Ogłoszenie


UWAGA
To forum zostało wyłączone z użytku.
Możliwość rejestracji, logowania i dodawania komentarzy wyłączona.
Cała rozgrywka została przeniesiona na nową stronę http://www.mystic-fallsrpg.wxv.pl


#51 29-07-13 00:44:10

Amanda Collins

Gość

Re: Ulice miasta

*wróciła do Sama pół minuty później z kluczem dyndającym na palcu. Podziwiał kolory, dźwięki. Życie ulicy* Lepiej widać z góry! *Otworzyła klatkę, weszli po wąskich krętych schodach na trzecie piętro - poddasze. Otworzyła drzwi.* Tadaa!! *Omiotła dlonią pokój* Po lewej była kuchnio-jadalnia z drzwiami na taras, na przeciw wejścia była kanapa, między nią a wejściem stała na szafce 40-calowa plazma; po prawej były suwane drzwi do Sypialnio-biblioteko-biura, a tam drzwi do łazienki. Siedemdziesięciometrowe piętro było urządzone w stylu vintage.*

 

#52 29-07-13 00:45:30

Amanda Collins

Gość

Re: Ulice miasta

*Wyjęła Samowi torbę z dłoni i zaprowadziła go na taras. Wyjęła telefon i napisała SMSa do Nate'a*

Ostatnio edytowany przez Amanda Collins (29-07-13 00:47:26)

 

#53 29-07-13 00:49:44

Sam Overstreet

Gość

Re: Ulice miasta

Pięknie tu * Stanął przy barierce* Na jak długo tu przyjechaliśmy ?* Odwrócił się do Amandy*

 

#54 29-07-13 00:54:07

Amanda Collins

Gość

Re: Ulice miasta

Jakieś pięć do siedmiu dni. *wzruszyła ramionami. Oparła się o barierkę tyłem do ulicy i pogładziła go po policzku.* Ty moze nie jesteś zmęczony, ale ja jeszcze prowadziłam samochód i tu użerałam się z tłumem. *Pocałowała go w policzek i gładząc palcem jego dłoń poszła do sypialni.* Idę spać. Jak chcesz to jest jakieś piwo w lodówce. Tylko nigdzie nie wychodź.

 

#55 29-07-13 00:58:08

Sam Overstreet

Gość

Re: Ulice miasta

Też pójdę spać * Poszedł za dziewczyną, zdjął bluzkę i położył ją na krześle*

 

#56 29-07-13 01:00:19

Amanda Collins

Gość

Re: Ulice miasta

*z szuflady wyjęła krótkie spodenki i sportowy stanik i poszła do łazienki się przebrać wróciła po minucie i położyła się na łóżku. Chwilę po namiętnych pocałunkach z chłopakiem usneła z mocno bijącym sercem.*

 

#57 29-07-13 07:31:41

Amanda Collins

Gość

Re: Ulice miasta

*obudziła się. Było jeszcze chłodno więc wyjęła z szuflady coś jakby wełniany szlafrok. Poszła do kuchni, zrobiła sobie kawę i wyszła na balkon. Usiadła w duzym wiklinowym fotelu wypełnionym kolorowymi poduszkami. Gdy dopiła kawę ubrała się i napisała wiadomość. Położyła ją na poduszcze koło sama.  *

Hej kochanie
Musiałam wyjść na parę godzin. Wrócę koło 13.
W ciągu dnia warto pozwiedzać. Klucze zostaw u Faceta piętro niżej.

*zanim zmieniła zdanie wzięła telefon i kluczyki. Tym razem do motoru. Poszła po nieyo i ruszyła w kierunku MF.*

Ostatnio edytowany przez Amanda Collins (29-07-13 07:32:33)

 

#58 29-07-13 08:57:45

Sam Overstreet

Gość

Re: Ulice miasta

*Obudził się, przeczytał karteczkę, zjadł sniadanie, przebrał się  i wyszedł *

( Wracam dopiero wieczorem jak coś )

 

#59 29-07-13 19:36:01

Sam Overstreet

Gość

Re: Ulice miasta

*Wrócił do mieszkania, zmęczony położył się na kanapie. Włączył TV i po chwili zasnął*

 

#60 29-07-13 21:29:32

Sam Overstreet

Gość

Re: Ulice miasta

*Obudził go dźwięk SMSa, przeczytał go. Westchnął, wziął swoje rzeczy. Zamówił taksówkę i wyjechał z Nowego Orleanu*

 

#61 03-08-13 21:03:00

DeanWest

Gość

Re: Ulice miasta

*przyjeżdża Impalą do Nowego Orleanu, zatrzymuje się, wychodzi z samochodu, opiera się o maskę samochodu, otwiera butelkę piwa, zamyka oczy, co chwile bierze po łyku napoju*

 

#62 03-08-13 21:21:33

DeanWest

Gość

Re: Ulice miasta

Avery Saltzman napisał:

*Właśnie wjeżdża do Nowego Orleanu, jednak widząc postać męską przypominającą Dean'a, zatrzymuje się.Wychodzi z samochodu.* Cześć. *Mówi do kolegi.*

*otworzył oczy, odstwaił pustą już butelkę na maskę* Znalazłaś mnie *uśmiechnął się lekko i spojrzał na nią kątem oka*

 

#63 03-08-13 21:28:24

DeanWest

Gość

Re: Ulice miasta

Avery Saltzman napisał:

DeanWest napisał:

Avery Saltzman napisał:

*Właśnie wjeżdża do Nowego Orleanu, jednak widząc postać męską przypominającą Dean'a, zatrzymuje się.Wychodzi z samochodu.* Cześć. *Mówi do kolegi.*

*otworzył oczy, odstwaił pustą już butelkę na maskę* Znalazłaś mnie *uśmiechnął się lekko i spojrzał na nią kątem oka*

Jak widać. *Uśmiechnęła się delikatnie.Podeszła bliżej niego.* Chciałeś odpocząć od szarej rzeczywistości w Mystic Falls ? *Podniosła lekko jedną brew ku górze.*

*ściągnął brwi* Powiedzmy *dwukrotnie klepnął otwartą dłonią w maskę samochodu* Myślę, że Betty nie będzie miała nic przeciwko jeśli usiądziesz *uśmiechnął się szeroko*

 

#64 03-08-13 21:40:51

DeanWest

Gość

Re: Ulice miasta

Avery Saltzman napisał:

DeanWest napisał:

Avery Saltzman napisał:


Jak widać. *Uśmiechnęła się delikatnie.Podeszła bliżej niego.* Chciałeś odpocząć od szarej rzeczywistości w Mystic Falls ? *Podniosła lekko jedną brew ku górze.*

*ściągnął brwi* Powiedzmy *dwukrotnie klepnął otwartą dłonią w maskę samochodu* Myślę, że Betty nie będzie miała nic przeciwko jeśli usiądziesz *uśmiechnął się szeroko*

Ja też mam taką nadzieję. *Powiedziała i usiadła obok Dean'a.Uśmiechnęła się promieniście.*

Jak tam u ciebie? *kiwnął głową w jej stronę*

 

#65 03-08-13 21:45:32

DeanWest

Gość

Re: Ulice miasta

Avery Saltzman napisał:

DeanWest napisał:

Avery Saltzman napisał:


Ja też mam taką nadzieję. *Powiedziała i usiadła obok Dean'a.Uśmiechnęła się promieniście.*

Jak tam u ciebie? *kiwnął głową w jej stronę*

U mnie dobrze.Tylko trochę doskwiera mi samotność. *Westchnęła, po czym uśmiechnęła się do towarzysza.* A u ciebie ?

*ułożył usta w podkówkę* Może być.

 

#66 03-08-13 21:51:38

DeanWest

Gość

Re: Ulice miasta

Avery Saltzman napisał:

DeanWest napisał:

Avery Saltzman napisał:


U mnie dobrze.Tylko trochę doskwiera mi samotność. *Westchnęła, po czym uśmiechnęła się do towarzysza.* A u ciebie ?

*ułożył usta w podkówkę* Może być.

To się cieszę.Nie lubię, gdy moi znajomi się smucą.Wystarczy, że ja mam dość ponure życie. *Mruknęła.Założyła kosmyk włosów za ucho.*

Ponure? *uniósł brew* Nie lubisz pić krwi ludziej? O to chodzi?

 

#67 03-08-13 21:59:06

DeanWest

Gość

Re: Ulice miasta

Avery Saltzman napisał:

DeanWest napisał:

Avery Saltzman napisał:


To się cieszę.Nie lubię, gdy moi znajomi się smucą.Wystarczy, że ja mam dość ponure życie. *Mruknęła.Założyła kosmyk włosów za ucho.*

Ponure? *uniósł brew* Nie lubisz pić krwi ludziej? O to chodzi?

Nie , nie o to chodzi. *Powiedziała.* Nie wiem dlaczego, ale zaczynam często wspominać Aitora.Był moją wielką miłością.A on mnie tylko oszukiwał.Przez te wspomnienia czuję smutek.Doskwiera mi samotność.Strach przed tym, że już nigdy nie będę pokochana. . . *Westchnęła.*

Prędzej czy później ktoś cię pokocha. W końcu masz przed sobą całą wieczność *uśmiechnął się pocieszająco*

 

#68 03-08-13 22:07:55

DeanWest

Gość

Re: Ulice miasta

Avery Saltzman napisał:

DeanWest napisał:

Avery Saltzman napisał:


Nie , nie o to chodzi. *Powiedziała.* Nie wiem dlaczego, ale zaczynam często wspominać Aitora.Był moją wielką miłością.A on mnie tylko oszukiwał.Przez te wspomnienia czuję smutek.Doskwiera mi samotność.Strach przed tym, że już nigdy nie będę pokochana. . . *Westchnęła.*

Prędzej czy później ktoś cię pokocha. W końcu masz przed sobą całą wieczność *uśmiechnął się pocieszająco*

Pocieszające słowa, muszę przyznać. *Zaśmiała się cicho, patrząc daleko przed siebie.*

Podoba ci się tu? W Nowym Orleanie? *zapytał po chwili ciszy patrząc przed siebie*

 

#69 03-08-13 22:11:50

DeanWest

Gość

Re: Ulice miasta

Avery Saltzman napisał:

DeanWest napisał:

Avery Saltzman napisał:


Pocieszające słowa, muszę przyznać. *Zaśmiała się cicho, patrząc daleko przed siebie.*

Podoba ci się tu? W Nowym Orleanie? *zapytał po chwili ciszy patrząc przed siebie*

Bardzo urokliwe miasto. *Stwierdziła.Uśmiechnęła się.*

Jakie było najlepsze miejsce w którym mieszkałaś? Bo chyba musiałaś mieszkać w innych miejscach niż w Falls *uniósł brew*

 

#70 03-08-13 22:14:58

DeanWest

Gość

Re: Ulice miasta

Na statku *uśmiechnął się do swoich wspomnień* Nic nie równa się z otwartym morzem...

 

#71 03-08-13 22:22:24

DeanWest

Gość

Re: Ulice miasta

Avery Saltzman napisał:

DeanWest napisał:

Na statku *uśmiechnął się do swoich wspomnień* Nic nie równa się z otwartym morzem...

Na pewno . . . szum morza.Ukojenie dla uszu. *Szepnęła rozmarzona.*

Żebyś wiedziała *uśmiechnął się lekko, wziął butelkę z maski samochodu* Będę się już zbierał *podszedł do drzwi Impali*

 

#72 03-08-13 22:31:03

DeanWest

Gość

Re: Ulice miasta

*wszedł do samovhodu i odjechał do MF*

 

#73 13-08-13 22:34:27

Tomas Torees

Gość

Re: Ulice miasta

*Przyjechał, zaparkował samochód i rozejrzał się trochę po mieście*

 

#74 13-08-13 22:59:48

Tomas Torees

Gość

Re: Ulice miasta

*wsiadł do samochodu i pojechał do Motelu Denver*

 

#75 03-11-13 16:14:10

Katelynn Blake

Gość

Re: Ulice miasta

*podjechałam pod starą kamienice wraz z Lily, wyszłyśmy z samochodu i weszłyśmy do kamienicy, w środku czekała na nas pewna medium zostawiłam pod jej opieką Lily* naprawdę nie mogę z wami zostać? *spytałam się z nadzieją, kobieta pokiwała przecząco głową, kucnęłam przy Lily* Będę dzwonić, nie martw się, niedługo się zobaczymy *Lily mocno się do mnie przytuliła, a ja pocałowałam ją w główkę* to dla Twojego dobra *szepnęłam, mała pocałowała mnie w policzek, podbiegła do kobiety i weszły do mieszkania, a ja wsiadłam do samochodu i odjechałam*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kultura.pun.pl www.gossip-girl.pun.pl www.darkots.pun.pl www.zzn.pun.pl www.ktnewsfansubs.pun.pl