Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#101 18-06-13 09:24:50

CarolineParker

Gość

Re: Dom Caroline Parker

*Wstaje idzie do łazienki bierze prysznic**Patrzy przez okno jaka jest pogoda *Do dupy z tą pogodą *powiedziała do siebie**Otworzyła szafkę i wyciągneła czarne rurki ,zieloną koszulke i czarna bluze*Jak dobrze ze dzisiaj mam wolne*pomyslała*

 

#102 18-06-13 14:52:02

CarolineParker

Gość

Re: Dom Caroline Parker

*Wychodzi*

 

#103 18-06-13 19:18:17

CarolineParker

Gość

Re: Dom Caroline Parker

*Przyszła do domu wbiegła po schodach na góre i weszła do swojego pokoju.Odsunęła łóżko i wyjeła 2 panele i znalazła.Wyjeła rózową kurtkę na plecach był napis "Pink Ladies" ,stare pompony ,pamiętnik,stary medalion i to wszystko.Wsadzxiła panele na swoje miejsce i siadła na łóżku.Kurtka pasowała jak ulał,z pamiętnika wyleciało ich wspólne zdjęcie .Mama miała na sobie ta kurtkę on miał kurte skurzaną siedziali na motorze a na odwrocie było napisane:Dla Sophie Parker jej ukochany Danny Zuko.Otworzyła medalion a wnim 2 zdjęcia jej i jego.A na zewnątrz na pis "Zawsze na zawsze razem".Umyła medalion i założyła go*

 

#104 18-06-13 19:26:47

CarolineParker

Gość

Re: Dom Caroline Parker

*Wyciągnęła jakąś ramke i wsadziła tam wspólne zdjęcie rodziców i postawła na półce nocnej koło zdjęcia cioci mamy i taty które niedawno dostała*Teraz mam zdjęcia wszystkich *powiedziała*mam nadzieje że cie poznam powiedziała patrząc na osobne zdjęcie taty*

 

#105 18-06-13 19:37:12

CarolineParker

Gość

Re: Dom Caroline Parker

Dlaczego wcześniej tam nie zajrzałam *pomyślała*

 

#106 18-06-13 20:03:37

Jessica

Gość

Re: Dom Caroline Parker

*puka*

 

#107 18-06-13 20:05:48

CarolineParker

Gość

Re: Dom Caroline Parker

Jessica napisał:

*puka*

*Otwiera *Właś *mówi*

 

#108 18-06-13 20:06:49

Jessica

Gość

Re: Dom Caroline Parker

CarolineParker napisał:

Jessica napisał:

*puka*

*Otwiera *Właś *mówi*

*Ostrożnie przekroczyła próg domu* Chciałaś mi coś pokazać tak ?

 

#109 18-06-13 20:11:14

CarolineParker

Gość

Re: Dom Caroline Parker

Jessica napisał:

CarolineParker napisał:

Jessica napisał:

*puka*

*Otwiera *Właś *mówi*

*Ostrożnie przekroczyła próg domu* Chciałaś mi coś pokazać tak ?

Byłam na cmentarzu i mnie oświeciło .Znalazłam stare rzeczy mamy w moim pokoju.Kurtkę z jej klubu, pamiętnik ,pompony ich wspólne zdjęcie i to* zdejmuje medalion otwiera go a tam dwa zdjęcia dziewczyny i chłopaka*

 

#110 18-06-13 20:15:02

Jessica

Gość

Re: Dom Caroline Parker

CarolineParker napisał:

Jessica napisał:

CarolineParker napisał:


*Otwiera *Właś *mówi*

*Ostrożnie przekroczyła próg domu* Chciałaś mi coś pokazać tak ?

Byłam na cmentarzu i mnie oświeciło .Znalazłam stare rzeczy mamy w moim pokoju.Kurtkę z jej klubu, pamiętnik ,pompony ich wspólne zdjęcie i to* zdejmuje medalion otwiera go a tam dwa zdjęcia dziewczyny i chłopaka*

W pamiętniku jest coś wspomniane o Twoim ojcu *spytała siadając wygodnie na kanapie*

 

#111 18-06-13 20:17:05

CarolineParker

Gość

Re: Dom Caroline Parker

Jeszcze do niego nie zagladałam ale jest coś jescze co musze Ci powiedzieć. Wczoraj w szkole wdałam sie znowu w bójke i wyladowałam na komisariacie*powiedziała*

 

#112 18-06-13 20:26:16

Jessica

Gość

Re: Dom Caroline Parker

CarolineParker napisał:

Jeszcze do niego nie zagladałam ale jest coś jescze co musze Ci powiedzieć. Wczoraj w szkole wdałam sie znowu w bójke i wyladowałam na komisariacie*powiedziała*

Hm i co dalej *powiedziała niewzruszona*

 

#113 18-06-13 20:34:02

CarolineParker

Gość

Re: Dom Caroline Parker

Jessica napisał:

CarolineParker napisał:

Jeszcze do niego nie zagladałam ale jest coś jescze co musze Ci powiedzieć. Wczoraj w szkole wdałam sie znowu w bójke i wyladowałam na komisariacie*powiedziała*

Hm i co dalej *powiedziała niewzruszona*

Przesłuchwał mnie Szeryf Zuko .Jak dowiedział się że nazywam sie Caroline Parker to pytał czy jestem spokrewniona z tymi parkerami jak mu powiedziałam ze to moja mama i ciocia to zrobił wielkie oczy. Zdziwił sie że nie żyją .Zapytał też o ojca niechciałam mówić że to moze jego syn więc powiedziałam że narazie nieznam ale poznam.Długo patrzył na moje oczy jakby chciał je zapamiętać.Dzisiaj popołudni jak chciałam isć na cmentarz to spotkałam go przygrobie z prawdopodobnie z synem .Schowałam sie za drzewem i słuchałam co mówi.Młodszy pytał skąd wie że one niezyją a szeryf opowiedział o wczorajszym spotkaniu zemna i zapytał się czy pamięta jakie imie chciał dac zawsze córce .Spanikowałam i niewyszłam .Dalej niewiem oczym gadali bo telefon zaczał dzwonic i musiałam szybko isć *powiedziała prawie wszystko na jednym tchu*

 

#114 18-06-13 20:37:24

Jessica

Gość

Re: Dom Caroline Parker

CarolineParker napisał:

Jessica napisał:

CarolineParker napisał:

Jeszcze do niego nie zagladałam ale jest coś jescze co musze Ci powiedzieć. Wczoraj w szkole wdałam sie znowu w bójke i wyladowałam na komisariacie*powiedziała*

Hm i co dalej *powiedziała niewzruszona*

Przesłuchwał mnie Szeryf Zuko .Jak dowiedział się że nazywam sie Caroline Parker to pytał czy jestem spokrewniona z tymi parkerami jak mu powiedziałam ze to moja mama i ciocia to zrobił wielkie oczy. Zdziwił sie że nie żyją .Zapytał też o ojca niechciałam mówić że to moze jego syn więc powiedziałam że narazie nieznam ale poznam.Długo patrzył na moje oczy jakby chciał je zapamiętać.Dzisiaj popołudni jak chciałam isć na cmentarz to spotkałam go przygrobie z prawdopodobnie z synem .Schowałam sie za drzewem i słuchałam co mówi.Młodszy pytał skąd wie że one niezyją a szeryf opowiedział o wczorajszym spotkaniu zemna i zapytał się czy pamięta jakie imie chciał dac zawsze córce .Spanikowałam i niewyszłam .Dalej niewiem oczym gadali bo telefon zaczał dzwonic i musiałam szybko isć *powiedziała prawie wszystko na jednym tchu*

Myślisz że tamten facet to twój ojciec *zapytała spoglądając na nią z zaciekawieniem*

 

#115 18-06-13 20:42:40

CarolineParker

Gość

Re: Dom Caroline Parker

Taką mam nadzieje.*Podaje jej pamiętnik*Zerkinj do niego prosze boje się że jak to sama zrobie to wszystko sie zmieni imoje marzenie znowu bedzie daleko*powiedziała*

 

#116 18-06-13 21:00:01

Jessica

Gość

Re: Dom Caroline Parker

CarolineParker napisał:

Taką mam nadzieje.*Podaje jej pamiętnik*Zerkinj do niego prosze boje się że jak to sama zrobie to wszystko sie zmieni imoje marzenie znowu bedzie daleko*powiedziała*

*wzieła pamiętnik do ręki, przeglądając go starannie, nagle zauważyła kopertę zaadresowaną do ojca Caro* Chyba bty powinnaś to przeczytac *spojrzała na nią*

 

#117 18-06-13 21:03:08

CarolineParker

Gość

Re: Dom Caroline Parker

Jessica napisał:

CarolineParker napisał:

Taką mam nadzieje.*Podaje jej pamiętnik*Zerkinj do niego prosze boje się że jak to sama zrobie to wszystko sie zmieni imoje marzenie znowu bedzie daleko*powiedziała*

*wzieła pamiętnik do ręki, przeglądając go starannie, nagle zauważyła kopertę zaadresowaną do ojca Caro* Chyba bty powinnaś to przeczytac *spojrzała na nią*

Prosze przeczy taj .Ja niedam rady*powiedziała*

 

#118 18-06-13 21:05:33

Jessica

Gość

Re: Dom Caroline Parker

CarolineParker napisał:

Jessica napisał:

CarolineParker napisał:

Taką mam nadzieje.*Podaje jej pamiętnik*Zerkinj do niego prosze boje się że jak to sama zrobie to wszystko sie zmieni imoje marzenie znowu bedzie daleko*powiedziała*

*wzieła pamiętnik do ręki, przeglądając go starannie, nagle zauważyła kopertę zaadresowaną do ojca Caro* Chyba bty powinnaś to przeczytac *spojrzała na nią*

Prosze przeczy taj .Ja niedam rady*powiedziała*

Nie powinnam *spojrzała na koperte* List napisała Twoja mama

 

#119 18-06-13 21:08:20

CarolineParker

Gość

Re: Dom Caroline Parker

Jessica napisał:

CarolineParker napisał:

Jessica napisał:


*wzieła pamiętnik do ręki, przeglądając go starannie, nagle zauważyła kopertę zaadresowaną do ojca Caro* Chyba bty powinnaś to przeczytac *spojrzała na nią*

Prosze przeczy taj .Ja niedam rady*powiedziała*

Nie powinnam *spojrzała na koperte* List napisała Twoja mama

*Otworzyła koperte*Drogi Danny*zaczęła czytać ale oczy zaszły jej łzami i niewidzi tekstu*

 

#120 18-06-13 21:23:00

Jessica

Gość

Re: Dom Caroline Parker

CarolineParker napisał:

Jessica napisał:

CarolineParker napisał:


Prosze przeczy taj .Ja niedam rady*powiedziała*

Nie powinnam *spojrzała na koperte* List napisała Twoja mama

*Otworzyła koperte*Drogi Danny*zaczęła czytać ale oczy zaszły jej łzami i niewidzi tekstu*

*Spojrzała na nią* Jesteś już blisko znalezienia swojego ojca Caroline więc nie płacz

 

#121 18-06-13 21:23:25

CarolineParker

Gość

Re: Dom Caroline Parker

CarolineParker napisał:

Jessica napisał:

CarolineParker napisał:


Prosze przeczy taj .Ja niedam rady*powiedziała*

Nie powinnam *spojrzała na koperte* List napisała Twoja mama

*Otworzyła koperte*Drogi Danny*zaczęła czytać ale oczy zaszły jej łzami i niewidzi tekstu*

Niedam rady *powiedziała i odłożyła list na stolik całyb czas sie na niego patrzyła*

 

#122 18-06-13 21:32:47

Jessica

Gość

Re: Dom Caroline Parker

CarolineParker napisał:

CarolineParker napisał:

Jessica napisał:


Nie powinnam *spojrzała na koperte* List napisała Twoja mama

*Otworzyła koperte*Drogi Danny*zaczęła czytać ale oczy zaszły jej łzami i niewidzi tekstu*

Niedam rady *powiedziała i odłożyła list na stolik całyb czas sie na niego patrzyła*

*wzieła list do ręki i zaczeła czytać*
Drogi Danny.
Piszę do Ciebie ten list, choć i tak zapewne nigdy go nie ujrzysz. Może kiedyś się odważę i Ci go pokaże, choć nie mam pojęcia czy kiedykolwiek zdążę. Zacznę od tego, że kiedy pierwszy raz Cię ujrzałam wiedziałem odrazu, że to właśnie ty jesteś tym jedynym. Z każdym spotkaniem, rozmową coraz bardziej się w tym upewniałam. I kiedy pierwszy raz.. *Naglę stanęła* Dalej powinnaś sama przeczytać, bo jest też coś o Tobie

 

#123 18-06-13 21:44:40

CarolineParker

Gość

Re: Dom Caroline Parker

Jessica napisał:

CarolineParker napisał:

CarolineParker napisał:


*Otworzyła koperte*Drogi Danny*zaczęła czytać ale oczy zaszły jej łzami i niewidzi tekstu*

Niedam rady *powiedziała i odłożyła list na stolik całyb czas sie na niego patrzyła*

*wzieła list do ręki i zaczeła czytać*
Drogi Danny.
Piszę do Ciebie ten list, choć i tak zapewne nigdy go nie ujrzysz. Może kiedyś się odważę i Ci go pokaże, choć nie mam pojęcia czy kiedykolwiek zdążę. Zacznę od tego, że kiedy pierwszy raz Cię ujrzałam wiedziałem odrazu, że to właśnie ty jesteś tym jedynym. Z każdym spotkaniem, rozmową coraz bardziej się w tym upewniałam. I kiedy pierwszy raz.. *Naglę stanęła* Dalej powinnaś sama przeczytać, bo jest też coś o Tobie

*Wzięła list do ręki*I kiedy pierwszy raz oboje wiedzieliśmy czego chcemy i zrobiliśmy.Zaszłam w ciaże.Wpadliśmy.Wtedy właśnie musiałam wyjechać .Rodzice niechcieli abyś sie dowiedział uznali że ostatnia klasa liceum jest ważne,wystarczy według nich ze ja zmarnowałam zycie  nie chcieli niszczyć twojego .Po 9 miesiącach urodziłam śliczną i zdrowa dziewczynke .Dałam jej imie Caroloine ponieważ zawsze chciłeś aby twoja córeczka miała tak na imie.Ma wielkie niebieskie oczy takie jak twoje,które mi o tobie przypominają .Gdy wróciłam do Mystic Falls Ciebie już tu niebyło.Koicham Cię i zawsze będe choby niewiem co sie stało .Zawsze i na zawsze Twoja Sophie*skończyła czytać .Oczy jej się zeszkliły poptrzyła w okno *

 

#124 18-06-13 21:48:51

Jessica

Gość

Re: Dom Caroline Parker

Z tyłu na kopercie jest adres *spojrzała na nią*

 

#125 18-06-13 21:50:07

CarolineParker

Gość

Re: Dom Caroline Parker

Jessica napisał:

Z tyłu na kopercie jest adres *spojrzała na nią*

To koło Mystic Grill'a*powiedziała*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czatpsotnik.pun.pl www.otwartaksiega.pun.pl www.nolimits.pun.pl www.csnc.pun.pl www.antalooris.pun.pl