobie wyobrażasz? <warknęła z odrazą>

Auć. <mówi z wyrzutem, przykładając rękę do policzka> Za co to było?

Że co proszę? <zaśmiała się bez krzty wesołości> Masz czelność się pytać, w ogóle ze mną rozmawiać i całować mnie? Do reszty skretyniałeś? <syknęła ze złością i jak najszybciej to możliwe odeszła od niego, kierując się do kasy>

 

#10 24-06-13 15:02:46

Jamie Dilaurentis

Gość

Re: Supermarket

QuinnMuller napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:

QuinnMuller napisał:


<słysząc znajomy głos zamiera w bezruchu, gdy czuje na swoich ustach wargi Jamiego odpycha go i daje mu po twarzy> Co ty sobie wyobrażasz? <warknęła z odrazą>

Auć. <mówi z wyrzutem, przykładając rękę do policzka> Za co to było?

Że co proszę? <zaśmiała się bez krzty wesołości> Masz czelność się pytać, w ogóle ze mną rozmawiać i całować mnie? Do reszty skretyniałeś? <syknęła ze złością i jak najszybciej to możliwe odeszła od niego, kierując się do kasy>

<złapał ją za nadgarstek> Quinn, ty nie rozumiesz. Chciałbym to wszystko naprawić. Zrozumiałem, że źle Ciebie potraktowałem. <skrzyżował ręce pod klatką piersiową i spojrzał jej w oczy> Zasługuję na drugą szansę.

 

#11 24-06-13 15:03:38

QuinnMuller

Gość

Re: Supermarket

Jamie Dilaurentis napisał:

QuinnMuller napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:


Auć. <mówi z wyrzutem, przykładając rękę do policzka> Za co to było?

Że co proszę? <zaśmiała się bez krzty wesołości> Masz czelność się pytać, w ogóle ze mną rozmawiać i całować mnie? Do reszty skretyniałeś? <syknęła ze złością i jak najszybciej to możliwe odeszła od niego, kierując się do kasy>

<złapał ją za nadgarstek> Quinn, ty nie rozumiesz. Chciałbym to wszystko naprawić. Zrozumiałem, że źle Ciebie potraktowałem. <skrzyżował ręce pod klatką piersiową i spojrzał jej w oczy> Zasługuję na drugą szansę.

Nie rozśmieszaj mnie. <wyrwała się z jego uścisku i wybiegła ze sklepu, zostawiając wszystkie zakupy. chciała po prostu znaleźć się jak najdalej od niego>

 

#12 24-06-13 15:06:01

Jamie Dilaurentis

Gość

Re: Supermarket

Drina Pierce napisał:

QuinnMuller napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:


<złapał ją za nadgarstek> Quinn, ty nie rozumiesz. Chciałbym to wszystko naprawić. Zrozumiałem, że źle Ciebie potraktowałem. <skrzyżował ręce pod klatką piersiową i spojrzał jej w oczy> Zasługuję na drugą szansę.

Nie rozśmieszaj mnie. <wyrwała się z jego uścisku i wybiegła ze sklepu, zostawiając wszystkie zakupy. chciała po prostu znaleźć się jak najdalej od niego>

*Patrzy na nich z zainteresowaniem*

<odprowadził Quinn wzrokiem i spojrzał na dziewczynę> A ty co sie tak gapisz? <warknął>

 

#13 24-06-13 15:10:05

Jamie Dilaurentis

Gość

Re: Supermarket

Drina Pierce napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:

Drina Pierce napisał:


*Patrzy na nich z zainteresowaniem*

<odprowadził Quinn wzrokiem i spojrzał na dziewczynę> A ty co sie tak gapisz? <warknął>

Uważaj na słowa, chłopaku *powiedziała spokojnym głosem, ale jej szare oczy zapłonęły*

Bo co mi zrobisz, wiedźmo? Zamienisz mnie w żabę? <zaśmiał się ponuro>

 

#14 24-06-13 15:14:52

Jamie Dilaurentis

Gość

Re: Supermarket

Drina Pierce napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:

Drina Pierce napisał:


Uważaj na słowa, chłopaku *powiedziała spokojnym głosem, ale jej szare oczy zapłonęły*

Bo co mi zrobisz, wiedźmo? Zamienisz mnie w żabę? <zaśmiał się ponuro>

*Unosi brwi* Hmm.... *mruczy* Zastanowię się nad tym *patrzy na niego podejrzliwie*

Ta.. chciałoby się. <burknął, odwrócił się do niej plecami i skierował w stronę wyjścia>

 

#15 24-06-13 15:17:14

Jamie Dilaurentis

Gość

Re: Supermarket

Drina Pierce napisał:

Jamie Dilaurentis napisał:

Drina Pierce napisał:


*Unosi brwi* Hmm.... *mruczy* Zastanowię się nad tym *patrzy na niego podejrzliwie*

Ta.. chciałoby się. <burknął, odwrócił się do niej plecami i skierował w stronę wyjścia>

Idiota *mruczy, bierze zakupy i wychodzi*

<wyszedł>

 

#16 25-06-13 13:54:03

Alison Marcado

Gość

Re: Supermarket

*wchodzi, robi zakupy*

 

#17 25-06-13 14:35:22

Alison Marcado

Gość

Re: Supermarket

Alison napisał:

*wchodzi, robi zakupy*

*płaci, wychodzi*

 

#18 27-06-13 17:29:58

Michael Fortman

Gość

Re: Supermarket

*wchodzi, udaje sie do stoiska z gazetami, kupuje kilka czasopism, po drodze do kasy zahacza o stoisko z kwiatami i bierze bukiet czerwonych roz, placi, wychodzi*

 

#19 09-07-13 18:51:00

Nathaniel Goop

Gość

Re: Supermarket

*Wszedł do sklepu. Podszedł do stoiska z alkoholem kupił jakieś mocne alkohole. Wyszedł*

Ostatnio edytowany przez Nathaniel Goop (09-07-13 18:54:08)

 

#20 17-07-13 12:21:50

BerryBlackmine

Gość

Re: Supermarket

*wchodzi, robi zakupy, po kilkunastu minutach płaci i wychodzi ze sklepu*

 

#21 21-07-13 13:05:26

Annabeth Blake

Gość

Re: Supermarket

<przychodzi, robi małe zakupy, w międzyczasie pisze SMSa, płaci, wychodzi>

 

#22 25-07-13 21:01:11

Lucy Shoots

Gość

Re: Supermarket

*płaci za za taksówkę, wchodzi do supermarketu lekko chwiejnym krokiem i rozgląda się, wkłada do wózka potrzebne rzeczy.*

 

#23 25-07-13 21:03:00

Lucy Shoots

Gość

Re: Supermarket

*płaci, wychodzi.*

 

#24 05-08-13 21:11:33

Jared Delacure

Gość

Re: Supermarket

*wszedł, wrzucił do koszyka makaron, ser żółty i topiony, koncentrat pomidorowy i pomidory, śmietanę, truskawki i bitą śmietanę oraz białe wino, zapłacił i wyszedł obładowany*

 

#25 09-08-13 15:44:15

Annabeth Blake

Gość

Re: Supermarket

<przychodzi, robi małe zakupy, płaci, wychodzi>

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.42gdh.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl www.s7350.pun.pl www.flyff.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl